Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Pawel, data zepsuje vintagowe indeksy. O date mozesz zapytac znajomego, albo telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nie byłoby tak źle z datą.

Źle by nie było - ale bez daty jest lepiej ;)

 

To ja też podepnę się do klubu... bo pomimo pierwszych zgrzytów, chyba się polubiliśmy i wygląda na to że zostaniemy ze sobą na dłużnej...

 

2bfdfd40.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś istna inwazja stenków :o

nabyłem jednego a tu dwa na forum w tym samym czasie, dowiaduje sie o nowym Vintage a tu kolejny pokazany, co jest ? jakaś super promocja na nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo mocno chodzi za mną Ocean One Vintage :wub:

 

2014-07-25225229_zps97190295.jpg

 

 

 

 

 

Fotki zapożyczone z forum WUS.

 

Za mną też chodził, chodził… aż wychodził :)

 

Muszę powiedzieć, że jest różnica jakościowa w stosunku do O1B - już pomijam kwestię wypukłego szafiru, który jest piękny, ale praca bezela, wykończenie koperty to miód. Co do mechanizmu to w 12h zrobił -2 sekundy więc też jest świetnie.

 

 
fullsizerender.jpg
 
Wybaczcie zdjęcie, ale ani sprzętu, ani talentu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś istna inwazja stenków :o

nabyłem jednego a tu dwa na forum w tym samym czasie, dowiaduje sie o nowym Vintage a tu kolejny pokazany, co jest ? jakaś super promocja na nie ?

Ja nie zalapalem się na bazarku, ale ze cierpliwość nie jest moja mocna stroną, to zdecydowałem się kupić na niemieckim ebayu (półroczny, ceramiczny bezel, przyjemna cena). Ogólnie mam wrażenie ze w DE steinhartow więcej, może dlatego ze rynek i rodzimy i większy.

instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się temat ruszył :) jak już wymieniamy nasze Stenkowe plany to i ja dołączam swoje.....

Spore są te zegarki ale urody nie mogę im odmówić. 

post-69759-0-72881900-1406660272_thumb.jpg

post-69759-0-99659200-1406660312_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mnie w tym vintydżu kompletnie brak daty nie razi, a nawet myślę, że wszystko by popsuła :) Szkło jest obłędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach Aviation'a Classic - bo cholernie mi się podoba i nie mam żadnego kwadratowego zegarka... ale chciałbym wcześniej "pomacać" gdzieś... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym vintydżu kompletnie brak daty nie razi, a nawet myślę, że wszystko by popsuła :) Szkło jest obłędne.

Nie jest tak źle .przykład innego modelu vintage od Stenka i podobnego M&S

Np. http://steinhart-zegarki.pl/pl/p/OCEAN-VINTAGE-MILITARY/107

i

http://www.marc-and-sons.de/unsere-kollektion/automatikuhren/item/34-marc-sons-professional-automatik-taucheruhr-diver-watch-msd-019.html


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach Aviation'a Classic - bo cholernie mi się podoba i nie mam żadnego kwadratowego zegarka... ale chciałbym wcześniej "pomacać" gdzieś... ;)

 

Dokładnie to samo chodzi mi po głowie - choć kusi też model Vintage (kwadrat i czarna koperta).

Niestety Pama sobie jeszcze jakiś czas nie kupie, a to może być bardzo miły "substytut";)

 

Bez przymiarki nie ma jednak szans na zakup bo boję się o rozmiar (nie mam nadgarstka pudziana).

Edytowane przez robertn

instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ten sam problem - aviation classic chodzi mi po głowie - nadgarstka pudziana również nie mam - a zegarek spory i również nie mam nic w kwadracie. A do przymiarki mam daleko - jakieś 300 km :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 229 km :) - co i tak jest sporą odległością aby się kopsnąć na przymiarkę zegarka. Aczkolwiek jak człowiek chce mieć coś wyjątkowego to nie powinien marudzić prawda?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek jak człowiek chce mieć coś wyjątkowego to nie powinien marudzić prawda?

No nie tak do końca - fajnie by było też się tym "czymś wyjątkowym" cieszyć - czyli żeby dobrze na łapie wyglądało (choć jak widzę niektóre nadgarstkowe foty to wydaje mi się że nie wszystkim na tym zależy :)  ) no i żeby było dobrze zrobione w proporcjach do ceny... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz pisał chyba, że można odesłać zegarek do 10 dni bez śladów noszenia, więc do przymiarki kupić jak leży zostawić jak nie odesłać w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz pisał chyba, że można odesłać zegarek do 10 dni bez śladów noszenia, więc do przymiarki kupić jak leży zostawić jak nie odesłać w czym problem?

Jasne że można odesłać - tylko wiesz jak to jest... się człowiek napali...czeka... a potem się okazuje że palenie szkodzi :D Lepiej przymierzyć i dopiero wtedy się napalić... dla cery lepiej... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Może mi ktoś przypomnieć ten tajemniczy nadchodzący chorno od stenka w stylu daytony to będzie manual czy automat? Nie chce mi się przeszukiwać tematu...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekałem... :)

 

steinhart_gmt_ocean1.jpg

 

i krótki filmik nagrany przy odpakowaniu:

 

 

Więcej już niedługo :) W tym miejscu jeszcze raz chciałem podziękować Łukaszowi za bardzo sprawną obsługę zamówienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nowego nabytku Mariusz.

Teraz czas na porządna galerię i obszerną recenzję.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nowego nabytku Mariusz.

Teraz czas na porządna galerię i obszerną recenzję.

Dzięki :) Fakt - to zdjęcie powyżej to tak na szybko kompaktem pstryknięte, a trzeba będzie jakąś solidniejszą galerię przygotować. Recenzja też na pewno się pojawi, ale tak jak naipsałem na stronie - wolę nie pisać tego z marszu tylko mieć trochę czasu na rzetelne zapoznanie się z zegarkiem. Jedno co na pewno jest plusem - to że poprawiono styk bransolety z kopertą tzn. często w necie w starszych wersjach uszy były niżej niż zakończenia koperty - teraz jest ładnie i równiutko zagłębione ok 1/4mm poniżej uszu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, zdjecie powyżej jest jak najbardziej ok. Chodziło mi o większa ilość zdjęć :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie nie jestem specem od foto ale zaprezentuję mój nowy nabytek

 

b9792d6d46b872ba.jpg

 

c8f73282dbf8de08.jpg

 

e68337f43320b573.jpg

 

c5db7625572bc04c.jpg

 

dc629e8f05035a1e.jpg

 

e25d8ada22d1e5a5.jpg

 

348648146e69bfb9.jpg

 

0609356e6828375f.jpg

 

0863d3f68ec7514f.jpg

 

e10fcd05bb1e9c9c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.