Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem TRITONA w wersji Blue jako zegarka codziennego do pracy pod koszulę.

Moje pytanie czy on się zmieści pod mankiet i jak się prezentuje na nadgarstku ok 18 cm.

Może ktoś się pochwali zdjęciem albo z okolic Katowic / Tychów pozwoli zobaczyć na żywo.

 

Szukam czegoś w tym rozmiarze z niebieską tarczą, więc jak ktoś ma ciekawe propozycje chętnie poznam.

Pozdrawiam

 

Triton to kawał metalu jest, ma spore L2L. Imo pod mankiet może być słabo, ale na codzienny, spory toolwatch na Twoją rękę będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triton to kawał metalu jest, ma spore L2L. Imo pod mankiet może być słabo, ale na codzienny, spory toolwatch na Twoją rękę będzie ok

Właśnie tego się obawiam że będzie jak z GWG-1000 pod mankiet się nie mieści. Ale jako toolwatch jest idealny.

Pozostaje jakiś Ocean Steinharta,, ta linia jest bardziej elegancka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się obawiam że będzie jak z GWG-1000 pod mankiet się nie mieści. Ale jako toolwatch jest idealny.

Pozostaje jakiś Ocean Steinharta,, ta linia jest bardziej elegancka :)

 

 

Aż tak źle to nie jest, no i na bransolecie mu dobrze, osobiście gorąco polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz go czy miałeś, może jakieś fotki mankietowe :)  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tritona 300 bronze, niestety, żadnych mankietowych nie mam... Z resztą na mojej łapie (21,5-22) większość zegarków sprawia wrażenie kompaktowych. Popatrz tu: https://flic.kr/s/aHskpkcfLL, może coś Ci to pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tritona 300 bronze, niestety, żadnych mankietowych nie mam... Z resztą na mojej łapie (21,5-22) większość zegarków sprawia wrażenie kompaktowych. Popatrz tu: https://flic.kr/s/aHskpkcfLL, może coś Ci to pomo

Dziękuję za fotki.

Jednak widać że to zegar nie do koszuli.

Trzeba innego nurka do biura poszukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocean One będzie dobry.

Bardzo wygodny i do tego dobrze się chowa pod mankiet koszuli, bo jest niewysoki, a bezel obniża się na zewnątrz, co także pomaga.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Ocean w wersji niebieskiej jest tylko z lupką która mi się wybitnie nie podoba, no i w wersji Premium trochę droższej od pozostałych z serii. Może jeszcze coś wpadnie w oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też kiedyś nie podobała.

Teraz nie brałbym ponownie (bo sprzedałem) bez niej :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zastanawiam się nad zakupem Stenka ocean 44 gmt. Zaczął mi się podobać ten przerosniety bezel . Poza tym mam nadgarstek 19 cm i 42 mm jak w ocean one mi nie leżą ktoś go może posiada/posiadał i może mi go polecić lub odradzic? To że rolex dla ubogich mi nie przeszkadza :)

Edytowane przez PEPITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przymiarki się nie obędzie :D. Jak wiemy przy zakupach w necie mozna towar zwrócic bez podania przyczyny , nie spodoba się/ nie bedzie leżał to zwrócisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie kawiarnia zegarmistrzowska w Warszawie może mają do przymierzenia. Myślicie że jest jakakolwiek szansa żeby zamówić z innymi wskazówkami niż MBenz czy dać sobie spokój z mailami do guntera? Bo i tak dostanę miła odpowiedź z cyklu miło że piszesz stary nie zwracaj nam gitary :)

Edytowane przez PEPITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ponizej z netów. I te dwa stenki gmt chodzą za mną i nie mogę się zdecydować. Do tego jeszcze ten piękny niebieski bez gmt miesza w głowie... wszystkie maja ceramike i mogą być na jubilee co jest dla mnie warunkiem. Czy ktoś z kolegow miał do czynienia z tymi gmt i mógłby wyrazić opinie? Szczegolnieo o obu gmt , bo te są dla mnie naj ze względu na rozmiar 39. Jak obecnie z jakością bo ja mam jedno doswiadczenie ze Steinhartem z poczatkow firmy i było srednie ale już wtedy było czuć potencjał na dobre zegarki.

post-74721-0-20561900-1570262668_thumb.jpg

post-74721-0-57937600-1570262721_thumb.jpg

post-74721-0-87035800-1570263062_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybrał bym tego pierwszego z góry. Dlaczego? bo mam poprzednika już 3 lata ze mną i wygląda jak by miał 3 miesiące, poza tym mega dokładny. Jakość wykonania słabsza niż omegi za to dużo większa niż na przykład certina. Miałem 300SMPc i była mnie dokładna, oraz słabsza luma. Oczywiście to tylko moje opinie, jednak werk w nim nie wiele się różni od 1120 omegi, praktycznie tylko dwoma łożyskami z rzeczy technicznych, a jest to konstrukcja o dużej precyzji, oraz długowieczności  <_<

Ogólnie nie rozumiem dlaczego stenki sa tak mało popularne, bo oferują bardzo dużo za tak niewiele, ale już taki ten świat brutalny zegarkowy....

Edytowane przez Kosmala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam rozterkę między Ocean 39 Vintage GMT a GMT Ocean 39 Black. Zdjęcia z sieci. Miesza jeszcze GMT Ocean 39 Blue Red, nie ma tylko ceramicznego bezela.

post-67243-0-44618500-1570268479.jpgpost-67243-0-81765800-1570268489.jpg

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Blue Red koronka trochę psuje...

Jest taka duża


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem w ręce tych GMP ale z tego co widzę po zdjeciu to poza brakiem osłony koronki w Red również w nim koperta ma jakby na boku dodatkowe polerowania krawędzi koperty. Ciekawe czy na forum Ktoś już miał któryś z tych dwóch GMT Ceramic 39 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten powyżej nie ma ceramicznego bezela. Podobno jak na razie ceramiczny bezel niebiesko-czerwony potrafi zrobić tylko Rolex. A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramka aluminiowa prezentuje się dużo lepiej na żywo niż ceramiczna. Jest oczywiście bardziej podatna na zarysowania...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe piloty w bronzie, do tego koperta 42mm, a w środku nadal unitas.5b4bee8533bbc09dc18e1fbe12241f6c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.