Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RUSKI

Podwodny parkour

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zakochany we freedivingu, aż mnie trzęsie jak to oglądam :blink:

 

Trzeba mieć wręcz moce jedi aby móc tak dynamicznie się przemieszczać jak ta parka.

Wielki szacun dla takich ludzi.

 

Załączam genialny film Guillaume Nery i przy okazji reklamę BALL'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły film, od jakiegoś czasu interesuje się nurkowaniem, ale zawsze bardziej ciekawił mnie freediving, świenta sprawa. Zastanawia mnie ile mniej więcej tacy nurkowanie wytrzymają na bezdechu? Sam może w niedalekiej przyszłości spróbuje swoich sił w czymś takim, ale niestety pale papierosy (które żucam w kwientiu :blink:) i będzie mi trudniej, no, ale trzeba spróbować. RUSKI może polecisz jakieś ciekawe filmy/filmiki o freediving'u? Zauważyłem, że chyba nurkujesz, może masz jakieś rady dla początkującego, jak zacząć? Interesuje mnie nurkowanie czysto rekreacyjne, raczej w ciepłych wodach, najbardziej to freediving, ponieważ nie wiem czy nie czuł bym się jakoś nieswojo z tym całym obciążeniem jakim jest wyposażenie nurka i wogóle freediving TO JEST TO ! :) Tylko nie wiem czy to nie za głębokie wody jak dla amatora, który dopiero chciałby zacząć, może pora ostudzić zapał? Oczywiście domyślam się, że to lata praktyki i ciągłych ćwiczeń, ale zastanawia mnie czy trzeba najpierw nauczyć się nurkować z butlą?


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem wygodny i wolę mieć flaszkę na plecach żeby dłużej pozostać pod woda :blink:

RUSKI może polecisz jakieś ciekawe filmy/filmiki o freediving'u?

 

Idzie zima a więc klimatyczny filmik

Tu masz stronkę gdzie mozesz troche więcej się dowiedzieć i klimatyczny filmik, do którego chętnie wracam o dziewczynie, która przedstawia istotę freedivingu

http://www.youtube.com/watch?v=jl5XzZ_JQzA


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam (mimo, że jestem płetwonurkiem od 15lat), że flaszki, jackety itd. są dla turystów i emerytów :blink:

To nie te ruchy, nie ta przyjemność, nie ta swoboda, cisza...echhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to można zepsuć przyjemność oglądania, podkładając taką muzyke, jak w tym filmie z pierwszego postu, to szok......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozmarzyłem...

 

Nie tylko Ty... Filmik zaj*****y, mam nadzieje, że portwel kiedyś pozwoli odwiedzić te miejsce. Pozatym jak masz więcej takich filmików to wrzucaj, z chęcią pooglądam, a pewnie nie tylko ja ;)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jak masz więcej takich filmików to wrzucaj, z chęcią pooglądam, a pewnie nie tylko ja ;)

 

Bardzo proszę.

http://www.youtube.com/watch?v=b7t0vvAP3e4&feature=related

Flim tego samego autora co poprzedni, Darka Sepioło. Laureata wielu nagród międzynarodowych. Dwukrotnie zdobył nagrodę National Geographic. Ostatnią za zdjęcie "Lampart morski"

1-MIEJSCE_731e05f69f.jpg

Mam nadzieję, że poprzez ten watek, zarażę kogoś do uprawiania tego pięknego sportu :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagląda,zagląda.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to oglądam to mam niezmierną chęć przyspieszenia urlopu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmy. Nurkowanie z delfinami jest fantastyczne. Pozostawia niesamowite wrażenia. Jak pierwszy raz, z reszta za każdym razem jak je widzę to banan z gęby nie chce mi zejść :)

Jak to oglądam to mam niezmierną chęć przyspieszenia urlopu :)

 

Ja już liczę tylko tygodnie :) W zeszłym roku nie udało się zobaczyć dugonga ale myślę, że w tym w końcu go zobaczę.

Niżej oprócz rekina wielorybiego takie moje ciche marzenie o spotkaniu oko w oko

http://www.youtube.com/watch?v=D6-spYtVWkw&feature=relmfu


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się wybierasz?

 

Wiosną Hurghada, jesienią Safaga lub Marsa Alam i tam liczę na spotkanie z dugongiem :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.