Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Klod100

Zakupy pasków w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem upgrade pasków NATO. Zamówiłem na początek dwa paski z Watch Gecko.

 

Poniżej zdjęcia porównawcze ze sporo tańszym paskiem z allegro. Dodam tylko, że jest także zdecydowana różnica w dotyku.

 

8424096_1.JPG

 

8424104_2.JPG

 

8424117_4.JPG

 

8424112_3.JPG

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Pytanie czy cena jest adekwatna do jakości. Wizualnie zulu ładniejsze.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że zdjęcia jasno odpowiadają na pytanie odnośnie jakości. Różnica jest druzgocąca, a zegarek tylko zyskuje.

 

Za pasek dałem 16 funtów (drugi otrzymałem gratis). Jedyne co nie ma sensu to zastanawianie się, czy dołożyć te parę groszy do lepszego NATO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się z Wami podzielić adresami sklepów z paskami.

Kilka już zdążyłem sprawdzić i te opatrzę szerszym komentarzem.

 

Zachęcam do umieszczania w tym wątku sprawdzonych i nie adresów miejsc, w których można kupić paski.

 

_____________________________________________________

 

Strapped For Time

 

img9619jc.jpg

 

Świetny sklep, oferuje duży wybór firm Hirsh, Hadley-Roma, Di-modell, Rios, DeBeer. Przejrzysty układ, świetne zdjęcia pokazujące paski przypięte do zegarków. Bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka, niestety z USA, ale przy pasku jeszce nie zdarzyła mi się opłata celna.

Można płacić PayPal-em, sprzedają również przez eBay-a.

 

Strapped For Time

_____________________________________________________

 

TAIKONAUT TIME

 

attachicon.giftatvin240041b4zw.jpg

 

W zasadzie bez komentarza, każdy Paneristi musi tam zajrzeć. Ogromy wybór i niektóre modela naprawdę są niesamowite, Duży wybór skór egzotycznych.

Błyskawiczna wysyłka, niestety z Hong-Kongu. Ale przy samokontroli, jeśli nie kupisz zbyt wielu pasków, to dostaniesz je w kopercie (a za nią raczej cła nie celnicy nie pobierają).

 

TAIKONAUT TIME

_____________________________________________________

 

ABP - Atelier du Bracelet Parisien

 

attachicon.gifonlineworkshop015ng.jpg

 

Jedna z moich ulubionych stron. Sklep on-line Paryskiego warsztatu szyjącego paski na zamówienie.

Ogromny wybór materiałów i niezwykle wysoka jakość ręcznie wykonanych pasków.

Chcecie paska z ogona babra, nogi strusia, słonia, żaby - tylko tu.

Używając kreatora, krok po kroku zaprojektujesz swój wymarzony pasek.

Dodatkowo macie wpływ na takie detale jak sposób wykrawania skóry na wasz pasek ( układ i faktura wzoru ), rodzaje szycie, koloru nici, itd.

 

Przemiła pani Petina zapewni doskonały kontakt i realizację waszego zamówienia. Uwaga pod koniec realizacji zamówienia, warto zapisać sobie parametry waszego paska (jest ich ok 30!), bo czasem ich system zawodzi.

 

ABP - Atelier du Bracelet Parisien

_____________________________________________________

 

Watchband.biz

 

attachicon.gifsanremop1fk.jpg

 

Niemiecki sklep On-line oferujący tyko paski firmy Hirsh

Szybka realizacja zamówienia i duży wybór pasków. Wysyłka w ramach UE - zero opłat celnych.

 

Watchband.biz

_____________________________________________________

 

DeBeer France

 

img8628qc.jpg

 

Sklep producenta bardzo dobrej jakości pasków - francuskiej firmy DeBeer. Możliwość kupienia pasków bezpośrednio po trochę niższej cenie, wysyłka w obrębie UE i ogromny wybór to kilka z zalet tego sklepu.

 

Inną atrakcją jest sport wybór pasków z szybkozłączką i egzotyczne skóry (płaszczka z szybkozlączką kosztuje u nich 49 USD!).

