Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Może to mineral :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy- odpowiadam wszystkim -awarie zdarzają się nawet najlepszym. to akurat mnie nie martwi i nie jest jakimś dziwnym zdarzeniem. najważniejszą rzeczą w tym zdarzeniu będzie rozwiązanie tej sytuacji. Bylem w dniu wczorajszym u dwoch zegarmajstrow lokalnych i zaden z nich nie podjął się "grzebania " w zegarku. Po trosze mieli rację - nowy zegarek będący na gwarancji.

Pani Ania obiecałami że będzie nadzorowała rozwiązanie tej sprawy- jestem pozytynie nastawionym i czlowiekiem i nie mam powodów aby jej nie wierzyć.

I rzecz ostatnia: przepraszam że nie zamieściłem jeszcze "reportażu" o marinie ale postanowiłem że dopóki nie będzie to 100% pełnowartościowy towar nie będę się nim zachwycał i namawiał innych do jego ewewntualnego zakupu.

To tak jakby się zachwycać nad samą karoserią samochodu bez calej reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy paweloo7 co s załatwił.. swoją drogą to na prawdę ogromny pech, a z drugiej strony być może ogromne zaniedbanie S.

dziś (jak sę wyrobię z czasem) najpóźniej we wtorek wysyłam zegar do stenka. napewno będę was informował o sposobie/ formie oraz TERMINIE rozwiązania problemu ze strony stenka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł pragnę Ci pójść z pomocą. Miałem kiedyś sytuację, że zegar mi potwornie zaczął nagle przyśpieszać (nie moglem sobie wytłumaczyć czemu...ani nie uderzyłem-bardzo dbam i uważam na zegary-ani nic się nie wydarzyło) i mój zaprzyjaźniony zegarmistrz (najlepszy w Trójmieście :) )gdy tylko zobaczył to naprawił w 1,5 min :) bo okazało się, że włos "się zawiesił" czy też "wyskoczył"> Powiedział mi wtedy, że czasem tak nagle sie może stać.....i od tej pory znów chodzi piknie :)

Więc gorąco wierzę i trzymam kciuki, że to jakiś banał. Ale niestety jak nie masz dobrego zegarmistrza to czekanie na naprawe i wszelkie przesyłki to pewnie będzie ciężki czas :D

Ale wierzę, że pani Ania da radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, a Ty kiedy zamawiasz ? Ja już mam zamówiony i chyba w wtorek lub w środe wyjdzie do mnie mój zegarek :D

 

Będziesz potrzebował jakiś informacji co do realizacji procesu zamówienia ?

 

Ja płaciłem Paypal i jest to dziecinni proste i bardzo szybkie :)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za slowa otuchy pino22- kiedyś mialem podobna sytuacje ( ale z mechanizmem do perkusji pearla- wiem ze inna bajka) koleś prosił żebym sam wymienil lozysko a gwarancja bedzie nadal obowiazywala; wymienilem ale po jakis 3 tygodniach poszedl walek; oddalem do sklepu poniewaz na gwarancji- a koles do mnie ze ktos tam grzebal i nie moze uznac gwarancji!!! ( juz chcialem go pobic;-).musialem ze uzerac i w koncu uzanli mi gwarancje ( miale na szczescie maila od tego matola) dlatego wole wyslac, zaczekac i miec czyste sumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pochwalcie się jakimiś fotami waszych Stenków :) Bzykee zrobiłeś jakieś nowe foty ?

 

Pawle lepiej poczekać dłużej, ale zrobić to tak jak trzeba :) Zdaj się na Stenka. Myślę, że sprawa bedzie załatwiona bardzo szybko, za dużo osób obserwuje realizację Twojej reklamacji :D

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sesja zrobiona, dziś wieczorem wrzucę fotki. Teraz z racji obowiązków pt. "mały brzdąc" nie bardzo mam czas. Wybitnym fotografem nie jestem ale coś nie coś może z tego wyszło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P. Aniu czy jezeli zdecyduje sie na zakup kolejnego Steinharta (juz trzeciego) moze mi Pani zagwarantowac tu na forum ze uczyni Pani wszystko zeby zegarek ten nie byl wadliwy? Prosilbym o dokladna kontrole jakosci. Pozdrawiam serdecznie. Michal

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P. Aniu czy jezeli zdecyduje sie na zakup kolejnego Steinharta (juz trzeciego) moze mi Pani zagwarantowac tu na forum ze uczyni Pani wszystko zeby zegarek ten nie byl wadliwy? Prosilbym o dokladna kontrole jakosci. Pozdrawiam serdecznie. Michal

 

Szczerze mówiąc na razie nie ma co osądzać czy jest to faktycznie wada , może to jak pisał Jash tylko sklejony włos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chcialbym zobaczyc wpis P. Ani ze dopilnuje wszystkiego od A do Z.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzykee fotki super, zegarek piękny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam- ZEGAREK DZIAŁA!!! (wasze uwagi bardzo się przydały- szczególnie pino22 dzięki); podczas transportu jak to określił zegarmistrz" ktoś się przejął swoją rolą i rzucił paczką jak najmocniej się da"- cała operacja trwała 10s- lupa,"mały strzał" dłonią od wew. strony ( bez otwierania dekla) zegarka...zaczekaliśmy około 10minut i się nie śpieszy ( przpomnę że przed na 10min. chodu robił 16m)- włos "wypadł"

Więc z szystym sumieniem zamieszczę jeszcze dziś foty.Mała uwaga "majstra"- nie rób tego sam w domu:-)

 

Jeżeli chodzi o STEINHARTA i dotychczasowy kontakt i propozycje rozwiązania- było bardzo dobrze:

a) możliwość załatwienia tego bez wysyłania zegarka u lokalnego zegarmajstra i pokrycie kosztów ew.naprawy;

b)wysłanie ( na koszt stenka) zegarka do "macierzy" i po zdiagnozowaniu oraz usunięciu uterki odesłanie na swój koszt do mnie ( następny czas oczekiwania.....)

