Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Filip_tbg

Pytanie o datownik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wreszcie zakupiłem swój pierwszy szwajcarski zegarek (pochwale się nim w osobnym dziale ze zdjęciami), mam tylko małe pytanie czy to normalne że data "przeskakuje" nie o godzinie 0.00 tylko 3 minuty wcześniej? Proszę o odpowiedz, i jakąś poradę co z tym zrobić jeśli to wada, czyli po prostu czy oddawać na gwarancji do jakiejś regulacji.

 

Z góry dziękuje za odpowiedz

 

Pozdrawiam

Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne , to tylko kwestia założenia wskazówek i sprawdzenia jak wyszło, ogólnie w bardzo dobrych zegarkach producent zwraca uwagę na wskazanie daty , w pozostałych na ecie może zdarzyć się to o czym napisałeś - mozesz zapytać czy w ramach gwarancji zdejmą wskazówki i założą poprawnie - jednak nie wydaje mi sie aby była mowa dokładnie o tym w karcie gwarancyjnej .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz i wnioskuje że powinienem się nie przejmować.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

3 minuty to dobry wynik, standardem w ETA jest przeskakiwanie nawet 15 minut przed północą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w moim Hamiltonie jest to rowne 20 minut przed polnoca :( i deko mnie to wkurza.moze jednak odeslac do serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w moim Hamiltonie jest to rowne 20 minut przed polnoca :( i deko mnie to wkurza.moze jednak odeslac do serwisu?

 

 

Jeżeli uznają na gwarancji to ja bym odesłał. Co miałbym do stracenia. Dla serwisu to 15 minut roboty, a przy cenie zegarka koszty przesyłki pomijalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.