 

DeBeer France

_____________________________________________________

 

Official Time

 

attachicon.gifc81sbl1cv.jpg

 

Sklep na Ebay-u z Hong Kongu, mają spory wybór specjalizowanych pasków do IWC, Panerai, znani ze sprzedaży zestawów pasków. Uwaga wysyłają też z Londynu, wiec nie ma problemów z opłatami.

 

Official-Time na Ebayu

_____________________________________________________

 

RLT Watches

 

attachicon.gifrtl23lg.jpg

 

Angielski sklep, spory wybór pasków wojskowych, szczególnie NATO, co może wielu z was zainteresować. Sprzedają też Zegarki.

 

RLT Watches

_____________________________________________________

 

The Strap Shop UK

 

attachicon.gifg10pvd35md.jpg

 

Angielski sklep, ogromny wybór pasków wojskowych, NATO, długich, nylonowych itp. Dużo zdjęć pasków na zegarkach. Warto zajrzeć.

 

The Strap Shop

_____________________________________________________

 

Stetefeld-Design

 

attachicon.gifrios2467uu.jpg

 

Sklep polecany przez Piotra, mają tam duży wybór pasków Rios - czyli krokodyle w dobrej cenie. Wysyłka z UE, spory asotrtyment innego osprzętu zegarkowego.

 

Stetefeld-Design

_____________________________________________________

 

The Watch Prince

 

attachicon.gifiwkevlarblackblackside4dw.jpg

 

Sklep z USA, ogromny wybór, dobra nawigacja i dużo zdjęć. Oprócz pasków szereg innych akcesoriów: pudełka, rotomaty itp.

 

The Watch Prince

_____________________________________________________

 

Banda.com

 

attachicon.gif2024ph.gif

 

Spory wybór pasków w tym specjalistycznych, sklep w USA. Mają dużo pasków do Panarai-a m.in ręcznie szyte.

 

Banda.com

_____________________________________________________

 

Tablica ogłoszeń na ViaPaneraisti - forum Paneraia.

 

attachicon.gif11464927598jw.jpg

 

Warto monitorować, bo trafiają się perełki, sporo zdjęć.

 

Panerai - ogłoszenia na ViaPaneraisti

_____________________________________________________

 

TC Straps

 

indeximage1ol.jpg

 

Chyba największy sklep internetowy z paskami do Panerai-a.

Ogromny wybór, dużo zdjęć, najwyższa jakość. Sporo egzotycznych skór.

 

TC Straps

_____________________________________________________

 

Strapmasters USA

 

attachicon.gifxamastan7oh.jpg

 

Najwyższej jakości paski do Panerai-a do kupienia w sklepie internetowym w USA. TO już nie zabawa, te paski potrafią kosztować.

 

Strapmasters USA

_____________________________________________________

 

Strapmasters EU

 

smcrochersheydarkchocolatews1u.jpg

 

Najwyższej jakości paski do Panerai-a do kupienia w europie. Ale sklep na prymitywną formę, więc lepiej oglądaj w sklepie z USA a kupuj tutaj.

 

Strapmasters EU

_____________________________________________________

 

DON - paski do Panerai

 

don0gm.jpg

 

Doskonałe paski do Panerai-a. Don jest znany ze swoich pasków z rekina, bardzo przystępne ceny.

 

Don Panerai Straps

_____________________________________________________

 

Dirk's Pre-Vendome Straps

 

dirk3jq.jpg

 

Po prostu najwyższa jakość, znane w całym środowisku paski. Możliwość zamówienia bezpośrednio u Mistrza za pomocą poczty elektronicznej. Jego paski z Rekina pozna na kilometr każdy Paneraisti !. Po zdefiniowaniu, czego mniej więcej chcemy dostajemy zdjęcia podobnych realizacji. W sumie świetna sprawa, pasek szyty specjalnie dla Ciebie, jak to się nosi !

Ceny niemałe, ale za to wysyłka z Belgii.

 

Dirk's Pre-Vendome Straps

W jakim jest najszybsza dostawa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim jest najszybsza dostawa??

