Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można prosić o bliższe informacje lub link do kalendarza ?

Jak wygląda (może książkowy ?), gdzie zapisy, jaki koszt ?

 

Link: https://www.facebook.com/steinharttimepieces?sk=app_191694567568275

 

Kalendarz był darmowy, pisze był, gdyż obecnie są już marne szanse na jego dostanie :(

 

Druk rusza w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link: https://www.facebook.com/steinharttimepieces?sk=app_191694567568275

 

Kalendarz był darmowy, pisze był, gdyż obecnie są już marne szanse na jego dostanie :(

 

Druk rusza w przyszłym tygodniu.

 

Dzięki Sirluke za link, choć muszę powiedzieć, że sprawa na tyle mnie wczoraj zaintrygowała, że poświęciłem kilka chwil, dotarłem do loterii i też się zapisałem.

 

Trafiłem przez stronę:

 

http://steinhartwatchesgmbh.cmail1.com/t/ViewEmail/j/22C76349ECF69413/0508D20D64A13F39C68C6A341B5D209E

 

I przy okazji zauważyłem pewną nieścisłość - na w/w stronie jest wytłuszczona uwaga, że nie jest konieczne posiadanie konta na facebooku dla wzięcia udziału w loterii, natomiast w warunkach uczestnictwa, które trzeba zatwierdzić, jest informacja, że takie aktywne konto jest konieczne.

 

Orientujesz się może jak to jest ?

 

I czy mój powtórzony mail (na adres sklepowy) z zapytaniem o marinę dotarł i mogę spodziewać się odpowiedzi ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych forumowiczów. 

Wrócę do tematu z lat poprzednich gdyż teraz dopadła mnie choroba pt. Steinhart a kwestia, która mnie interesuje jest dość przedawniona, bo chyba z 2010 czyli już sporo czas.

Chciałbym stać się szczęśliwym posiadaczem Nav B-UHRa Chrono i zastanawiam nie głównie jedna kwestią tj. JAKOŚĆ... Czytając na forum opinie z 2009 i 2010 było z tym bardzo różnie żeby nie powiedzieć, że raczej gorzej niż lepiej.. "każdy" egzemplarz na coś cierpiał (tu krzywo, tam niedomalowane, puka, stuka, drapie itd.) Czy firma przez ten czas podciągnęła się w tej materii? Czy ktoś kupował w tym roku bądź ubiegłym jakiś produkt tej firmy? 

To dla mnie niezmiernie istotne - niestety jakość produktów to zboczenie i wraz z noszeniem zegarka będę nosił ból w sercu, że coś z nim nie tak. odsyłanie - telefony- maile - oczekiwanie - gwarancje i bóg wie co jeszcze nie są dla mnie.

Obecnie mam hamiltona officera, który pod tym względem jest wręcz idealny i nie zdecyduje się na coś jakościowo odstającego od hamiltona, który powiedzmy sobie szczerze nie jest jakimś TOPem zegarkowym.

Dzięki za wszelką pomoc. POZDRAWIAM  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem OVM w tym roku. Wszystko w najlepszym porządku. Nawet kropka lumy na bezelu równo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych forumowiczów. 

Wrócę do tematu z lat poprzednich gdyż teraz dopadła mnie choroba pt. Steinhart a kwestia, która mnie interesuje jest dość przedawniona, bo chyba z 2010 czyli już sporo czas.

Chciałbym stać się szczęśliwym posiadaczem Nav B-UHRa Chrono i zastanawiam nie głównie jedna kwestią tj. JAKOŚĆ... Czytając na forum opinie z 2009 i 2010 było z tym bardzo różnie żeby nie powiedzieć, że raczej gorzej niż lepiej.. "każdy" egzemplarz na coś cierpiał (tu krzywo, tam niedomalowane, puka, stuka, drapie itd.) Czy firma przez ten czas podciągnęła się w tej materii? Czy ktoś kupował w tym roku bądź ubiegłym jakiś produkt tej firmy? 

To dla mnie niezmiernie istotne - niestety jakość produktów to zboczenie i wraz z noszeniem zegarka będę nosił ból w sercu, że coś z nim nie tak. odsyłanie - telefony- maile - oczekiwanie - gwarancje i bóg wie co jeszcze nie są dla mnie.

Obecnie mam hamiltona officera, który pod tym względem jest wręcz idealny i nie zdecyduje się na coś jakościowo odstającego od hamiltona, który powiedzmy sobie szczerze nie jest jakimś TOPem zegarkowym.

Dzięki za wszelką pomoc. POZDRAWIAM  

 

Obawiam się, że jeszcze sobie poczekasz. Hamilton to inna półka wykonania niż Steinhart.

Ja swojego OVM kupiłem dokładnie rok temu. No i niestety był w serwisie z powodu złuszczania się farby z tarczy. Nie powiem... elegancko naprawili, przeprosili, odesłali, póki co tarcza jest OK.

Cieszę się, że jeszcze udało mi się załapać na stary wzór tarczy bo nowa jest dla mnie nie do przyjęcia.

Po powrocie zegarka z serwisu postanowiłem zamienić mesha na firmową bransoletę typu Oyster. No i kolejny zgrzyt: bransoleta zamiast teleskopów ma bardzo pomysłowe rozwiązanie - takie mikrośrubeczki do usuwania zbędnych ogniw. No i te śrubeczki wykręcają się samoistnie. Co którą na chama dokręcę to zaraz inna wyłazi. Wkurzyłem się, dokręciłem na maxa wszystkie. Na razie przestały wyłazić. :)

Zobaczymy co będzie dalej.

