Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Klod100

Zakupy pasków w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Zmierz ile mm ma między uszami zegarek i można wybierać sobie jaki ma być pasek :) Nie będzie przylegał do koperty jak oryginał ale będzie IMO dobrze. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak, ale wpadłem na pomysł zeby zapytac w salonie i mozna zamówic pasek, koszt 70 zł. Nie drogo w stosunku do nowego zegarka :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję paska do oto takiego zegarka:

rubicon_rn10A71_extr_XXi_braz_2.jpg

Rozmiar 24

 

Chciałem coś podobnego do dotychczasowego (czyli z dziurkami), ale jestem otwarty na wszelkie pomysły.

 

Przeszukałem watchtime24, pasekdozegarka i paskidozegarkow24 i znalazłem jedynie takie:

http://www.paskidozegarkow24.pl/product-zul-25560-Pasek-skorzany-Diloy-367-24-3-24mm.html(jest jeszcze ciemniejszy)

https://pasekdozegarka.com.pl/pasek-pa11224-czarny-pomaranczowe-wstawki-p-1766.html(są inne kolory wstawek, ale niestety wszystkie czarne)

 

Ktoś ma pomysł gdzie jeszcze mógłbym szukać, może komuś się w oczy rzuciły podobne paski, albo ktoś ma fajny pomysł na zupełnie inny pasek do tego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, zdecydowanie lepszy od tych dwóch.

 

Sam jeszcze wygrzebałem coś większego od Pattini

http://allegro.pl/pattini-szeroki-pasek-do-zegarka-mod-13-b-24mm-i5449591424.html

 

A czy ktoś z was zamawiał jakieś paski w firmie Skórnik-Styl

Reklamują się na allegro

http://allegro.pl/wykonamy-pasek-do-zegarka-skora-diesel-fossil-itp-i5414895031.html

w komentarzach pozytywne opinie o samym wykonaniu pasków, ale chętnie bym przeczytał więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pattini jest bardzo ok a ten skórnik. Jakoś średnio te paski wyglądają. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Pattini - bardzo porządnie wykonany, dobrze się prezentuje z zegarkiem.

 

Mam jeszcze pytanie, znajdę gdzieś w sieci taką bransoletę:

4.jpg

Może komuś się gdzieś w oczy rzuciła. W opisie aukcji jest napisane, że bransoleta "z epoki", ale niewykluczone, że ktoś gdzieś takie sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timex miał takie, nie wykluczone, że jakieś Casio też. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierz ile on ma między uszami no i powiedz jakie paski Ci się podobają ?


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania. Ojciec szuka do kwarcowej adriatiki paska, niewielki złoty zegarek. Wymieniał w nim ostatnio pasek u zegarmistrza dwa razy jeden posłużył całe 1,5 miesiąca drugi jakieś 5. Oba pękły w tym samym miejscu, co ciekawe nie przy teleskopach jednak na zgięciu które powstaje podczas zapinania paska. Szukam czegoś do 50 zł. Kolejna sprawa, mam starą, złotą raketę w niemal idealnym stanie. Zakładam okazyjnie jako garniturowiec. Jest tam założony brązowy pasek hirsch ze złotą klamrą który już powoli zaczyna się zużywać. Czy jest sens inwestowaniu kilkuset złotych w taki nowy pasek? czy można znaleźć coś podobnej jakości i wykonania w adekwatnej do materiałów cenie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno miejsce, gdzie można nabyć naturalnie prawdziwe paski do zegarków, jest to mała pracownia w Koszalinie, MES pracownia kaletnicza, można zajrzeć na facebooka i zapoznać się z bardzo ciekawą pracą, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Chciałbym zakupić pasek do zegarka i sam go wymienić, bo tam gdzie będę się znajdował dłuższy czas żadnego zegarmistrza nie spotkam a nie chciałbym długo czekać z wymianą. Gdy wraz z paskiem zakupię przyrząd do zmieniania pasków np:

 

https://pasekdozegarka.com.pl/narzedzie-do-zmiany-paska-p-74.html

 

to samodzielnie podołam temu zadaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu, szczególnie jeśli pasek będzie w miarę miękki i da się lekko odchylić od uszu.

Pamiętaj aby operację robić od spodniej części koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbym prosić o rzucenie okiem na ten pasek

 

http://www.watchtime24.com/product/1185?basket=1

 

skóra wydaje się być dość masywna, no ale chyba spróbuję bo nowy nabytek czeka na pasek :-)

 

4,5mm grubości to sporo -  do jakiego zegarka to chcesz założyć? Jeśli ma w uszach mniej niż 24mm to będzie to nieciekawie wyglądać


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą że skóra cielęca więc nie powinno być problemu.

 

Pamiętaj, czynności rób od spodniej strony zegarka i paska. Zegarek pewnie oprzyj na stole, nie rób w powietrzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Odkupiłem od kolegi rosyjski zegarek Sturmanskie, rozstaw 22mm.

 

http://www.russtime.com/sturmanskie-open-space-chrono-vk64-1401844-p-2031.html?cPath=136_117

 

Oryginalny pasek jest sztywny i kiepsko leży na ręce

 

Jestem budowlańcem więc w rękach jestem silny a z wykształcenia mechanik precyzyjny więc powinienem podołać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część Panowie i Panie,

 

Poszukuję białego paska skórzanego 18mm z zielonym przeszyciem lub paska biało-zielonego w dowolnej kombinacji.

Wczoraj zdobylem białego SEIKO z zielonymi cyferkami, stąd taki polysł.
Przykładowe wzory poniżej.

 

 

fb77263fc845.jpg
87921cba00bb.jpg

Przejrzałem internet i niczego nie znalazłem.
Może ktoś nakieruje.
Z racji że to QWARTZ, raczje budrzetowe paski były by mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy,

Poszukuję paska do zegarka Swatch YRS411 Max Zorin  albo namiar na jakiegoś rymarza ( najlepiej w Polsce) który poradził by sobie ze zrobieniem zamiennika w podobnym guście.Wdzięczny będę za rady.

 

YRS411-1.jpg

Edytowane przez czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy,

 

zamierzam kupić bransoletę do tego zegareczka -

89d1e1d6efd90e74med.jpg

 

 

Zanosiłem się z zamiarem kupna Mesha (18 mm), ale może macie lepsze propozycje :)
Póki co celuję w to:
http://allegro.pl/bransoleta-mesh-shark-18-20-22-mm-22mm-18mm-meska-i5795256957.html

 

Oczywiście, jeżeli czyjeś dizajnerskie oko dobierze taki pasek, że mi szczęka zgniecie śródstopie - to nie będę się upierał na stali.

Edytowane przez kozaky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym wskrzesić zegarek, ale mam problem ze znalezieniem paska, który posiada nietypowy kształt. Szerokość teleskopu wynosi 25mm. Poza kopertą pasek poszerza się do 35mm.

 

Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc? Nie musi być identyczny.

 

9162e85a310f4ab8gen.jpg

 

e6325493e32f83d3gen.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez nowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowie? Czy znacie jakieś sklepy, które mają w swojej ofercie takie paski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gotowca" raczej nie znajdziesz. Pozostają Ci magicy od pasków z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gotowca" raczej nie znajdziesz. Pozostają Ci magicy od pasków z forum.

 

Raczej odpada, bo koszt paska przewyższył by wartość zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.