Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

axel

breitling prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w ogole o czym ta dyskusja.To czy ktos nazywa zegarek "kawal solidnego zlotego sikora",czy "tykacz" jak ja zwyklem nazywac moje zegarki nie powinno miec zadnego znaczenia.Zgadzam sie rowniez z Piotrem,dyskusja na temat czy zegarek jest taki a nie inny jest po prostu nie na miejscu.Kazdy ma inne gusta.Osobiscie zegarek nawet mi sie podoba i na pewno bym go nosil.Jednak mysle,ze sprzedawca pomylil sie z wymienianiem cal.13 jako mechanizm tego zegarka.Trzynastka ma wachnik zdobiony w ten sposob:

b13.jpg

I tak jak wspomnial Piotr,posiada 25 kamieni,nie 17.Nie przypominam sobie,zeby zaden Breitling z tej epoki mial 17 kamieni.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy ktos nazywa zegarek "kawal solidnego zlotego sikora",czy"tykacz" jak ja zwyklem nazywac moje zegarki nie powinno miec zadnego znaczenia.

I nie ma, powiem więcej, każdy ma to w nosie albo jeszcze głębiej :), jednak gdy napiszesz o tym publicznie na forum, wtedy musisz się liczyć z tym, że komuś się to nie podoba i o tym napisze.

 

Jednak mysle,ze sprzedawca pomylil sie z wymienianiem cal.13 jako mechanizm tego zegarka.Trzynastka ma wachnik zdobiony w ten sposob:

b13.jpg

I tak jak wspomnial Piotr,posiada 25 kamieni,nie 17.Nie przypominam sobie,zeby zaden Breitling z tej epoki mial 17 kamieni.

Tutaj na końcu jest o tym dokładnie napisane:

http://donindiano.lanetcie.com/watches/breitling/chronomat/b13_movement


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.