Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Odpusc zegarki... Same kłopoty beda miały przez Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że znaczna część zegarów robiona jest w Chinach, ale nadal nie wiem gdzie robiono, niektórych ludzi ;) widać brak kontroli jakości i pośpiech zrobiły swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Gyver

W związku z tym, iż jestem zdania, że "mój komentarz świadczy o mnie" nie dam się sprowokować i nie będę wdawał się w polemikę.

Pozdrawiam wszystkich miłośników zegarów i zegarków.

PS.: Ktoś wykasował moje fotki z galerii - jutro wygram je na zewnętrzne serwery i poprawię linki.

Edytowane przez Mc Gyver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Daj spokuj. Nie ma potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podam może mój przypadek polubownego załatwienia sprawy.

Kupiłem Tritona 30atm Bronze "Last Edition" u Pana Łukasza.

Zegarek na prawdę super,ale zauważyłem ,że posiada mechanizm ETA 2892-A2 TOP,zamiast deklarowanego na stronie polskiego przedstawiciela ( i niemieckiego zresztą też) mechanizmu Soprod A10.

Po kilku mailach doszliśmy z panem Łukaszem do porozumienia,że w ramach rekompensaty otrzymam za 50% wartości bransoletę z Tritona 1000 Black,którą kolega z forum mnie zaraził wstawiając fotkę w tym temacie.

Bransoleta doszła,jestem super zadowolony,bo zegarek wygląda jeszcze lepiej niż na oryginalnej gumie,a na dodatek leży jak "szyta na miarę".No i waga zestawu-244g :o

 

P.S.

Można by już zmienić nazwę mechanizmu zegarka na stronie.

Edytowane przez jlupino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

ETA lepsza wg mnie od Soproda więc powinieneś być zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ,że jestem zadowolony,bo nie dość,że ETA w środku,to jeszcze konkretny kajdan na ręce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jak ktoś chce się dogadać to się dogada... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kupując przez neta, trzeba się liczyć że może być coś nie tak. Błąd / tu akurat niedopatrzenie / może popełnić każdy, ważniejsze jest późniejsze działanie. Tu raczej wszystko było załatwione jak należy więc myślę że za ostro kupujący zareagował. Pisanie, że Steinhart za 2 tyś to nie Omega za 20 też tu nic nie wnosi bo rysa nie ma nic do jakości wykonania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Przeczytałem teraz lost w całości. Jest mi wstyd. Domyślam się jak wstyd musi być Łukaszowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tą litanię dotyczącą ryski na zegarku...  :o 

 

Gunther Steinhart nie odpowiada osobiście na maile, skandal! W życiu już Steinharta nie kupię  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj, mialem kiedys jeden zegarek tej firmy. Moim zdaniem lipa, nawet za te pieniadze, ktore chca za te zegarki :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa i w pełni zaspokoiły oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, iż jestem zdania, że "mój komentarz świadczy o mnie" nie dam się sprowokować i nie będę wdawał się w polemikę.

Pozdrawiam wszystkich miłośników zegarów i zegarków.

PS.: Ktoś wykasował moje fotki z galerii - jutro wygram je na zewnętrzne serwery i poprawię linki.

 

Mogłeś mieć sprawę załatwioną polubownie i na twoją korzyść !

Jaki jest sens używania zegarka z rysą, na którego nie możesz patrzyć i żądasz wymiany ? Bo dla mnie jedno wyklucza drugie. Twoje tłumaczenie, że zapłaciłeś to masz prawo! Raczej jedno prawo wyklucza drugie prawo!

Nie widzę w tym nic głębszego niż zemsta na producencie / sprzedawcy (takie polaczkowe)- a sprzedali mi uszkodzony, to zemszczę się jeszcze bardziej i porysuję, zniszczę im ten zegarek mocniej niech cierpią (myślę, że po producencie spłynie to ciepłym moczem w przeciwieństwie do Ciebie) - tyle i aż tyle w temacie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przestańcie, o ile wczoraj ten kabaret był śmieszny, to się już robi przykry :P 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie w ten sposób, bo jeszcze znajdą się tacy, którzy nie zrozumieją sarkazmu :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest doskonała lekcja dla wszystkich, którzy chcą zajmować się handlem. Dzięki temu mogą zobaczyć jakich klientów można spotkać. Sama wyobraźnia tego nie ogarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rmak, mozesz podziekowac koledze, bo dzieki takim klientom firmy innych ludzi sie rozwijaja i poprawiaja sie... i maja to za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.No i waga zestawu-244g :o

 

 

32753483474_fda70435a1_c.jpg

coś nie tak, mój waży 251 g!

 

Ile ogniw zdjąłeś? Ja 2...

 

Fotki dawaj!

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na swoje steinharty? Czekam już dwa tygodnie i zastanawiam się czy zawsze to tak idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest na stanie w PL to z dnia na dzień, jeśli nie to standardowe 2-3 tyg :).

post-95072-0-78124500-1490276045_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.