 

Trudno powiedzieć, ale mniej więcej za następne 11 lat.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema,

Szukam paska jak na tym zdjęciu lub przynajmniej podobnego szmaciaka:

 

 

Omega_Tintin_31130423001004_Ace_Jewelers

 

 

Znacie może jakiś sklep, aukcję lub kogoś kto zrobiłby to choćby na zamówienie?

Edytowane przez Zeyomad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi idealny gdyby nie to, że strona zagraniczna :(

Zbierz chętne osoby do zbiorowego zamówienia i taniej wysyłka wyjdzie.

 

Panowie, jaki tani pasek z okrągłą podkładką polecicie? K.Reda jest w miarę ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest nato, a ten w omedze to zulu :) jest znaczna różnica pomiędzy tymi dwoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia ze skórzanymi paskami z cheapestnatostraps.com? Chodzi mi o zwykłe paski, a nie skórzane NATO. Kilka klasycznych i zamszowych wygląda ładnie na zdjęciach. Jakościowo dają radę, czy lepiej pozostać przy popularnych w Polsce markach?

Edytowane przez tomek.wzr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję paska malowanego, może wiecie kto lub gdzie można kupić coś podobnego?

 

post-10832-0-91114500-1500367880_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia ze skórzanymi paskami z cheapestnatostraps.com? Chodzi mi o zwykłe paski, a nie skórzane NATO. Kilka klasycznych i zamszowych wygląda ładnie na zdjęciach. Jakościowo dają radę, czy lepiej pozostać przy popularnych w Polsce markach?

Miałem w ręce kilka sztuk. Za tą cenę można nosić, ale szału nie ma.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w ręce kilka sztuk. Za tą cenę można nosić, ale szału nie ma.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Dzięki. Zatem zostanę tylko przy nylonowych paskach od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim w ten deszczowy i ponury dzień ;)

 

Chciałbym zasięgnąć opinii na temat dostępnych w sieci pasków i ich jakości. Mianowicie szukam paska do nurka Citka ny0040 w wersji z niebieska tarczą.

Wymyśliłem sobie pasek dość gruby, w kolorze jasnego brązu (myślę, że idealnie podpasuje do niebieskiej tarczy), coś w stylu Hirsch'a Liberty, z tym że wolałbym, aby jego faktura była bardziej "vintage", coś jak nubuk. Dodatkowo miło by było, gdyby pasek był dość miękki. Naczytałem się jednak, że jakość Hirsch'a znacznie spadła, a cena dość znacznie w przeciągu kilku ostatnich lat wzrosła. I tu pojawia się pytanie, czy znajdę na rynku coś, co wpisuje się w moje wymagania w rozsądnej cenie, czy lepiej za 10 prezydentów zamówić coś u "majfriendów" z Aliexpress, bo dużo taniej, a jakość niewiele niższa. No właśnie, czy niewiele, czy jednak nie warto oszczędzać?

 

Proszę o opinie, zarówno na temat pasków, jak i sklepów, gdzie można je zakupić, bo to temat dla mnie dość nowy. Mam wprawdzie do innego zegarka pasek od Pattini, ale niestety nie oferują innych materiałów, jak poprawne błyszczące skórki, a taka mi się nie widzi. Poza tym mam go od niedawna i nie wiem jak wytrzyma próbę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj zagląda? Pracuję obecnie nad zegarkiem dla Małżonki - to stara Lira po babci. Zegarek jest zachowany w bardzo dobrej kondycji, tylko z paskiem jest kłopot... jest bardzo wąski. Koledzy powiedzcie, gdzie znaleźć perlon 6 mm, lub złoty mesh 6 mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego działa kod STRAPADDICT19 na 10% zniżki w sklepie Barton ważny do dziś 28.02.2019, sprawdzone, bo przed chwilą kupiłem u nich dwa paski.

 

Wysłane z mojego OnePlus6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Orientujecie się, gdzie można kupić, grube, skórzane paski Zulu, z pięcioma pierścieniami?

 

22mm do SKX'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.