Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, SIRLUKE1 napisał:

Szkoda, że już jej nie robią emoji20.png

IMG_20200817_141813.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
 

 

To za karę! Za noszenie tego cacuszka na NATO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bosson powiem ci, ze jestem pod wrazeniem kolekcji Stenkow, jaka posiadasz. Ile sztuk w sumie jesli to nie tajemnica?

 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
To za karę! Za noszenie tego cacuszka na NATO 

Chyba chce sobie go obrzydzić i mi sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego masz ?

IMG_20200818_163931.thumb.jpg.1b90995e261007f281d5903b0c7f6d67.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Fajowo 106405583_1001948990256405_5946584045026672368_n.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za takie wypusty nie szanuję tej marki. Jak dla mnie, to jest ten sam żenujący poziom, bliski podróbce, co w Tisellach, czy innych chińczykach. Podobne zdanie mam o Davosie.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez prosze cie, trudno wskazac jeden model, ktory byl inspiracja, widac wskazowki snowflake od Tudora, bezel od GMT Master II, etc.

 

A na powaznie - dla mnie tak dlugo jak dlugo jest to legalne (a najwyrazniej jest bo sa zarejestrowana firma i produkuja od lat) to czemu nie?

 

;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i badzmy tu szczerzy - nigdzie na wyzej zaprezentowanym zegarku nie masz nazwy sugerujacej powiazanie z zadna inna marka, Steinhart wydaje sie dosc rozna nazwa od Rolex czy Tudor, zgodzisz sie chyba?

Wiec czym innym jest wymyslanie nazwy i (sprzedawanie pod nia produktu) majacej sugerowac, ze kupujemy oryginal, jak to ma miejsce w przypadku Reeboxow, Adadisow czy wyzej wymienionych Hogo Boos Boos.

Finalnie wreszcie wpadasz na forum milosnikow marki zeby stwierdzic, ze to zzyna, ze nie szanujesz firmy itp. - zechcesz zaspokoic moja ciekawosc i wytlumaczyc mi cel takiej akcji? Bo poza wywolaniem gownoburzy nic nie osiagniesz.

 

Nie znosisz Stenka, nie kupujesz, nie czytasz forum Stenka, zyjesz jak na szczesliwego czlowieka przystalo :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że forum jest po to, żeby wymieniać opinie. Ale może się pomyliłem. Zatem spijajmy sobie z dzióbków w towarzystwie wzajemnej adoracji, skoro krytyka nie jest mile widziana.

Czytam po to, żeby zobaczyć zdjęcia fajnych zegarków, bo takie też się tej marce zdarzają, jak widać choćby na górze tej strony.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytalem cie co chciales osiagnac swoim wpisem, zgodnie z duchem wymiany pogladow i opinii, zgadza sie? ;)

 

W moim mniemaniu czym innym jest stwierdzenie 'przegieli troche, kazdy element jest skads sciagniety' a czym innym 'nie szanuje marki'.

Zwlaszcza, ze to podforum 'Klub Milosnikow Zegarkow Steinhart', wiec tutejsi uzytkownicy raczej znaja polityke modelowo - marketingowa firmy.

 

Swoja droga ciekawe, ze jak Epos robi zegarek mocno inspirowany np. Yacht Masterem II (bezel) czy Longines (snowflake hands w Hydroconquest) to jakby mniej tych krytycznych glosow.

 

3441_3_small-381x600.jpg

Rolex-Yacht-Master-40-116621-1969.jpg

 

maxresdefault.jpg

tudor-bb58b-3.jpg?ixlib=rails-1.1.0&fm=j

 

Prywatnie zgadzam sie z toba, ze wiekszosc najladniejszych modeli w sprzedazy (choc nie wszystkie) to silne inspiracje innymi firmami, jak probuja cos zrobic samemu wychodzi roznie...

Co nie zmienia faktu, ze nie mam nic przeciwko firmie ani ludziom, ktorzy kupuja jej zegarki - to bardzo solidnie wykonane czasomierze ze swietna relacja ceny do tego co dostajemy.

 

08FMaP3.jpg&key=bab8df4c0b96bc31dde92c63

rolex-gmtII-eagle_1200.png

 

PS. Do listy firm, ktore robia tanie zzynki, jak wymienione przez ciebie Steinhart, Davosa, Tisell plus Chinczycy musisz dolaczyc jeszcze Squale:

 

2434-Squale20atmosCeramicMaxi3.jpg?22923

 

zeby nie wspomniec, ze Rolex pod postacia Tudora zzyna sam z siebie z przeszlosci, no ale tu przynajmniej zostaje w rodzinie:

 

86058_7a0592e3dbfe63b86db7b159d5d9b8ae-1

 

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, cordi7 napisał:

 

Swoja droga ciekawe, ze jak Epos robi zegarek mocno inspirowany np. Yacht Masterem II (bezel) czy Longines (snowflake hands w Hydroconquest) to jakby mniej tych krytycznych glosow.

Bo jakby mniej podobieństw? Nie widzisz różnicy między powiedzmy, że podobną (choć ja w Longinesie podobieństwa zbytnio nie widzę) jedną wskazówką, czy bezelem, a całym zerżniętym designem zegarka, czy zlepkiem z kilku modeli jednego producenta? No błagam.

 

12 minut temu, cordi7 napisał:

W moim mniemaniu czym innym jest stwierdzenie 'przegieli troche, kazdy element jest skads sciagniety' a czym innym 'nie szanuje marki'.

 

Skoro nie szanuję marki, to piszę, że nie szanuję. Co to w ogóle za zarzut? Nie za dużo ostatnio wszędzie tej poprawności politycznej i sofistyki? Musimy wszystko obchodzić dookoła, zamiast napisać wprost? 

