Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TeJot

Anty Ankieta carlito1

Eterna Heritage czy Breitling Heritage ?   

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko swietnie fajnie tylko kiedy ta Eterna bedzie w sprzedazy ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Destro


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Klod ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś tego B na żywo? IMO słabizna, do tego mesh z mocowaniem miedzy uszami jakiego nie cierpię.

 

Eterna genialna, klasyczny design, prosty, czysty, elegancki. Prawie jak NOS, tylko większy i nowocześniejszy.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem. Moglbys uzasadnic swoja opinie dlaczego uwazasz ze to slabizna? Co do mesha to sie zgodze ze jest calkiem sredni ale i tak gdybym kupil ten zegar to pierwsze co zrobie to zainstaluje w nim skore.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Breitling jest bez jakiegoś charakteru, więc nie może tu wygrać. Eterna może też nie jest idealna, ale ma piękną kopertę- bardzo ten "żółwikowy" kształt mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na minus Eterny IMO wskazowki :) za cholere nie moge sie do nich przekonac. Nie wiem moze na zywo wygladaja lepiej.

Na minus Breitlinga napewno to ze jakos mi nie pasuje ta firma do diverowatych zegarkow.

 

A pieniazki z wyplaty juz sa i czekaja na wysyłke :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz więc od nowa dwa zegarki i zrób następny maraton :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Weź do porównania Aquaracera 500m i Orisa Pro Diver :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zdradze sie :)

 

Aquaracer z tym ze ten nowy w chrono bedzie najprawdobodobniej moim nastepnym zakupem bo szczerze mnie zaczarowal ! narazie nie ma go jeszcze w sprzedazy tak wiec musze poczekac. Ciekawe jaka bedzie cena - oby nie przesadzona :)

 

O to on i moj ci on :

 

post-27475-0-55239100-1331598706.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Choc za konkurenta ma tego Aquaracera :

 

post-27475-0-27477900-1331598708.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A ostatnio bylem juz o wlos od kupienia tego Monaco :

 

post-27475-0-43548500-1331598709.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ale po wielu przymiarkach stwietrdzilem ze mam obawy ze moglbym sie nie przyzwyczic do tego typu koperty i jednak nie przelalem pieniazkow choc zegar swietny i wciaz o nim mysle.

 

ps to ten o ktorym pisalem ze co poniektorych zaskocze kontrowersyjnym zakupem :) a wybieralem miedzy tym monaco a wczesniej pokazanym Aquaracerem ze zlotym bezelem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, teraz wszystko jasne w sprawie tych Twoich kontrowersji... :)

 

Monaco vs Aquaracer ze złotym bezelem...Monaco to kultowy zegar, no ale jeżeli mierzyłeś i to kilka razy i nie jesteś do końca przekonany, to może faktycznie lepiej wziąć Aqua.

 

Z tym, że mnie osobiście bardziej podoba się Aquaracer z czarnym bezelem, takich złotych dodatków jakoś nie trawię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak ktorys z aquaracerow to przyszlosc moze za jakies 2 miesiace. A teraz sam nie wiem co :) nic nie trafilo do mnie w 100% wciaz szukam wciaz wynajduje mam ich sporo na uwadze ale im wiecej czlowiek siedzi w tych zegarkach tym wiecej znajduje jakis drobnych szczegolow ktore potrafia zniechecic a to wskazowki a to bezel a to koronka a to polerka a to koperta a to rozmiar itd itd itd...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek tez nigdy nie podobaly mi sie zlote dodatki ale ten skubaniec ma cos w sobie. Jak go zalozylem na reke to niemal uslyszalem jak mowi - bierz mnie chcesz mnie ! :) jesli masz okazje to wez sobie go oblukaj na zywo i koniecznie zrob test nadgarstkowy bo naprawde warto.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Pam parampam pam...

 

Tudor-Heritage-Chrono-Monte-Carlo-Home-Plate-42mm-40years.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-90336000-1331598711.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathu ten Tudor mi sie juz jakis czas temu obil o oczy - jaka cena ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Chyba 3000 EUR za nowy.

 

Ten TAG jest wyśmienity, sam się na niego czaję w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym w tym miesiacu zaplacic za zegarek wiecej niz 2 tys euro no chyba ze mowimy o kelejnym zakupie i konkurencji dla obydwu tagow :) a swoja droga o ktorym piszesz ze wysmienity chrono czy zlote dodatki ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor fajny, lecz tylko 42 mm


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Złote dodatki bez złotych dodatków :)

 

Zwykły, czarny 500m. Jak dla mnie, najlepszy TH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor fajny, lecz tylko 42 mm

No wlasnie a jak wiesz lubie duze zegarki choc ten Tag ma nie wiele wiecej bo 43 ale za to ten w chrono ma juz 44mm i to juz mi pasuje idealnie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na minus Breitlinga napewno to ze jakos mi nie pasuje ta firma do diverowatych zegarkow.

 

To bardzo niesłusznie. Mogli by nie jedną firmę nauczyć jak się robi divery.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rip oczywiscie ze sie z Toba zgadzam ale jakos brajtek mi sie zawsze z samolatami kojarzyl :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.