Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałaby się wersja tego chrono z rzymskimi indeksami.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też poproszę na awiatora, dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście tęz chętnie bym ponosił na próbę aviatona, bo przymierzałem się swego czasu do tego modelu ale przestraszyłem sie rozmiaru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie jakiś NAV B-UHR 44mm z tarczą typu sandwich i jeżeli z automatycznym naciągiem to WR100 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie będzie takiego Nav B. Ja szykuje limitkę ale 42 mm, rozmowy póki co się nie kleją :(

 

Co do Aviationa to jutro jedzie do Opola. Potem, do Mariusza do testu. Potem ... hmm mam zagwozdkę, bo z jednej strony chciałbym żeby wszyscy mieli możliwość przymiarki, z drugiej muszę zastosować metodę ograniczonego zaufania. Zegarek kosztuje ponad 1 800,00 złotych i nie bardzo wiem, jak mam go wysyłać do osób, których praktycznie nie znam :(

 

Z całym szacunkiem do forumowiczów,  nie chcę nikogo obrazić ani urazić, ale też chciałbym mieć zabezpieczenie tej "imprezy". Macie jakiś pomysł ?

 

Ja proponuję kaucję w wysokości ceny zegarka.

 

Liczę na zrozumienie.

 

Warszawa i okolice mogą umówić się z Jarekiem, który jest moim przedstawicielem, i który to otrzyma ten zegarek do prezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ze Stowarzyszenia w tamtym roku rozsyłał zegarki Officina del Tempo w takich samych cenach katalogowych na piękne oczy ( sam brałem w tym udział) i nie było z tym żadnych problemów. Poszukam tematu czy nie było warunku długiego stażu na forum. Wpłata raczej Ci nie przejdzie. Zobacz, jeżeli dostanę zegarek jako 10 osoba to chyba nie sądzisz, że on nadal wart jest 1800. Po pierwsze musisz wsiąść to w koszty firmy po drugie najlepiej zabezpieczyć się jakąś umową. Problem co z ew. uszkodzeniami(niefortunne zalanie) i obiciami. Ja rzeczy szanuję swoje i cudze, ale ludzie są różni, nawet jak to pominiemy to jak to mówią wypadki chodzą po ludziach. Taki zegarek testowy powinieneś dostać od producenta i to na nim powinny spoczywać koszty i ew. naprawa, regeneracja...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TIK TAK wysylał te zegarki.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, cóż mam zrobić abyś mnie poznał :)

Na forum jestem jestem od 9 kwietnia 2011 r., jestem tutaj codziennie. Również jak kolega Burns szanuję rzeczy swoje i cudze - ale to nie zapewni Ci spokoju ducha. Jeśli chodzi o wpłatę kaucji wysokości wartości zegarka to niestety nie mam teraz kasy i nie mógłbym wpłacić.

Ja proponuję konkretny, rygorystyczny plan pobytu zegarka - sesja zdjęciowa po otrzymaniu zegarka i wysłanie na Twojego maila, określony i nie przekraczalny czas pobytu zegarka i poinformowanie Ciebie o terminie wysłania plus zdjęcie listu nadania.

Dzięki temu będziesz wiedział jak wygląda zegarek u każdego z nas, będziesz miał zdjęcia zegarka i będziesz mógł porównać czy podczas pobytu nie pojawiły się na nim jakieś uszkodzenia.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że będzie z tym problem. Po prostu chcę mieć komfort sytuacyjny. Czy wyślesz mi swój nowo zakupiony laptop, od tak bez zabezpieczenia się, na piękne oczy, bo chcę go zobaczyć i jestem członkiem forum ?

 

Ludzie są różni, różne są sytuacje. Absolutnie nie twierdzę, że coś się wydarzy, że zegarek zniknie bez śladu, ale różnie bywa. Chcę uniknąć nieprzyjemnych tego konsekwencji.

 

Inicjatywa jest moją własną i producent w tym nie uczestniczy. Ja jako dystrybutor ponoszę wszelkie tego koszty. Robię to we własnym interesie. Z kaucji zdarzało mi się już korzystać i była to metoda dobra i sprawdzona.

 

Nie mam pomysłu na zabezpieczenie swojego interesu w tym przypadku, stąd pytanie o pomysły :)

 

Pomysł z minimalną ilością postów też jest dobry ;)

 

Czekam na kolejne pomysły.

 

Łukasz

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra póki co leci do Opola. Osoby z okolic mogą skontaktować się z kolegą Jslanina w kwestii oględzin.

 

Potem zegar pojedzie do Mariusza, potem zapewne kolega Solve :)

 

Jakoś to ogarniemy ;)

 

Mariusz proszę o PW :)

 

Łukasz

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie gdzieś bliżej Katowic od Opola (może Kraków)?


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak aby formalności stało się zadość. Doszedł na bransolecie - jednak z powodu braku czasu przerzuciłem na wolnego chwilowo rekina - imo REWELACJA :D

aviat_001.jpg

aviat_002.jpg

Recka może będzie po weekendzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może można jakoś ubezpieczyć ten zegarek, jest sporo wart i mogą go różne przygody spotkać

Edytowane przez carcas7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć go też na bransoletę, tak jak rozmawialiśmy robi się wtedy kawał zegara  :D

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie fajny klocek :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde: NAV B-UHRMARINEAVIATION - takie fajne zegarki, czemu we wszystkich: "Klasa szczelności: ograniczona, chroni tylko przed delikatnym zachlapaniem, nie zalecane pływanie, prysznic"

 

Dla mnie to poważny minus, który skutecznie powstrzymuje mnie przed zakupem. Tak wiem, to nie są zegarki do pływania, do tego są DO NURKOWANIA, ale w moim przypadku nie tędy droga!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć go też na bransoletę, tak jak rozmawialiśmy robi się wtedy kawał zegara  :D

Ale że pilot na bransolecie??? Toż to się nie godzi proszę Waści ;)

 

Edit:

Burns ma sporo racji - ten niski WR to spory minus i dla mnie - min 50m by się przydało a najlepiej 100, tak dla ostrożności - toż to nie garnitura...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Aviaton jest stworzony do paseczka. Ale bransę przymierzę bo fajnie wygląda :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierz i koniecznie zrób zdjęcie.

Bardzo mnie ciekawi jak ten zegarek wygląda na bransolecie.

Edytowane przez drm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze lepiej moim zdaniem będzie wyglądał na meshu :)

 

Czy Steinhart ma swoje meshe?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e482ea358e6eb0b6e16cd6b50d06f701.jpg

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.