Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Ten o1 z bazarku wizualnie ładnie wygląda. A czy nowy drozszy czy używany tanszy to już decyzję musisz podjąć indywidualnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy. Wziołem za 1000zł. Ponieważ mam jeszcze innego divera na brazolecie do tego kupię chyba pasek. Pozdrawiam. Jak przyjdzie to wrzucę jakieś zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek można wybrać pogrubiony w uszach.Wizualnie zmniejszy się wtedy przerwa między koperta a paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantom, bardzo fajnie!

Ale musisz nam koniecznie pokazać swojego divera, bo zegarka na branzolecie tośmy tu jeszcze nie widzieli <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała pomyłka, oczywiście powinno być - bransolecie. Ale wszyscy wiedzą o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale i tak pokaż... A najlepiej zrób porównawcze z Oceanem

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Muszę jeszcze zorientować się jak dodawać zdjęcia do postów. Jeszcze jestem w tym zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ja mam szczęście i Trafił mi się jakiś super egzemplarz albo firma mocno poprawiła jakość bo nie mam na tarczy ani jednego paprocha , nie idzie znaleźć jakiegoś błędu , data wycentrowana, idealnie szlify, koperta , spasowanie uszu jak na tą cenę majstersztyk. Do tego dobrze wyregulowany.

post-74721-0-92561000-1572948176_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy, np. dla naszego forum, jest przewidziany jakiś kupon rabatowy na stronie steinhart-zegarki.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczek przyszedł. Super. Jestem zadowolony. Prezentuje się lepiej niż na zdjęciach. Dokładny..., sprawdzałem u zegarmistrza i przy różnych pozycjach wskazał od -3s do +4s. Uważam to za dobry wynik. Chyba, że się mylę i mnie wyprowadźcie z błędu. W wolnej chwili porównam go zdjęciowo w terenie z innym moim diverem, tak jak pisałem.

post-110877-0-00592700-1573396092_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocean1 bez cyklopa  http://www.gnomonwatches.com/steinhart-watches/ocean-1-black-no-cyclop-gnomon-exclusive

 

edit:   Zwróciliscie uwagę, ze  Steinhart  na www np przy nurkach  ma wpisane ETA/ SW. Można założyć, że docelowo będzie tylko Sellita.

Edytowane przez rafi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki fajny vintage102923e550b6a47acf819b0d654439c4.jpg

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co lepsze ETA czy Selita. Widziałem gdzieś na foru wypowiedzi, że to porównywalne werki. Może nie będzie tak źle.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selita to już nie ETA niestety  :(  problemy z rezerwą chodu są częstym zjawiskiem. Widać albo tną koszty, albo problem z zaopatrzeniem w mechanizmy. Zawsze to był plus dla nich, że trzymali klasę z tymi werkami, jak wiele innych marek wkładał selity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sw200 w Heroicu i w sumie nie narzekam, rezerwa jak trzeba, odchyłka -2s/doba...

Ale w Tritonie mam soprod'a i też nie narzekam, dokładny, rezerwę trzyma, a wiele negatywnych opinii o tym werku można znaleźć. Cóż, może farciarz ze mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że usterki to jest jakiś procent, dla mnie ważna jest świadomość. W dzisiejszym świecie większość zegarków jest objętych takim samymi prawami jak sprzęty gospodarstwa domowego, samochody itp. Liczy się zysk, sprzedaż. Dla mnie zegarek ma być odskocznią od tego, czyli na pierwszym miejscu stawiam trwałość i dokładność no oczywiście wygląd też się liczy. I jeżeli słyszę że parę osób ma problem z mechanizmem, to raczej unikam tego zegarka. Zakupu mojego Ocean One 500T dokonałem zaraz po tym jak zmienili mechanizm na ETA  2892 bo wiedziałem, że to jeden z najlepszych mechanizmów produkowanych masowo. Oczywiście to są moje poglądy i rozumiem, że inni mogą myśleć inaczej  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart i tak miał  dobry kontrakt na Etę ,  ze starczyło aż na tyle lat . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mimo wysokiej jakości nie cieszy się aż takim wzięciem na rynku. Patrzyłem teraz i jeszcze mają parę modeli z etą  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś mam Stenka Ocean GMT 42 mm, niestety brakuje mi 2-3 ogniw do komfortu noszenia go na bransie Ma ktoś może do odstąpienia? Bransa to bodaj 22 - 20 jak na foto.

b31572234f2bdb5bf842d5d2938fb215.jpg

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarosław, zostala mi nawet cala bransoleta

Edytowane przez mkrzycho79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.