Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Klod100

Zakupy pasków w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam klasycznego paska (klasyczny zegarek ala garniturowiec)w stylu skóra aligatora. Nie pogniewałbym się również w przypadku prawdziwej skory aligatora. Cena do 150 zł. Chodzi mi o coś w miarę najlepszej jakości w tej kwocie. Zakup online z dowolnego miejsca na świecie. Miłe widziane zapięcie motylkowe, ale to już ewentualnie mogę dokupić osobno. Zaproponujcie coś proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komu wpadł gdzieś w internetach w oko ładny shark mesh h-link, to prosiłbym o linka.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Potrzebuję nabyć pasek do Lorus R2385HX9  ( symbol od spodu Z013-X004 ). Nigdzie nie mogę znaleźć. Ktoś się orientuje gdzie szukać?

Edytowane przez Sobilak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale kiedyś mi przeleciał przed oczami jakiś post mówiący o zniżce na paski na pasekdozegarka.com.pl dla użytkowników forum? Prawda czy fatamorgana?

Edytowane przez mańkowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prawda to prawda ja pisalem. Zerknij do tematu "Jasny pasek 15mm - gdzie kupić" (jakoś tak przełom sierpnia września tego roku) w forum Paski i akcesoria zegarkowe.

Przepraszam, że linka nie podaję ale w tapatalk za cholere nie potrafię tego zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam źródła gdzie można zakupić pasek do casio sgw-600h

 

Szerokość montażowa 18mm, szer przy kopercie 24mm

 

Od sgw-300, sgw-400 nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam źródła gdzie można zakupić pasek do casio sgw-600h

 

Szerokość montażowa 18mm, szer przy kopercie 24mm

 

Od sgw-300, sgw-400 nie pasuje

Jest u jednego sprzedawcy na allegro, można też zapytać w [email protected] o pasek o numerze części 10539045. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

mam już tą ofertę na alledrogo

wcześniej przeglądałem allegro i nie znalazłem widocznie musiał zostać niedawno wystawiony,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę, gdzie znajdę fajną bransoletę z tytanu szczotkowanego (22mm) z prostymi zakończeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, podpowiedzcie gdzie szukać fajnego paska do pilota Citizen AW1360 w rozsądnych pieniążkach i trwałego.
Wpadł mi w oko firmy LAVVU, ale pierwszy raz widzę coś takiego:
https://allegro.pl/oferta/lavvu-brazowy-vintage-skorzany-pasek-do-zegar-22mm-8452613861
Ktoś miał do czynienia?
Podrzućcie w miarę możliwości ciekawe alternatywy, z góry dzięki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam paska z kauczuku. Mam Hirscha czarnego i jest naprawdę super. Potrzebuje jednak z Czerwonymi akcentami. Kojarzycie gdzie można szukać? Znalazłem jedynie meralleto ale nie podoba mi się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam paska z kauczuku. Mam Hirscha czarnego i jest naprawdę super. Potrzebuje jednak z Czerwonymi akcentami. Kojarzycie gdzie można szukać? Znalazłem jedynie meralleto ale nie podoba mi się

Popatrz na watchgecko.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miał ktoś do czynienia z paskami marki Fullmosa, warto ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.