Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TeJot

Anty Ankieta carlito1

Eterna Heritage czy Breitling Heritage ?   

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mathu

bardziej podoba mi się papuga DOXY SUB

;) ;) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Eterna.

 

Klaudiusz,

 

po Twoim zdjęciu odrzuciłem Breitlinga jeszcze raz ;)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również stawiam na eternę, design zdecydowanie do mnie przemawia, szczególnie na tym mesh'u;

a więc głos przeciwko brajtkowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam Eternę. Nie podoba mi się bezel, wskazówki oraz kształt koperty.. Breitling Superocean jest ładniejszy jak dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta Eterny - porażka.

 

Do mesha trzeba dojrzeć...też kiedyś się dziwiłem jak facet możę nosić coś takiego....Do tej eterny ten mesh pasuje idealnie...i ten kształt koperty aż mnie ciśnie w dołku po zdjęciu realnym Klaudiusza...wyczesany zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling - moim zdaniem jest po prostu ładnieszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling odpada.Odrzuciłem "B" ze względu na design oraz większą popularność w naszym kraju.Eterna jest bardziej stonowana oraz "egzotyczna" na naszym rynku.Poza tym jestem fanem tej marki i zawsze z niecierpliwością czekam na nowości.Jestem ciekawy jak wypada na żywo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrzuciłem Breitlinga, bo jest beznadziejny imo.. Duży i... Nijaki! Eterna rządzi w tym zestawieniu, poza tym ma świetne wskazówki i mocowanie mesha. klimat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam Breitlinga. Denerwuje mnie ta marka, a sam model jest nijaki, nawet indeksów nie ma na bezelu. Carlito kupuj Eternę i wrzucaj fotki. Ma styl i na pewno jest niszowa.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Brajtek lepszy. Myślę, że konkretniej będzie wyglądał na ręce. Eterna bardzo ładna ale dla mnie taka nijaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Breitling - poniewaz nie wyglada jak diver. Nie podobaja mi sie w nim wskazowki, koronka, bezel oraz indeksy.

 

Propozycja :rolleyes:

EDOX Class-1 Wave Rider Regulator (45mm)

 

EDOX+Class+1+Wave+Rider+REGULATOR+03.jpg

 

dostepny w 4 wersjach kolorystycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B. odpada i zostaje Eterna ale te wskazówki to dla mnie porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrzuciłem Breitlinga. Nie trawię zegarków tej firmy i ten model też jest dla mnie nie do przyjęcia.

Eterna natomiast to w mojej ocenie bardzo ciekawy zegarek. Podoba mi się.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc. Zna ktos dokladniejszy termin pojawienia sie tej Eterny w salonach ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

00110010000010011001 ten Edox co wkleiles jest mi dobrze znany myslalem juz wczesniej o tym zegarku ale zrezygnowalem ze wzgledu na to ze mam juz jeden zegarek tej firmy wprawdzie calkiem inny ale chcialbym miec kazdy zegarek innej marki... niemniej jednak dziekuje za propozycje :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Carlito1 w twojej kolekcji kazdy zegarek jest inny ale nie myslales aby zrobic tez podzial na lotniki, divery, sportowe, klasyczne itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest inny bo podobaja mi sie rozne zegarki nie ograniczam sie do jakiegos tam jednego typu zegarka zreszta majac fioła na punkcie zegarkow myslisz o wszystkim tak wiec i o tym myslalem ale jednak wole miec kazdy zegar innej firmy (wyjatkiem sa Steinharty ale to wynik mojego niezdecydowania) ciekaw jestem roznic - jakosc wykonania itd. Choc pewnie w przyszlosci kiedy dojdzie jeszcze pare zegarkow do mojej kolekcji to zapewne jakas firma sie powtorzy wiesz jak to jest cos wpadnie w oko i koniec - milosc nie wybiera :rolleyes: ale poki co staram sie urozmaicac moja kolekcje roznymi firmami.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się żaden Breitling,Eterna jest ładniejsza i ma mój głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Eterna - wymiata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.