Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Jaka cena?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ceny ? Ile jazdy z nich ma L2L ? Czy są już do obejrzenia a jeżeli nie kiedy będą w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 2 590,00 złotych

 

W Warszawie jeszcze nie ma.

 

L2L

 

42 - 49 mm

39 - 47 mm

 

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek byłby ładny gdyby nie to paskudne szkło powiększające. 
Szkło jest ok. Mało tego, w pewnym wieku nagle sie okazuje że potrzebujesz okulary do czytania. No, szok normalnie, jaaaa? I wtedy okazuje sie że dzieki lupce widzisz date bez okularow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło jest bardziej niż OK, jest to immanentny element tego designu, tożto jest tzw. Homage Submarinera. Plus, jak słusznie wspomina Przedmówca, bardzo się lupka od pewnego wieku nosiciela przydaje. 


- im więcej wolno

- tym mniej wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy wszystko co mówicie to z pewnością prawda, co niestety nie zmienia faktu, że mi się te szkła powiększające w zegarkach po prostu mówiąc delikatnie nie podobają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart spóźnił się z tym modelem o kilka lat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym się czegoś czepiać w tych subach, to wskazówka godzinowa. To, że nie ma stałej szerokości tylko się poszerza. No cóż, sub od suba musi się czymś różnić. Może to dlatego.

A poza tym podoba mi się ta firma pokazuje ile tak naprawdę powinien kosztować zegarek gdy w jego cenie nie ma kosztów F1, 007...i innych milionożernych przedsięwzięć.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś można było zamówić bez, teraz nie do zrobienia



Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.06.2020 o 00:16, Istvan napisał:

Steinhart spóźnił się z tym modelem o kilka lat. :)

Widać uznał, że lepiej późno niż później... ;)

 

W dniu 10.06.2020 o 16:32, Nocny Jastrząb napisał:

Zegarek byłby ładny gdyby nie to paskudne szkło powiększające. 

Takie cuda, żeby wybierać między wersją z lupką/bez lupki z datą/bez daty to tylko u Koreańczyków... Tisell namnożył wersji do wyboru do koloru... Steinhart jest bardziej konserwatywny :)


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Czy wie ktoś czy można gdzieś kupić wkładki bezela do Zegarka Steinhart Ocean One 42mm? Kiedyś były dostępne na stronie producenta a teraz nie można ich już tam znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety obecnie nie ma już opcji dokupienia wkładek

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

 
zdrowko.JPG.1a1ac379287acf0aaf1642377cb83963.JPG
zdrowko
 
 
 
 
 
 
https://www.gnomonwatches.com/collections/steinhart/products/ocean-1-black-no-cyclop-gnomon-exclusive  oferuje bez lupki, ale  będzie drożej trzeba  doliczyć  opłaty celne. 
 
 
 
 
No to jak tam są, to jest szansa, że mogę zorganizować. Jakby kto był chętny, to zapytam u źródła

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, SIRLUKE1 napisał:

Niestety obecnie nie ma już opcji dokupienia wkładek emoji19.png
 

Wstrzymywałem się z zakupem tego zegarka przez prawie rok licząc że Steinhart zrobi go z bezelem ceramicznym ale z indeksami grawerowanymi. Straciłem nadzieję i kupiłem w marcu ze zwykłym ceramicznym. Kilka dni temu zobaczyłem że Steinhart jednak się zlitował i wprowadził taką wersję. Liczyłem że może uda się tę wkładkę podmienić ale wszystko wskazuje na to że jednak nie. Wadą tego bezela bez graweru jest to że co prawda wygląda to świetnie ale słabo te indeksy widać a umnie wrok już nie ten. Cóż może spróbuję go odsprzedać i zakupić tę wymarzoną wersję. Jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę rozważyć sprzedaż. Stan zegarka 10/10 (w zasadzie stan sklepowy tylko bez tych folijek ochronnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie to wygląda

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem Ocean 39 Vintage Red Gnomon. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Nie ukrywam, że zaczął mi chodzić po głowie. Chyba przekonuję się do mniejszych gabarytów

Poniżej zdjęcia na szybko, w porównaniu do Ocean 1 Black Ceramic. Niestety nie mam na miejscu Vintage Red 42.

IMG_20200615_205042.jpgIMG_20200615_204925.jpgIMG_20200615_205000.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.