Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawel18

Da sie tutaj zalozyc pasek zamiast fabrycznej bransolety?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, kuzyn chce kupic zegarek na Allegro Gino Rossi

 

http://allegro.pl/gino-rossi-10-multituning-z-datownikiem-pudelko-i1222813202.html

 

Wiadomo, ze chinczyk itd, ale bardzo mu sie podoba i z glowy nie wybije. Powiedzcie mi, da sie tutaj zmienic bransolete na pasek? Niby widac teleskopy na uszach, ale ja nie mam przekonania co do tego. Co myslicie?

 

O, tutaj najlepiej widac tyl zegarka.

95.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że nie da rady założyć paska.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś fotę watcha, gdzie ktoś odpowiednio ponacinał pasior i dało się B)

Jak znajdę to wkleję.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha no to rozumiem. tylko po prostu dziwne to dla mnie, ze niby teleskop jest bo dziurki sa po obu stronach uszu a jednak nie da sie sciagnac calej bransolety. No to trzeba mu wybic ten zegarek z glowy, bo chcial za wszelka cene wymienic w nim bransolete na pasek.

A tak zupełnie na marginesie. Jak rozpoznajecie czy da się wymienić pasek?

 

PS:

 

A na tej zżynie breitlinga się da?

http://allegro.pl/wingmaster-london-eksluzywny-prezent-za-grosze-i1233178290.html

Kuzyn mówi, że podoba mu sie ten styl jaki te zegarki prezentuja a nie chce typowej podrobki wiec szuka tego typu zegarkow czyli ewidentych breitlingow, ale z innymi nazwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć jak jest mocowana bransoleta przy uszach. W tym pierwszym czymś, uszy wygląda, że są wyprofilowane w ten sposób, że ostatnie ogniwo bransolety "załącza się" :(- nie wiem jak to ująć, ale robi jakby przekładkę z uszami.

A w tym drugim "zegarku" do ostatniego ogniwa dochodzi albo pełna albo z samej blaszki maskownica. Wyciągając teleskopy, bransoletę ściągasz razem z tymi maskownicami i po prostu zakładasz normalny pasek. Także po zdjęciach wygląda, że w tym drugim można bez problemu zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzisiaj kupił zżynę Breitlinga. Sam jestem ciekaw jak to wygląda na realnych zdjęciach, mówi, że podeśle jakieś to wkleję - oczywiście na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzisiaj kupił zżynę Breitlinga. Sam jestem ciekaw jak to wygląda na realnych zdjęciach, mówi, że podeśle jakieś to wkleję - oczywiście na pasku.

Czy ja wiem? Może lepiej nie wklejaj.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrów kuzyna.

 

Jak czytam o kuzynie, to przypomina mi się "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", jak Pawlik opowiadał o swoim Koledze...


Davosa Classic L.E., Blonex po Dziadku, Poljot budzik (MISTRZ dokładności!), Seiko 5 Aviator, Klubowa Stowa Antea,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o kuzynie, to przypomina mi się "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", jak Pawlik opowiadał o swoim Koledze...

 

:) Piękny film,klasyka nigdy się nie znudzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwalam sobie podbić temat z identycznym pytaniem. Kupiłem taki zegarek http://www.otozegarki.pl/428,13121-zegarek_meski_na_bransolecie_adriatica_a8056_5116ch.html , jak widać ośka otoczona jest niezdejmowalną wypustką, która jest zespolona z kopertą. Czy da się w tym zegarku zamienić bransoletę na pasek? Czy są takie paski, które można by do niego dopasować? Jeśli nie, to prawdopodobnie go zwrócę. Mam na to kilkanaście dni, więc proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można coś kombinować aby ktoś Ci taki pasek uszył na zamówienie ale to nie będzie za dobrze wyglądać. Kupiłeś zegarek stricte pod bransoletę.

Jeśli ma się zamiar robić przekładki to trzeba zawsze kupować zegarki ze standardowym mocowaniem paska/bransolety i tradycyjnymi uszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile taki pasek by mniej więcej kosztował?

 

Napisz do kolegów : Nick555 , Spinner i eye_lip . Oni Ci napiszą wszystko.

Chociaż jak uważniej się przyjrzałem to raczej nie jest możliwe zamontowanie tutaj paska bo krańce teleskopu nie miały by punktu zaczepienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jednak zwróć zegarek i nie kombinuj. Jak będziesz dorabiał, przerabiał to końcowy efekt może być nieciekawy. Lepiej kupić nowy zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jednak zwróć zegarek i nie kombinuj. Jak będziesz dorabiał, przerabiał to końcowy efekt może być nieciekawy. Lepiej kupić nowy zegarek.

 

Nie ma co zwracać, zapewne dawno już się rozpadł. Pozdrowienia dla archeolożki miesiąca :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolezanka dziś przeglada forum, stad pewnie datę przeoczyła;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.