Nie zmienia to faktu, że OVM to mój ulubiony zegarek i chodzi znakomicie (a tego od zegarka w końcu przede wszystkim wymagamy). Mam teraz zegar synchronizowany  z atomowym, więc mogę sobie sprawdzić i odchylenia Stenka są imponująco niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nabyłem OVM w tym roku. Wskazówka godzinowa robiła rysę na tarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocean 1 - listopad 2013 - wszystko w porządku


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazuje na zegarek w kwadratowej/prostokątnej kopercie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej są z nimi kłopoty... szkoda wielka bo na fotach zegarek prezentuje się bardzo fajnie... a tak przy okazji - ktoś wie może czemu odeszli od koronki diamentowej? moim zdaniem była o niebo ładniejsza a teraz kompletnie nie jest dostępna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny zgrzyt: bransoleta zamiast teleskopów ma bardzo pomysłowe rozwiązanie - takie mikrośrubeczki do usuwania zbędnych ogniw. No i te śrubeczki wykręcają się samoistnie. Co którą na chama dokręcę to zaraz inna wyłazi. Wkurzyłem się, dokręciłem na maxa wszystkie. Na razie przestały wyłazić. :)

 

 

Ja od ponad  roku ma Ocean 1 VIntage red. Dokładałem i odejmowałem kilka razy ogniwa i śrubki się nie wykręcają.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To coś ze zdjęcia, to jest trzeci i ostatni zegarek z serii rocznicowej. Kwadratowa koperta raczej sugeruje model :)

 

Przypomnę, że pierwszy był Chrono 47, drugi Triton a trzeci ... sami wiecie już co ;)

 

Start na początku przyszłego tygodnia. Cena zapewne ponad 1 200,00 euro. W środku zmodyfikowana kolorystycznie Eta.

 

Łukasz

 

Ps. co do jakości, reklamacje stanowią około 7 - 8 % całej sprzedaży. Czyli na 10 sztuk wraca mniej niż jedna - statystycznie :D

 

Serwis jest na miejscu, obsługa door to door. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo :) door2door to już dobre posunięcie :) a na ile można liczyć na Twoją pomoc SIRLUKE? tzn rozumiem że producent wysyła to bezpośrednio do mnie ? a jest szansa aby wysłał to do Ciebie - jak rozumiem osoby na Polskę. Zerkniesz fachowym okiem i jeśli towar jest bez zarzuty przesyłasz go mnie :) do wykonania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujesz w Niemczech, tylko u mnie. W sieci bez problemu znajdziesz stronę polskiego sklepu Steinhart Timepieces ;)

 

Wysyłka jest z Polski, serwis jest w Polsce. Jestem wyłącznym dostawcą na terenie Polski ;)

 

Zapraszam na PW lub mail - [email protected]

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 stenki (jeden ma niemal 3 lata (marine), drugi 2,5 roku (nav-b chrono dlc) ostatni 1,5 roku (ocean 2)) - z żadnym nie mam problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujesz w Niemczech, tylko u mnie. W sieci bez problemu znajdziesz stronę polskiego sklepu Steinhart Timepieces ;)

 

Wysyłka jest z Polski, serwis jest w Polsce. Jestem wyłącznym dostawcą na terenie Polski ;)

 

Zapraszam na PW lub mail - [email protected]

 

Łukasz

Można by powiedzieć że masz w Polsce monopol :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, choć oczywiście można kupować bezpośrednio u Niemców, ale chyba nikt nie żałuje zakupów u mnie  ;)

 

Klient nasz Pan :D

 

Dobra kończę to bałwochwalstwo, bo szanowni Admini mnie zbanują  B)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dobra kończę to bałwochwalstwo, bo szanowni Admini mnie zbanują  B)

 

Łukasz

 

z pewnością ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony chciałbym poinformować o miłym geście steinharta de, otóż w moim pilocie zginęła mi ruchoma szlufka od paska

 

napisałem do nich, czy mógłbym jakoś ją dokupić. Na pomoc nie musiałem długo czekać, wystarczyło podać nr dowodu zakupu oraz fotka orientacyjna paska i po kilkunastu dniach odebrałem przesyłkę ze szlufką oraz dodatkowo czekoladą:)

wszystko bezpłatnie

 

tak więc firma godna polecenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewielka rzecz , mały koszt dla producenta a efekt jak widać jak najbardziej pozytywny .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony chciałbym poinformować o miłym geście steinharta de, otóż w moim pilocie zginęła mi ruchoma szlufka od paska

 

napisałem do nich, czy mógłbym jakoś ją dokupić. Na pomoc nie musiałem długo czekać, wystarczyło podać nr dowodu zakupu oraz fotka orientacyjna paska i po kilkunastu dniach odebrałem przesyłkę ze szlufką oraz dodatkowo czekoladą :)

wszystko bezpłatnie

 

tak więc firma godna polecenia 

 

wow... dbają o klienta!


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich znajomych, ma takie motto, w ramach prowadzonej przez siebie \działalności:

 

Wiem, że są więksi, My damy więcej z Siebie

 

I to motto, spokojnie oddaje również nasze podejście do Klienta.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.