 

Więc reasumując: radość dziecka wróciła i gęba się śmieje ( a już myślałem że "się zamknę w sobie" i bedę miał traumę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje, dłuższy czas nie było mnie na forum, a widzę, że przeżyłeś nerwowy okres

"mały strzał" dłonią od wew. strony
widocznie z niemcem czasami tak trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wojtekimarco ;

pewnie że przeżywałem bo mając zegarek cały czas" przed nosem" nie możesz się nim cieszyć w 100% . Jeszcze ci zegarmistrze z mojego regionu.....jeden się boi, drugi bierze "dłuto" do odkręcenia dekla.....

ale teraz znalazłem super gościa ( okazało się że zajmuje się wieżowymi zegarami zawodowo; zrobił renowację kilku w dość reprezentacyjnych obiektach regionu); już teraz wiem gdzie się bedę zwracał o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam- ZEGAREK DZIAŁA!!! (wasze uwagi bardzo się przydały- szczególnie pino22 dzięki); podczas transportu jak to określił zegarmistrz" ktoś się przejął swoją rolą i rzucił paczką jak najmocniej się da"- cała operacja trwała 10s- lupa,"mały strzał" dłonią od wew. strony ( bez otwierania dekla) zegarka...zaczekaliśmy około 10minut i się nie śpieszy ( przpomnę że przed na 10min. chodu robił 16m)- włos "wypadł"

Więc z szystym sumieniem zamieszczę jeszcze dziś foty.Mała uwaga "majstra"- nie rób tego sam w domu:-)

 

Jeżeli chodzi o STEINHARTA i dotychczasowy kontakt i propozycje rozwiązania- było bardzo dobrze:

a) możliwość załatwienia tego bez wysyłania zegarka u lokalnego zegarmajstra i pokrycie kosztów ew.naprawy;

b)wysłanie ( na koszt stenka) zegarka do "macierzy" i po zdiagnozowaniu oraz usunięciu uterki odesłanie na swój koszt do mnie ( następny czas oczekiwania.....)

 

Więc reasumując: radość dziecka wróciła i gęba się śmieje ( a już myślałem że "się zamknę w sobie" i bedę miał traumę).

Nooo Paweł...bardzo się cieszę :blink: ale też z tego, że mogłem ciut ciut pomóc :D Teraz kojarzę, że mój zegarmistrz wtedy też tak to określił, że włos wypadł (ehh ta skleroza).

Kurcze jak dobrze, ze znalazłeś Prawdziwego Zegarmistrza...choć oby jak najmniej musiał pomagać :(

To ciesz się i pstrykaj Waść pstrykaj te foty :)

 

Pytanie do wszystkich: czy mogę zamawiać u pani Ani gdy jeszcze nie mam wpłaty dwóch malutkich kwot z PayPala na moje konto (mają być w 2-3 dni)? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich: czy mogę zamawiać u pani Ani gdy jeszcze nie mam wpłaty dwóch malutkich kwot z PayPala na moje konto (mają być w 2-3 dni)? :)

 

 

Hmm... a Paypal Ci przepuszcza zamówienie ? Rozumiem, że powiązałeś konto. Mogłeś powiązać kartę z tego konta i od razu byś mógł realizować (u mnie tak było). Spróbuj powiązać kartę, tylko dowiedz się jaki masz limit dzienny transakcji bezgotówkowych.

 

Ja miałem za mały i puściłem płatność w dwóch turach, mam nadzieję, że zegarek jutro do mnie wyjdzie :blink:

 

Paweł dawaj foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle007, cieszę się razem z Tobą!!! Wiem jak to jest jak się człowiek w pełni nacieszyć nie może. A szczególnie jak się jest w "gorącej wodzie kąpanym", a ja zdecydowanie jestem. Więc w moim przypadku byłyby to najgorsze dni w moim życiu. Pozdrawiam i oczywiście czekam na fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Jakiś rok temu użytkowałem krotko steinharta ocean 1 zielonym bezelem. Zegarek świetny,ale potem jak sprzedawalem było wiele komentarzy, że to pseudo rolex itd.

 

Generalnie nie widzę (poza mechanizmem oczywiście) różnicy w wykonaniu submarinera i steinharta.

 

Dlatego najprawdopododniej zdecyduję się na zakup ocean 1 vintage, ale ze szkłem szafirowym (po kontakcie ze Steinhartem dostanę szafir bez dodatkowych kosztów - oryginalnie zegar ma plexi).

 

 

 

Pozdrawiam fanów steinharta


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie widzę (poza mechanizmem oczywiście) różnicy w wykonaniu submarinera i steinharta.

 

To się kolega troche zagalopował :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.