Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

KLOC

 

Jak się założy na wierzbową witkę, to nawet większa damka wygląda jak kloc  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLOC

 

 

Eee tam, leży jak należy  :)

 

 

 

29mvk3p.jpg

 

1604yf.jpg

 

f104cw.jpg

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się z moim Steinhartem. Wybaczcie jakość zdjęcia, ale mam tylko to jedno zrobione w trakcie jazdy autem wczoraj. Gorączka dopadła i nie mam siły się bawić z aparatem.

 

 

Dodam, że jestem bardzo zadowolony. Bałem się, że będzie za duży, ale jest jedynie duży. ;)

joDG6Xo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Jak się założy na wierzbową witkę, to nawet większa damka wygląda jak kloc  :P

 

Na szczęście mam tego świadomość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, dyskretnie świeci i sympatyczny gadżet ten drugi dekielek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się z moim Steinhartem. Wybaczcie jakość zdjęcia, ale mam tylko to jedno zrobione w trakcie jazdy autem wczoraj. Gorączka dopadła i nie mam siły się bawić z aparatem.

 

 

Dodam, że jestem bardzo zadowolony. Bałem się, że będzie za duży, ale jest jedynie duży. ;)

 

 

 Moim zdaniem to ucho jednak sporo poza nadgarstek wystaje. Ale jak Ciebie cieszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Moim zdaniem to ucho jednak sporo poza nadgarstek wystaje. Ale jak Ciebie cieszy...

Jest ok, 

http://cdn03.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2013/11/theron-reunite/charlize-theron-mark-wahlberg-reunite-at-premiere-after-party-08.jpg

Charlize nosi Deepsea i chyba nikt nie powie, że jest dla niej za duży  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ucho jednak sporo poza nadgarstek wystaje. Ale jak Ciebie cieszy...

Na ręce wygląda dużo lepiej niż na zdjęciu. Te wystawanie poza nadgarstek to widzą głównie tacy zegarkowi zboczency jak my. ;)

Niestety zegarki z taką kopertą często wyglądają na zdjęciach jakby się unosiły nad nadgarstkiem. Swoją drogą uszy mogłyby być spokojnie nieco krótsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - dostałem w prezencie cudny pasek vintage produkcji Steinhart, niestety po chwilowej euforii zorientowałem się, że do niczego mi nie pasuje :( Od tamtej chwili leży i zbiera kurz... Może ktoś chętny? Dla steinhartowów oczywiście zniżka :)

Szerokość 22mm.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/132274-s-unikatowe-skórzane-paski-handmade-oraz-vintage-steinhart/?p=1696909

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Kam-il

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest długość i jaka grubość paska?

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak u was z trwałością ceramicznej wkładki bezela do Ocean 1? U mnie ostatnio pojawiły się dwa małe ubytki, a nie przypominam sobie żebym gdzieś nim przydzwonił  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak u was z trwałością ceramicznej wkładki bezela do Ocean 1? U mnie ostatnio pojawiły się dwa małe ubytki, a nie przypominam sobie żebym gdzieś nim przydzwonił  :(

 

 

Pokaż zdjęcie


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - dostałem w prezencie cudny pasek vintage produkcji Steinhart, niestety po chwilowej euforii zorientowałem się, że do niczego mi nie pasuje :( Od tamtej chwili leży i zbiera kurz... Może ktoś chętny? Dla steinhartowów oczywiście zniżka :)

Szerokość 22mm.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/132274-s-unikatowe-skórzane-paski-handmade-oraz-vintage-steinhart/?p=1696909

 

 

Jak dojedzie do mnie Baltic Sea a pasek jeszcze będziesz miał na zbyciu, to pomyślę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się w klubie :)

 

 

Fajny, fajny. Podobają mi się modyfikacje mechanizmu.

A jak z dokładnością chodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka u góry i indeks 25 u dołu.

 

Ale Ty oko masz...  To malutkie "ubytki" są - ja tam tak dokładnie zegarków nie oglądam i pewnie w swoim bym nie zauważył...

To są "odpryski" czy tylko rysy - bo na podstawie zdjęcia nie można tego jednoznacznie powiedzieć?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny. Podobają mi się modyfikacje mechanizmu.

A jak z dokładnością chodu?

 

Fajny, duży lub można powiedzieć odpowiedni dla pilota. Rewelacyjne jest wypukłe szkło, tarcza niby prosta czarna ale matowa no i sandwich co też dodaje sporo smaczku. Cofnięta, wklęsła tarcza sekundnika też robi swoje, Wskazówki są o tyle ciekawe że patrząc idealnie na wprost wyglądają że obwódka jest czarna a patrząc pod kątem widać że jednak są połyskujące niebieskie. Zdobienie mechanizmu.... ahhh...coś pięknego. Nie sprawdzałem jeszcze dokładności bo mam go dopiero 2 dzień na ręku ale sądze że nie będzie odbiegać niczym specjalnym od Unitasa 6497-1 na którym bazuje. Ależ on pięknie i głośno tyka!

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem jeszcze dokładności bo mam go dopiero 2 dzień na ręku ale sądze że nie będzie odbiegać niczym specjalnym od Unitasa 6497-1 na którym bazuje. 

 

No ja bym po cichu liczył, że wyważenie koła odważniczkami poprawi precyzję chodu i dokładność zegara będzie lepsza, niż "czystego" 6497 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.