Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawel007

ARCHIMEDE

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje myć szkielko takimi chusteczkami do czyszczenia okularów mam okulary i jak je czyszce to pózniej przecietam szkielko bo szmatka nic nie daje. Może to jest kwestia zastosowabego szkielka przez Archimede w inny zegarkach nie mam tego problemu


jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie jest piękne kółko na powłoce, widoczne co prawda tylko pod jakimś tam kątem.

 

Jak będę robił zdjęcia postaram się uchwycić.

 

Nad napisem Archimede, przy 10 na tarczy minut chrono.

DSC_7827.jpg

 

Przy okazji galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

To wygląda jak osad po wyschnięciu kropli wody. Jest to trudno usuwalne (kiedyś walczyłem z tym przez 15 minut), ale z czasem zejdzie. Ja czyszczę po prostu mikrofibrą, wcześniej zawsze chuchając na szkło (miękka koszula też ujdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ciągu 3 ostatnich dni na kopercie mojej Arcadii (zdjęcia powyżej) od strony koronki pojawiły się dziwne ryski.

W dwóch miejscach, nie są to pojedyncze ryski ale "grupa rysek" - tak jakby od delikatnego przejechania papierem ściernym.

Jedyne co mogło to spowodować i przychodzi mi do głowy to polarowa rękawiczka.

Czy to możliwe?

Rękawiczka jest na tyle długa że zakrywa cały zegarek podczas noszenia, nie zauważyłem żadnych ostrych dodatków w rękawiczce (tylko polar + szwy - normalne nici, niespecjalnie grube ani "ostre").

 

Jak najlepiej pozbyć się takich rysek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.