Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Powinna pasować. Mnie osobiście jednak podoba się bardziej guma curved end ( jeśli ktoś ma taką z motylkiem to może podlinkować :) ) niż wspomniane połączenie gumy i stali przy kopercie.

Nie wiedziałem o takiej gumie nawet i jak najbardziej się z Tobą zgodzę, że wyglada dużo lepiej ;) również czekam na link w takim razie ;)

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem o takiej gumie nawet i jak najbardziej się z Tobą zgodzę, że wyglada dużo lepiej ;) również czekam na link w takim razie ;)

 

 

.

Musze w wolnej chwili przejrzec ebay, tam najszybciej.  Takie paski oferuje Sinn, ale kosztują ponad 100 euro.

Nie wiedziałem o takiej gumie nawet i jak najbardziej się z Tobą zgodzę, że wyglada dużo lepiej ;) również czekam na link w takim razie ;)

 

 

.

Musze w wolnej chwili przejrzec ebay, tam najszybciej.  Takie paski oferuje Sinn, ale kosztują ponad 100 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ja boleję nad brakiem wodoszczelności w pilotach od Stenka. Bardzo ciekawą propozycją jest Steinhart Nav-B Chrono Vintage (ten czarny), ale nie przełknę braku WR nawet na poziomie 30m...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja boleję nad brakiem wodoszczelności w pilotach od Stenka. Bardzo ciekawą propozycją jest Steinhart Nav-B Chrono Vintage (ten czarny), ale nie przełknę braku WR nawet na poziomie 30m...

Z tego samego powodu nie mam AVIATION'a - świetny zegarek, fajny, jak dla mnie rozmiar, ciekawy dizajn ale WR iluzoryczny... no i lipa... :(


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna pasować. Mnie osobiście jednak podoba się bardziej guma curved end ( jeśli ktoś ma taką z motylkiem to może podlinkować :) ) niż wspomniane połączenie gumy i stali przy kopercie.

Tego, że pasuje raczej byłem pewien. Interesowało mnie szczególnie jak wygląda połączenie.

Dzięki za to drugie zdjęcie. Właśnie czegoś takiego szukałem. Niestety trochę zniechęca...

 

W międzyczasie znalazłem jeszcze recenzję: http://sgwristlove.blogspot.com/2014/07/steinhart-22mm-rubber-strap.html

Gość na zdjęciach ma mały nadgarstek ok. 16 cm. 

Edytowane przez Hakan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego, że pasuje raczej byłem pewien. Interesowało mnie szczególnie jak wygląda połączenie.

Dzięki za to drugie zdjęcie. Właśnie czegoś takiego szukałem. Niestety trochę zniechęca...

 

W międzyczasie znalazłem jeszcze recenzję: http://sgwristlove.blogspot.com/2014/07/steinhart-22mm-rubber-strap.html

Gość na zdjęciach ma mały nadgarstek ok. 16 cm. 

 

Prosze :). Nie da się ukryć, że zniechęca.

 

Ja szukam gumy, której nie trzeba będzie przycinać, a wsuwa się standardowo 1 część w 2 i reguluje normalnie dziurkami.

post-87445-0-79317800-1467757469.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak najbardziej lubię :)

30fe7e691228f3074d65d2b1af6e44ab.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja boleję nad brakiem wodoszczelności w pilotach od Stenka. Bardzo ciekawą propozycją jest Steinhart Nav-B Chrono Vintage (ten czarny), ale nie przełknę braku WR nawet na poziomie 30m...

 

Info ze strony producenta:

 

WaterRes: 3 ATM (spritzwassergeschützt)

 

W zegarku można spokojnie chodzić podczas deszczu, śnieżycy, myć ręce, można go nawet zachlapać, byle by nie nurkować i nie pływać. To nie jest "nuras", stąd brak większego WR.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

No to przyjemnie Łukaszu, trochę zwiódł mnie opis na Twojej stronie: 

 

"Klasa szczelności: ograniczona, chroni tylko przed delikatnym zachlapaniem, nie zalecane pływanie, prysznic".

 

Zaktualizuj na 3 ATM, brzmi znacznie lepiej :)

 

Pozdrawiam,

Konrad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Ocean 1 Bronze. zegarek jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych bezela i pasków:

 

wersja 1 - Bezel ciemno brązowy + kauczuk:

 

414531O1Bronze_01.jpg

 

Wersja 2: bezel zielony + pasek ciemno zielony, typu Canvas

 

1127489379O1Bronze_C2_01.jpg

 

Wersja 3: bezel jasno brązowy + pasek skórzany brązowy

 

214216285O1Bronze_C1_01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym canvasem, bardzo ciekawie się prezentuje.

Będzie może taki do kupienia osobno?

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem gdy Steinhart wypuszcza coś takiego, żałuję, że nie robią ich w rozmiarze 40mm :/


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W zegarku można spokojnie chodzić podczas deszczu, śnieżycy, myć ręce, można go nawet zachlapać, byle by nie nurkować i nie pływać.

 

I nie jeździć na motocyklu - zwłaszcza w czasie deszczu ;)

 

Ocean 1 Bronze świetny... jaka cena??

 

Edit: już wiem :)

 

Ale mam dwa pytania:

1. Jak jest rozwiązany problem gwintu koronki? Koronka jest cała z brązu czy ma czpień stalowy z gwintem i podobny czpień jest w kopercie?

2. Widzę że WR 30atm jest - jak jest rozwiązany problem innej wrażliwości na ciśnienie brązu i stali (dekiel jest stalowy)?

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem gdy Steinhart wypuszcza coś takiego, żałuję, że nie robią ich w rozmiarze 40mm :/

Eh mysle sobie dokladnie to samo :(


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Za każdym razem gdy Steinhart wypuszcza coś takiego, żałuję, że nie robią ich w rozmiarze 40mm :/

 

Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem gdy Steinhart wypuszcza coś takiego, żałuję, że nie robią ich w rozmiarze 40mm :/

Polecam kajak, albo wiosła  - łapa "puchnie" jak nie wiem co ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie by musiały chyba komary pogryźć nad tą wodą by mi łapa spuchła :) 39-40mm to mój sweet spot. Poza małymi wyjątkami nosząc +42mm zegarki czuję dyskomfort na nadgarstku. Zresztą miałem Stenka i pomimo wstępnego zauroczenia musieliśmy się rozstać.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj zajrze to Łukasz jakiś nowy zegarek prezentuje :)

Super. Ja dziś sobie przypominam jak to było lat temu kilka

 

5576201_IMG_20160709_131247.jpg

 

Pamięta ktoś jeszcze tego staruszka?

Mi podoba się niezmiennie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquarius w DLC, to mój stały weekendowy zegarek.

 

Pamiętam ile trwało samo projektowanie. Jak o tym pomyśle, to chyba bym się już tego nie podajął. Chociaż, czemu by nie :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Łukasz napisz jak możesz z tym canvasem, będzie do kupienia osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętam ile trwało samo projektowanie. Jak o tym pomyśle, to chyba bym się już tego nie podajął. Chociaż, czemu by nie :-D

 

To kiedy ruszamy z forumowym projektem?

 

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazie tego modelu z brązu można coś wymyślić B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.