Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi proszę pasek oryginalny czy dokupiłeś ? Jeżeli tak to gdzie ? Będę wdzięczny za namiary. Szukam dwóch pasków ciemny i jasny brąz. Fajnie jakby uniwersalnie pasował rownież do SKX007.

 

Jakieś namiary na polski sklep ? Koledzy podpowiedzcie

 

 

 

Napisz do któregoś z chłopaków którzy robią paski - uszyją Ci taki jaki będziesz chciał ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy że plexi tak jest?? Myślałem że szkło to samo co w O1V... czyli szafir wypukły - przynajmniej cena takie rozwiązanie sugeruje...

 

Specyfikacja:

 

Maker: Steinhart Germany - Swiss Made

Movement: Swiss ETA2824-2 Automatic Movement

 

Dial: Black with hour markers

 

Luminous: "Old-radium" SuperLuminova. Markers, hour, minute, second hands

 

Date: N/A

 

Case: Satin brushed top and polished sides Stainless steel

 

Crown: Screwdown Steinhart signed crown

 

Lug: 22mm

 

Crystal: High domed hesalite crystal

 

Strap: Satin brushed stainless steel bracelet with screw links and fliplock. Additional Steinhart custom handmade matching vintage brown strap

 

Water resistance: 100m

 

Dimensions: 42mm in diameter, 49mm lug to lug, 14mm thick

 

Power Reserve: ~40 hours

 

Za to właśnie Gnomon bierze kasę. Ma być bardziej Milsubowo i oldschoolowo niż O1V, stąd powrót do czarnej tarczy i hesalit.

Edytowane przez Ordok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się nowy model:

 

post-5518-0-30780300-1461319136.jpg

 

Widziałem komplet zdjęć, zegarek zapowiada się bardzo fajnie. Duża koperta, polerowana.

 

Łukasz

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3, 2, 1 ... Start

 

Military 47 mm

 

post-5518-0-52046300-1461321741.jpg

 

post-5518-0-30107400-1461321751.jpg

 

post-5518-0-96024400-1461321755.jpg

 

post-5518-0-62716800-1461321759.jpg

 

post-5518-0-94702800-1461321765.jpg

 

post-5518-0-45709600-1461321770.jpg

 

post-5518-0-60640000-1461321775.jpg

 

Jak Wam się podoba ? IMO bardzo udana propozycja, alternatywa dla wszelkiego rodzaju  pasówek w stylu militarnym.

 

Cena 2 400,00 złotych brutto

 

Łukasz

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten rozmiar....

Dlaczego zegarkow z recznym naciagiem, w rozmiarze 42 i znosnej cenie jest jak na lekarstwo :(


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi do mnie bierz mnie, ale rozmiar trochę studzi zapał ;) Mam military silver i te 42mm to wydaje się max który powinienem zakładać na nadgarstek, ale podobno nigdy nie mów nigdy ;) Czuję, że byłbym w stanie się przyzwyczaić ;)

 

Czy to jest edycja limitowana czy wchodzi do oferty na stałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Posiadacze dużych nadgarstków powinni być będą zadowoleni z  nowego military :) , dla mnie za duży.

 

 

Edit: Ktoś pytał wcześniej o pasek w O1, przełożyłem na chwilę, przerwa  spora.  Zdecydowanie korzystniej wygląda oryginalna bransoleta lub pasek curved end.

 

post-87445-0-30333800-1461327014_thumb.jpg

Edytowane przez Iceberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to model, który będzie w regularnej sprzedaży.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to model, który będzie w regularnej sprzedaży.

 

Łukasz

 

Świetny jest... chętnie bym nosił :) Ale WR 3ATM... :(


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze dużych nadgarstków powinni być będą zadowoleni z nowego military :) , dla mnie za duży.

 

 

Edit: Ktoś pytał wcześniej o pasek w O1, przełożyłem na chwilę, przerwa spora. Zdecydowanie korzystniej wygląda oryginalna bransoleta lub pasek curved end.

Ja pytałem i faktycznie nie wyglada to zbyt dobrze, przerwa faktycznie duża...masz inne zdjęcie w lepszej jakości ? Będę wdzięczny każdy pasek będzie tak się prezentował na tym zegarku? Wiadomo, że bransoleta dopasowana czy oryginalny gumowy pasek STEINHART Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten military. Taki Steinhartowy PAM, ktory jednak zachowuje wlasny styl :) Chyba sie skusze za jakis czas


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny i w moim rozmiarze ale (IMHO) powinien mieć szczotkowaną kopertę jak ten mniejszy.

