Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Klod100

Zakupy pasków w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Żadne, poza oryginalnym paskiem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że nie będzie możliwa wymiana tego paska na żaden inny skórzany, bransoletę? Z jakiego powodu nie można wymienić w nim paska? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jeśli chodzi o bransoletę, to jeśli ten model występuje również z bransoletą to tylko taka bransoleta pasuje. 

 

Powód jest prosty - zegarek nie ma tradycyjnych uszu, jest zaprojektowany tylko pod oryginalny pasek i/lub bransoletę.

 

Jedyne rozwiązanie to wycięcie paska lub zrobienie na zamówienie, ale pewnie średnio będzie to wyglądać bo będzie odstawał brzydko.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po sposobie montowania bransolety - jak wygląda miejsce łączenia bransolety z kopertą.

W tym przypadku niestety pasek na zamówienie, nie wiem, czy są oryginalne paski.

Edytowane przez msokol19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie w sieci, ale polecam polskiego producenta wyrobów skórzanych - Macieja Kielmana na Chmielnej w Warszawie... Choć specjalizuje się w eksluzywnych butach, to równie chętnie wykonuje na zamówienie paski do zegarków z każdego rodzaju skóry, m.in.:

 

Krokodyl

Płaszczka

Pyton

Struś

Rekin

Cordowan

Jaszczurki

Ucho słonia

 

i inne

 

na stronie można pooglądać różne wyroby:

 

http://www.kielman.pl/index.php

 

Moim zdaniem godna alternatywa dla ABP - Atelier du Bracelet Parisien :oops:

 

Pozdrawiam :wink:

 

również polecam Pana Kielmana

korzystałem 2krotnie z jego usług - produkt wysokiej jakości

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wysyłka szybko i sprawnie, w pierwszym jest zniżka dla kmziz, jak założysz konto to trzeba napisać do nich maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ;) coś się "pasekdozegarka" nie chce włączyć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, posiadam zegarek Seiko Sportura SPC003 i pękł mi pasek :(

Gdzie mogę takie coś kupić ewentualnie bransoletę z modelu SPC001?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

chciałem wymienić pasek na parciany NATO w takim zegareczku:

 

2046599-p-MULTIVIEW.jpg

 

Możecie polecić jakiegoś konkretnego sprzedawcę/sklep? Zastanawiam się nad czarnym/czarnym z pomarańczowym przeszyciem, najlepiej z klamrami oksydowanymi na czarno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy są jakieś firmy które robią paski gumowe na zamówienie?

w ostatnim czasie tego typu paski są coraz bardziej popularne ale nie udaje mi się namierzyć firmy która by się czymś takim zajmowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam pytanko dotyczące paska.

Niedawno zakupiłem taki zegarek SSB073p1: http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12600,12697,9702-0-0-SSB073P1.html

Chciałbym zmienić bransoletę na czarny pasek z żółtymi przeszyciami, ale nie wiem, na co zwrócić uwagę...

Czy taki będzie pasował?

https://pasekdozegarka.com.pl/pasek-pa11618-czarny-zolte-przeszycia-p-1044.html

zupełnie nie wiem, jak się do tego zabrać. Czy "teleskopy" muszę jeszcze dokupić dodatkowo?

Pomożecie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważna jest szerokość między uszami i tyle. Teleskopy możesz dokupić, ale te od bransoletki powinny pasować - choć czasem są nieco inaczej zakończone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

Posiadam zegarek Certina ds chrono vajoux i chcialbym wymienic pasek (19mm szer. ) znalezc w sieci sklep.Czy ktos moglby mi podac sklep gdzie moglbym kupic?Wielkie dzieki i pozdrawiam :)

 

https://www.google.dk/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.swisstime.ch%2Fen-watches-CERTINA-DS-Podium-Chrono-Valjoux-Steel-p1251.html&ei=CF3nVPKIK82HPZfHgYAF&bvm=bv.86475890,d.ZWU&psig=AFQjCNHxF0s2c2M6laldarl424QF9q7O7Q&ust=1424535169544916

post-76236-0-40538000-1424448825.jpg

Edytowane przez SuperDario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podium, więc Tarant ma rację. 20mm. Jak kupisz zwężają y sję do 18mm to fabdyczne zapięcie bę dzie pasować. Aby dziurki nie były duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podium, więc Tarant ma rację. 20mm. Jak kupisz zwężają y sję do 18mm to fabdyczne zapięcie bę dzie pasować. Aby dziurki nie były duże.To ook , bp wczesniej kupilem 22mm i byl za za szeroki , a moze cos  zPolski? Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.kraina-czasu.pl/m/pasek-certina-ds-podium-20mm-18mm-brazowy-536-70,3,20777,11509

Piszę z telefonu więc nie wiem czy dostępny. Paski w Certinach są średniej jakości. Poszukalbym czegoś innego. Inne kolory też widzę że są.

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skorzany nato 19mm do worldmastera, kopie w sieci i nic nie wykopalem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten na Hamiltonie wygląda własciwie,ale rolex i szmaciany pasek.... nie nie nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja poszukuje paska do zegarka Aztorin, model A035,G126. Wie ktoś gdzie można go nabyć? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.