Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

A przeczytałeś dokładnie co tam jest napisane :

Cytuję

 

ACHTUNG !!! passt nicht für Triton 1000 Titan und Triton 30 .

Po naszemu :

UWAGA !!! nie pasuje do Triton 1000 Titan i Triton 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to zobacz jak "nie pasuje":

 

 

32753482294_0f57723f3c_b.jpg

 

 

33638278324_a5f29d0eba_3k.jpg

 

 

34444264791_7740a7b2ff_3k.jpg

 

 

33764647743_e56cee3371_3k.jpg

 

 

34574587745_a30bcb080e_3k.jpg

 

 

34533613526_83d8c657c1_3k.jpg

 

 

37225823165_f35943f444_3k.jpg

 

 

 

 

Przecież napisałem, że mam... A Niemiec jak ma napisane, że klocki hamulcowe są do passata, to ich do audi a4 nie założy, taki naród, taka mentalność... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lenybo  nie przekręciłeś gwintu przy skracaniu bransolety? Za mocno dokręciłeś śrubkę i nie trzyma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lenybo  nie przekręciłeś gwintu przy skracaniu bransolety? Za mocno dokręciłeś śrubkę i nie trzyma. 

hej, dzięki za odpowiedź, gdyby to dotyczyło jednego ogniwa, to tak, ale kilka?

Edytowane przez lenybo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Do tej pory tylko obserwowałem temat, ale przyszła pora by dołączyć oficjalnie jak posiadacz Steinharta, także witam Wszystkich serdecznie.

Obecnie posiadam O1 39, zegarek jest jeszcze na gwarancji to już mój czwarty produkt tej firmy i pierwszy raz zdarza mi się ten problem, a mianowicie śruby odkręcają się w trakcie noszenia (dotyczy to kilku ogniw), czy ktoś z Was miał podobny problem, czy wg Was można to zareklamować?

 

Pozdrawiam!

 

 

 

U mnie też się odkręcały, i podczas noszenia i na rotomacie. Wkręć na bloker do gwyntów, albo na lakier do paznokci. IMO to nie powód do reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Thomas666" post="2685574" Przecież napisałem, że mam... A Niemiec jak ma napisane, że klocki hamulcowe są do passata, to ich do audi a4 nie założy, taki naród, taka mentalność... <_<

Pisałem ci że ona nie pasuje Nie pod względem ułożenia i dopasowania do zegarka tylko pod względem kolorystycznym Triton 30 ATM jest polerowany błyszczący się ładnie świeci a ta bransoleta jest ze stali która się różni kolorem (Kolor stal nierdzewna matowa ) I w połączeniu z moim zegarkiem na żywo Słabo to wygląda. Bransoleta do niego powinna być polerowana błyszcząca a takiej niestety nie ma w tym rozmiarze.

Dzięki za próbę pomoce.

Edytowane przez KRISTOF_KON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy model Ocean 1 (czarny, z bezelem ceramicznym, w wersji 42mm) posiada bezel ze znakami malowanymi, czy grawerowanymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obydwu wersjach bezela znaki są malowane.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. Może to w przyszłości zmienią, szczególnie, że ostatnio zaprezentowali wersję z zielonym, ceramicznym bezelem, gdzie znaki są już grawerowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mam jeszcze org. czarną gumę,ale ta biała bardzo mi się podoba

Mam pytanie odnośnie bransolety 24mm. Z pełnych ogniw polerowana coś na styl Steinhart Ocean One nie wiesz gdzie taką mogę dostać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje ten biały pasek. 

 

 

IMO za wąski, szpara z lewej krzyczy...  :wacko:

Ale kolorystycznie fajnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kupiłeś tę gumę 24 mm? To może kup 26 mm i lekko wciśniesz. Na białym naprawdę jest temu zegarku fajnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem mieć bransoletę ta Mi się bardzo podoba Co kolega rafi87 mi ją podsunął. Szpara aż tak nie boli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zgrał Ocean One z tym czarnym paskiem, nawet zastanawiałbym się czy lepiej tak czy czarne nato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.