Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Nadgarstkowe nie wychodzą wiarygodnie - mam tylko komórkę do zdjęć i nie mogę ustawić ogniskowej - uszy wyglądają jakby wyłaziły duuużo poza obrys nadgarstka, a w rzeczywistości tak nie jest. :/ ...No, ale to nie jest zegar dla osób z wiotkimi nadgarstkami, ja mam około 19cm i to już praktycznie max co mogę wygodnie nosić.


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten Steinhart, wrzuć go na NATO, coś czuje, że będzie super wyglądał... :)

 

Gratuluję.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że na czarno-pomarańczowym czy szaro-pomarańczowym nato będzie z niego kozak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny to jest tylko dlaczego ma takie małe WR tylko 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest sprzęt rajdowy, a nie pływacki. Na rajd wystarczy ;)

 

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !

 

Ostatnio nabyłem od kolegi Tritona, jestem bezapelacyjnie za ko cha ny !

 

fzqn.jpg
 

plus dla porownania z PR516GL, na zdjeciu, o dziwo wydaja sie bardzo podobne gabarytowo

 

iq1m.jpg
 


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuć go na NATO, coś czuje, że będzie super wyglądał... :)

Też mi się wydaje, że na czarno-pomarańczowym czy szaro-pomarańczowym nato będzie z niego kozak ;)

Tak się szczęśliwie składa, że mam do niego takie ubranka na zmianę ;)

 

ubra.jpg

 

Jak czas pozwoli to pokombinuję :)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechał w końcu :)

 

25.06.13b.jpg

 

25.06.13.jpg

Wygląda jeszcze lepiej niż się spodziewałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się szczęśliwie składa, że mam do niego takie ubranka na zmianę ;)

 

ubra.jpg

 

Jak czas pozwoli to pokombinuję :)

 

 

nie daj się prosić ! Wymień - proszę - paseczek na NATO i... o foto prosimy. Będzie EFEKT :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

real foto wyglada znacznie lepiej niz na stronie. a w polaczeniu z tym nato bedzie kozak. super zakup. gratki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a Ty wiesz, że w paczce był już inny nato, w ostatniej chwili znalazłem pomarańczkę :D

 

Zakładaj i nie gadaj, bo sam jestem ciekaw efektu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to nie jest kolejny zegar, który lepiej wyglada "na żywo" niż na zdjęciu? mam dziwne takie przekonanie. fotki na stronie stenka nie oddają w pełni jego urody!


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej by bylo gdyby potwierdzil to jakis owner ale wydaje mi sie ze masz racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was nietypowe pytanie - czy ma ktoś możliwość zrobienia zdjęcia dwóch zegarków Steinhart ułożonych obok siebie? Chodzi o nurki z serii Ocean 1 (black lub vintage red) Ocean 2 (black). I jesli ktoś ma ocean 2 to z checia bym zobaczył wiecej zdjęć w realnych warunkach oraz być może wideo jakieś ruchu wskazówek, ogólnej opercyjnosci zegarka. Oczywiście każda informacja i własne odczucia są miłe widziane. Mam tez pytanie czy mechanizm eta 2824-2 w wersji elabore, który jest wykorzystany w Ocean 2 jest rzeczywiście odczuwalne lepszy od ety 2824-2 standard umieszczonej w Ocean 1? Dziękuje za uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie wielkie dzięki dla Łukasza (SIRLUKE1) za fachowo przeprowadzoną sprzedaż. Zegarek baaardzo cieszy :) :

 

7ekf.jpg
Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, niech cyka - gratuluję zakupu :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spasiba :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj i nie gadaj, bo sam jestem ciekaw efektu ;)

Proszę bardzo ;) imo pasuje :) A wypukły szafir niestety nie ułatwia robienia fotek...

 

28.06.13f.jpg

 

28.06.13e.jpg

 

28.06.13b.jpg


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc, jeden z fajniejszych Steinhartów.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamilZlg, gratulacje, fajny jest :)

 

Ostatnio sporo tych stenkow w nowych nabytkach. Mam nadzieje, ze niedlugo i mi uda sie dolaczyc. Czekam na Łukasza zeby przechwycil dla mnie jedna szutke z centrali :D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc, jeden z fajniejszych Steinhartów.

Ja sobie wyobrażam, jakby wypadł gdybyś to Ty go obfocił ;)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz mi go podesłać ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamilZlg, gratulacje, fajny jest :)

Dzięki. Rzeczywiście fajny zegar :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.