Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dużo tych koralików, porysujesz zegar ;)

Przekaże Gunterowi, żeby nie porysował :D. A tak serio, przy rysach  wymieni sobie na nowe. Kto jak  nie on ma nieograniczony dostęp do części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za odpowiedź macie rację barwione termicznie lub malowane. A propos co jakiś czas odkręca mi się śrubka w bransolecie mocująca masywne ogniwa z koperta trochę to dziwne aczkolwiek bransoleta ciągle się zginą itd. czy jest to powód do reklamacji . Przykręcana jest do wyraźnego oporu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za odpowiedź macie rację barwione termicznie lub malowane. A propos co jakiś czas odkręca mi się śrubka w bransolecie mocująca masywne ogniwa z koperta trochę to dziwne aczkolwiek bransoleta ciągle się zginą itd. czy jest to powód do reklamacji . Przykręcana jest do wyraźnego oporu. Pozdrawiam

 

Odkręć, nałóż ciut lakieru np. do paznokci na gwint, przykręć. To nie jest powód do reklamacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go dopiero od dwóch miesięcy, ale już myślę o kolejnym Steinim ;) chętnie bym przygarnął wersję vintage w wersji 39, ale chyba był tylko w jednym asia shopie dostępny jako limitka?ab3afb1fc9e0b9829768ce0c35ecec43.jpg

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marina od.....strony. Mój pierwszy mechanik (ma już 9 lat) i dalej cieszy.

 

post-31778-0-53576100-1549445292_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajna ta Marina od Stenka, tylko dla mnie zdecydowanie za duża  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję ją przymierzyć ale jak na razie jeszcze się nie zdecydowałem. Będę ją rozważał jako następny zegarek do kolekcji z naciągiem manualnym, ale to w przyszłości.

 

UA2gXL.jpg

 

hseQpL.jpg


Q1Prxm.jpg

Edytowane przez gibbons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart zachowuje się w pewnym sensie logicznie: opracowując nowe modele nie próbuje wchodzić na nowy grunt w wymiarze 39-40 mm. Wszystkie te nowe są wielkie, podczas gdy w rozmiarze klasycznym wciąż trzyma sie wzoru submarinera. Z jednej strony sam uważam, że nic lepszego w tej kategorii nie wymyślono, z drugiej jednak mogliby chociaż usunąć crownguards i np. zmienić wskazówki na proste. Też byłby podobny (do pierwszych subów i do Tudora), ale juz nie byłoby, że to dosłowna kopia. Chociaż jest na forum gość, który zarzeka się, że to nie kopia tylko inspiracja :-) Mnie osobiście to nie przeszkadza, ale co to za przyjemność narażać się na uwagi tut. dobrze sytuowanych kolegów, że próbuje się być równie dobrym jak oni, wydając mniej pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie tak bardzo podoba mi się mój Stenek; widać na czym się wzorował, jednak zachował pewną odrębność (indywidualizm) :)

81355dbf30532333gen.jpg

 

 

Nadal podoba mi się Ocean 1(green), ale jednak ciut za blisko Submarinera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocean'y  39, 42, 44 mm,  na wiekszość nadgarstków bedą pasować. Do tego masywniejszy Triton  i przemyslany biznes sie kreci.


Była  limitowana wersje pilota  Steinhart Baltic Sea, fajny koperta 42 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, a wskazówki rzeczywiście ekstra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

????

 

Podoba mi się (mój pierwszy wybór, zanim ostatecznie zdecydowałem się na Ti500), jednak dla mnie mimo wszystko trochę zbyt jaskrawy/krzykliwy. Luma jak dyskoteka :)

Edytowane przez Hard Rockin' Amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na takiego starucha, to całkiem nieźle wygląda... Mój taki odrapany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.