Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość amator3nr

Paski Poljot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość amator3nr

Witam Wszystkich, mam zamiar kupic pasek firmy poljot( gruby z wieloma otworami umożliwijącymi obieg powietrza).

http://www.allegro.pl/item101089341__p_a_s...o_s_t_k_a_.html

Takie paski są na allegro po 30 zł, czy wie ktos moze jak sie noszą te paski, czy sa solidne, wytrzymałe, wygodne?? Może polecicie paski innej firmy w cenie do 50 zł (bo drożej to juz bezapelacyjnie tylko hirsh pozostaje jak dla mnie). Z góry dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam Amator3nr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w tej cenie cos Condora wybral...i mysle ze badzie o niebo lepszy...hihi


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Chestnut

Mi się ten pasek podoba, a szczególnie cena;)

Czy mógłby ktoś podać adresy jakiś POLSKICH stron gdzie można kupić cos ciekawego i w sensownej cenie, bo dawanie za pasek więcej niż 100,-(a w zasadzie 50 już jest dość :lol: albo przewyższająca wartość zegarka, mija się wg mnie z celem, chyba że jakieś naprawdę warte odnowienia stare zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna kupic te o niebo lepsze Condory?

Pozdrawiam. Borys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

Napewno znajdziesz je w Kobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

Będąc dzisiaj w KOBE na ul. Szewskiej w Krakowie dowiedziałem sie interesującej rzeczy, a konkretnie że Hirsch robi paski dla Poljota, a pasków poljota nie polecaliście wiec juz nic nie rozumiem. A z kolei w Kobe albo Aparcie w Galerii Kazimierz powiedzieli ze mogą mi zamówić pasek Poljota za 150 zł !!! a na allegro sa za 30 zł. Więc już nie wiem czy te paski sa złe czy dobre. :twisted:

A ja w mojej rosyjskiej Troyce bardzo chciałbym mieć rosyjski pasek (ale nie szmelc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

Oglądając paski Hirscha zapytałem sie czy mają w sklepie paski poljota albo czy moga sprowadzić a tam mi odpowiedzieli ze Hirsch robi paski dla poljota, że to te same paski. Więc juz zgłupiałem. A co tu dużo mówić podobają mi się te paseczki poljota z wentylacją.I chyba sobie jeden kupię (zaryzykuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

Rozumiem Soft, zastanawiam sie jeszcze nad hirsch mustang(42zł) (tylko że jest cieńszy od poljota i nie ma wentylacji, no i musze narazie czekać bo nie maja brązowego), Co byś wybrał tego poljota(30 zł) czy tego hirscha?? Czy doskładać do hirscha liberty (99zł)? (Troyka kosztowała 190 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

No i skończyło się na zupełnie innym, z krostami :D

post-0-0-85415300-1330502644.jpg

post-0-0-58496300-1330502646.jpg

post-0-0-95899200-1330502647.jpg

hpim12505ny.jpg

post-0-0-29294700-1330502651.jpg

Co o nim sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.