Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę się, iż dostałem mojego Steinhart Blue Premium. Wrażenia? Solidnie wykonany zegar, kolor bezela w zależności od światła podoba się albo nie :). W słońcu tarcza zegarka potrafi oślepić :). Po pierwszej dobie -6 sekund.

 

shaper_steinhart_blue_premium1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten dual time, tylko stal go zabija, na jakimś fajnym pasku zyska na plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W promieniach słonka, później małe kompanko, co prawda na małej głębokości :), ale spoko poradził sobie leżąc na kamykach około 30 min. :)

post-43303-0-07769000-1433439328_thumb.jpg

post-43303-0-13311700-1433439534_thumb.jpg

Edytowane przez kapsel110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten dual time, tylko stal go zabija, na jakimś fajnym pasku zyska na plus. 

 

 

Taki zestaw jest dostępny:

 

1179386173O1VDT_15.jpg

 

592370204O1VDT_17.jpg

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile Steinhart ma porządną i poprawnie narysowaną bransoletę to endlinki mi się nie podobają.

+ 100

Endlinki i ogolnie uszy w linii Ocean były głownym powodem, dla którego pozbyłem się mojego GMT.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a co to są "endlinki"???? :P

 

Problem z uszami, a tak naprawdę to z otworami na teleskopy które są, moim zdaniem za daleko, sprawia że O1 na paskach wyglądają delikatnie mówiąc średnio, szczególnie na małych nadgarstkach koperta się przez to koszmarnie układa, a do tego robi się przeciąg miedzy kopertą a teleskopem co tez uroku nie dodaje - bransoleta maskuje ten efekt, ale np O1V aż się prosi o brązowy pasek w stylu vintage... A wystarczyło nawiercić drugie otwory na teleskopy "bliżej" koperty i tych które są teraz nie robić "na wylot"... byłoby miodzio...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ 100

Endlinki i ogolnie uszy w linii Ocean były głownym powodem, dla którego pozbyłem się mojego GMT.

Ja także między innymi z tego powodu sprzedałem swojego.

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czym Steinhart wysyla paczki?

 

Kurier. Z tego co  pamiętam to Fedex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niespełna trzech tygodniach nieustannego noszenia swojego Stenka One Ocean, mogę powiedzieć że jestem z niego bardzo zadowolony :) spełnia moje oczekiwania i co najważniejsze o dziwo robi niespełna -1s na dobę, co wydaje mi się że wynik rewelacyjny, także z czystym i spokojnym sumieniem mogę powiedzieć że zrobiłem b. dobry zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę się pod tym podpisać.

 

Z racji dwumiesięcznego wyjazdu i możliwości wzięcia tylko jednego zegarka, padło na Ocean One. Nigdy tak długo nie nosiłem jednego czasomierza dzień w dzień. Nie żałowałem. Polecam


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw jest dostępny:

 

1179386173O1VDT_15.jpg

 

592370204O1VDT_17.jpg

 

No i jest moc! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a co to są "endlinki"???? :P

 

Problem z uszami, a tak naprawdę to z otworami na teleskopy które są, moim zdaniem za daleko, sprawia że O1 na paskach wyglądają delikatnie mówiąc średnio, szczególnie na małych nadgarstkach koperta się przez to koszmarnie układa, a do tego robi się przeciąg miedzy kopertą a teleskopem co tez uroku nie dodaje - bransoleta maskuje ten efekt, ale np O1V aż się prosi o brązowy pasek w stylu vintage... A wystarczyło nawiercić drugie otwory na teleskopy "bliżej" koperty i tych które są teraz nie robić "na wylot"... byłoby miodzio...

 

Fakt, niekorzystnie  wyglada O1 na pasku,  przymierzyłem i wróciłem do bransolety. Gumy curved end jakoś nie mogę trafić. NA FB jest foto O1 na gumie Sinn'a, ale to  droga opcja.

 

Przy zakupie bransolety do O1  trzeba zwracać uwagę czy sprzedają z endlinkami czy bez :-)

 

http://www.steinhartwatches.de/de/Stahlband-fuer-Ocean-1-ohne-Endlinks-,728.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest moc! 

 

I przeciąg miedzy uszami :D

 

Tu podobnie:

 

20tmcro.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czym Steinhart wysyla paczki?

 

Centrala wysyła Fedex'em

 

Ja głównie UPS, chyba, że jest pobranie wówczas DHL.

 

Jest tez opcja, którą uwielbiam za prostotę, Paczkomaty.pl

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie szedł UPS - tak szybko, że zanim wyszedł to już przyszedł. Wiadomo dzięki komu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolorystycznie paski fajne tak ta szpara dramat. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten zegarek, ale na bransolecie średnio, z paskami jeszcze gorzej, za to na nato wygląda całkiem całkiem..


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ma ktoś w ŁDZ Ocean..., Vintage bądź innego z serii Ocean One?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.