A tak to się świeci jak...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz? Dlaczego 3 ATM?

Kolejny zegarek ktory bym brał bez opamiętania ale ta klasa wodoszczelności to po prostu żart w zegarku "militrnym" 

Poprzednio nie mogłem przeżyć Marine Rome - piękna  :wub:  :wub:  :wub:  ale dla mnie te 3 ATM to zmora jakaś.

Marina i militarny bez wodoszczelności. Dlaczego? A Baltic sea można uszczelnić okazuje się i bez większego wpływu na cene  jak widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem i faktycznie nie wyglada to zbyt dobrze, przerwa faktycznie duża...masz inne zdjęcie w lepszej jakości ? Będę wdzięczny każdy pasek będzie tak się prezentował na tym zegarku? Wiadomo, że bransoleta dopasowana czy oryginalny gumowy pasek STEINHART

 

Z O1 jest taki problem że tylko gruby pasek niweluje tą przerwę, ale to też nie wygląda dobrze bo wtedy pasek jest grubszy niż uszy bo koperta O1 jest dość cienka - nawet mesh Steinharta, notabene świetnej jakości, nie wygląda dobrze przy tej kopercie. Moim zdaniem, jedyna alternatywa to nato.

 

Ale na bransolecie jest rewelacyjnie:

 

oqvwn7.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem i faktycznie nie wyglada to zbyt dobrze, przerwa faktycznie duża...masz inne zdjęcie w lepszej jakości ? Będę wdzięczny każdy pasek będzie tak się prezentował na tym zegarku? Wiadomo, że bransoleta dopasowana czy oryginalny gumowy pasek STEINHART

Niestety nie mam lepszych fotek, robione na szybko, a już przełożyłem na bransoletę.  Fabryczny otwór na teleskop ( po prawej go widać)  jest na krawędzi uszu i stąd duża przerwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest... chętnie bym nosił :) Ale WR 3ATM... :(

 

 

Łukasz? Dlaczego 3 ATM?

Kolejny zegarek ktory bym brał bez opamiętania ale ta klasa wodoszczelności to po prostu żart w zegarku "militrnym" 

Poprzednio nie mogłem przeżyć Marine Rome - piękna  :wub:  :wub:  :wub:  ale dla mnie te 3 ATM to zmora jakaś.

Marina i militarny bez wodoszczelności. Dlaczego? A Baltic sea można uszczelnić okazuje się i bez większego wpływu na cene  jak widzę.

 

3atm WR w takim fajnym projekcie? Porażka, uważam dokładnie tak, jak koledzy powyżej. za***iste wskazówki, ale mała sekunda nie podoba mi się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardzo ładny. Ale: Nie ma daty, za duży, WR to jakaś farsa. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

3, 2, 1 ... Start

 

Military 47 mm

 

(...)

 

Jak Wam się podoba ?

Ciekawy projekt, fajny bezel i zakręcane teleskopy. Niskie WR jakoś przeżyję, ale zegarek nie dla mnie - za duży i polerowany. No i ten orzeł na tarczy źle mi się kojarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wygląd nowego modelu bardzo się podoba, nawet te 3 atm nie są takie straszne (chociaż nawet przy nakręcanym unitasie można by te 5 zrobić), ale rozmiar definitywnie go dyskwalifikuje.

A przecież tego unitasa można wcisnąć w kopertę i 42 mm, zwłaszcza że wodoszczelność i tak jest zerowa, więc koperta nie musi być pancerna.

Nawet 44 mm byłoby znośne, chociaż i tak spore, ale 47 cm to patelnia. Mało kto ma na tyle duży nadgarstek, żeby to jakoś wyglądało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardzo ładny. Ale: Nie ma daty, za duży,

 

 

 

Nowy Military 47 stanowczo za wielki.

 

To akurat zalety są :)  Mnie tam tylko WR nie odpowiada...

 

A można jakieś "rozrysowanie" koperty zobaczyć? Może da się mu WR podnieść kombinując jakieś dodatkowe uszczelki? ;)  

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.