Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TeJot

Anty Ankieta carlito1

Eterna Heritage czy Breitling Heritage ?   

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

zegarki z pvd i zlotymi bezelami itd bym sobie podarowal....festyniarstwo dla mnie. Rządzi tylko lśniąca stal lub platyna :) ...co innego caly zloty zegarek a co innego pvd....szybko sie nudzi. To tak jak z autami wezmiesz kosmiczne renault albo peugeota....owszem na poczatku sa swietne modne itad ale juz po 4 latach nie mozesz na niego patrzec :) ....a volkswagen czy audi dalej wygląda dobrze :) ( ostrzegam nie jestem miłośnikiem vw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję - Bremont Supermarine?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco ale ten teg nie ma zlotego pvd tylko 15k prawdziwe złoto.

Rip ten Bremond calkiem fajny widzialem go juz na oceanictime musze przyznac ze zwrocil na siebie uwage - jaka cena za niego ? i ma tylko 42mm zgadza sie? swoja droga przypomina mi troszke jednego Vulcaina ktory mi sie strasznie podoba :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-7884-0-66274400-1331598715.png[

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Bremont około 14000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Carlito - nie masz tym razem wrażenia że szukasz zegarka na siłę? - Bo w sumie do żadnego nie jesteś w 100% przekonany tak? W każdym coś Cię dręczy?

 

Wniosek - poczekaj, dozbieraj i kup Panerai Luminor Marina, już nie wiele Ci brakuje :)

 

Ps. Fajny Vostok


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1,

 

wiem, że to nie ten budżet, który chcesz wydać; niemniej nie możesz się na nic zdecydować więc pomyślałem o Vostok Europe Anchar > średnica 48mm, kaliber Seiko NH25, dostarczany w wodoszczelnej walizce, fajny współczesny design - jak Ci się podoba?

 

Kiedys chcialem sobie kupic gaza ale uzytkownik pmwas wybil mi te zegarki z glowy sa zbyt wadliwe za duzo sie naczytalem negatywnych opini. A sam zegarek fajny ale 48mm to juz przesada. 46 to max. Ale dziekuje za propozycje ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

A czy za 12000 nie dorwałbyś już Aquatimera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys chcialem sobie kupic gaza ale uzytkownik pmwas wybil mi te zegarki z glowy sa zbyt wadliwe za duzo sie naczytalem negatywnych opini. A sam zegarek fajny ale 48mm to juz przesada. 46 to max. Ale dziekuje za propozycje ;)

 

Jakie wadliwe , ja mam Gaz-14 limousine tak sie to chyba nazywa i spawuje sie jak najlepiej , A poza tym to sie bardzo ciesze ze jest to limitowana produkcja i poza mna ma taki zegarek tylko nastepne 2999 osob . Jak bym mial Rolexa to zero satysfakcji bo jest ich miliony .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek nie nazwałbym tego szukaniem zegarka na siłe a i na pama tez nie musze dozbierac a raczej dojrzec do jego kupna ;) z zegarkami Panerai to jest tak ze strasznie mi sie podobaja u kogos na rece - robia na mnie niesamowite wrazenie (widze je codziennie) a juz u mnie na nadgarstku wygladaja tylko dobrze czyli bez łał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathu zostawmy Aquatimera Deepsea i pamy do pojedynku przy zakupie tego jedynego. Narazie sie skupiam na czyms ciut tanszym.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irekm to bardzo dobrze ze Twoj egzemplarz jest w porzadku i pewnie wiekszosc Vostokow nie jest tak naprawde wadliwa ale sporo sie naczytalem o problemach z tymi zegarkami wiec wole nie ryzykowac.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora? subem? sorka ale juz troche szklaneczek pochlonelem i nie pamietam zebysmy dyskutowali o Doxie ale fakt mam jedna na uwadze ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Subem, Subem, przecież Doxa pasuje idealnie pod względem rozmiaru i ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w czołowce moich zainteresowan ale chcialbym ja najpierw gdzes przymierzyc a z tym jest tutaj gdzie mieszkam problem z Eterna zreszta rowniez ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie prezentuje brajtek na nie oryginalnym pasku slabej jakosci :

 

post-27475-0-30403700-1331598769.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nie daje mi spokoju ten zegarek ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą Doxe masz na oku?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr ref 10800Ti02


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez coraz bardziej po glowie chodzi mi ten UG :

 

post-27475-0-96973600-1331598796.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Tylko znow te pasy bialo-żółte na dolnej tarczy :)

 

Tak samo w tej wersji z tym ze tu znow bialo-czerwone ;)

 

post-27475-0-93232700-1331598798.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Wygląda to troche tandetnie nie sądzicie ? a pozatym zegarek jest piekny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Union bym sobie darował, to już nie to samo, co kiedyś, kiedy był robiony przez Glashutte Original i na ich werkach.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klod ale jakies konkrety przemawiajace na nie korzysc tej firmy ? np wykonanie - jakosc tych zegarkow... ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-19946300-1331598832.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr ref 10800Ti02

 

O dzizuz, skąd ty taką referencje wziąłeś? ;)

 

Rozszyfrowując, czy to ta?

 

doxa.jpg

 

Idealnie sie miesci w budżecie :)


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.