 

24 minuty temu, cordi7 napisał:

Zapytalem cie co chciales osiagnac swoim wpisem, zgodnie z duchem wymiany pogladow i opinii, zgadza sie? ;)

Już spieszę wyjaśnić. To samo, co chce osiągnąć kolega, który pisze np:

Cytat

Dobrze mu na tym nato

Albo

Cytat

No niestety, mi się podoba

Albo

Cytat

emoji106.pngemoji106.pngemoji106.png

Te wypowiedzi wnoszą tyle samo, co moja, albo i mniej, a jakoś nikt się ich nie czepiał. Ciekawe, czemu? Przecież tak samo służą wymianie poglądów i opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli przeczytales moja wypowiec to jasno napisalem, ze:

 

Prywatnie zgadzam sie z toba, ze wiekszosc najladniejszych modeli w sprzedazy (choc nie wszystkie) to silne inspiracje innymi firmami, jak probuja cos zrobic samemu wychodzi roznie...

Co nie zmienia faktu, ze nie mam nic przeciwko firmie ani ludziom, ktorzy kupuja jej zegarki - to bardzo solidnie wykonane czasomierze ze swietna relacja ceny do tego co dostajemy.

 

Co do koncowki twojej wypowiedzi - no blagam... jestes na podforum, ktore sie nazywa 'Klub Milosnikow Zegarkow Steinhart', z naciskiem na milosnikow.

Naprawde spodziewasz sie tu ciezkiej krytyki firmy i jej modus operandi, polegajacego na czestym inspirowaniu sie innymi, dobrze sprzedajacymi sie zegarkami?

Jesli porownujesz stwierdzenie 'dobrze mu na tym nato' z 'ja tej firmy nie szanuje' i to wszystko to wymiana pogladow na forum milosnikow marki to jestem nieco zaskoczony.

 

Piszesz, ze Epos to mniej inspiracji wiec jest ok - to gdzie zatem jest granica tego 'ok'? Jesli zbiora elementy z roznych firm to ok? Jesli do 20% zegarka jest inspirowane? 50%?

 

Ja twoje stanowisko odnosnie Steinharta przyjalem do wiadomosci a dyskusji nie zamierzam dalej ciagnac.

A swoja droga to troche masochizm, piszesz o firmie co piszesz a jednak spedzasz czas na jej podforum ;)

 

Pozdrawiam

 

PS. Epos o ktorym mowa (3441) to zlepek, bezel to Yacht Master II, indeksy (cyfry) to Longines Hydroconquest, chapter ring to Omega Aqua Terra, itp. itd.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, cordi7 napisał:

 

Naprawde spodziewasz sie tu ciezkiej krytyki firmy i jej modus operandi, polegajacego na czestym inspirowaniu sie innymi, dobrze sprzedajacymi sie zegarkami?

 

Nie, ale to nie znaczy, że ja nie mogę takiej krytyki wydać, skoro regulamin tego nie zabrania. 

9 minut temu, cordi7 napisał:

Piszesz, ze Epos to mniej inspiracji wiec jest ok - to gdzie zatem jest granica tego 'ok'? Jesli zbiora elementy z roznych firm to ok? Jesli do 20% zegarka jest inspirowane? 50%?

Tu, gdzie każdy sam ją sobie postawi, decydując swoim portfelem. Jak dla mnie w Steinharcie jest dawno przekroczona.

 

12 minut temu, cordi7 napisał:

PS. A swoja droga to troche masochizm, piszesz o firmie co piszesz a jednak spedzasz czas na jej podforum ;)

 

Jeśli czytałeś moją wypowiedź, to powinieneś wiedzieć, dlaczego. Ja tu masochizmu nie widzę.

 

13 minut temu, cordi7 napisał:

Ja twoje stanowisko odnosnie Steinharta przyjalem do wiadomosci 

 

Super. O to właśnie chodziło od samego początku i po to są fora internetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wymieniamy opinie, to i ja wyrażę swoje trzy grosze w tej kwestii. Całkowicie abstrahując od tego, czy Steinhart posiada "zbyt mocno inspirowane modele" ;), czy też nie, to zgadzam się z Cordim7, że wchodzenie do Klubu MIŁOŚNIKÓW (!) Zegarków Steinhart po to, żeby napisać, że nie szanuje się tej marki jest, delikatnie rzecz ujmując, nietaktowne i średnio logiczne. Nikt Ci nie mówi, że nie masz prawa mieć swojej opinii o tej marce - ba, nikt Ci nawet nie mówi, że nie masz prawa jej wygłaszać. Ale czy akurat Klub MIŁOŚNIKÓW (!) Steinharta to najlepsze miejsce do pisania, że tej marki nie szanujesz..? Swoją drogą, wszedłbyś do pubu słynącego z tego, że zawsze jest w nim pełno fanów (tak tylko rzucę - jako przykład) Śląska Wrocław po to, żeby im wszystkim oznajmić, że nie szanujesz tego klubu..? ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietaktowne i średnio logiczne jest spamowanie reklamą zegarków ze swojego sklepu w każdym możliwym wątku na forum. Co już kilka osób zauważyło, nie tylko ja.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, koorchuck napisał:

Nietaktowne i średnio logiczne jest spamowanie reklamą zegarków ze swojego sklepu w każdym możliwym wątku na forum. Co już kilka osób zauważyło, nie tylko ja.

 

Uczestniczę regularnie może w ok. 7-10 wątkach na tym forum i w żadnym nie zamieszczam reklam zegarków z mojego sklepu. 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex nie ma w ofercie czarnego DLC. Różne mechanizmy i co najważniejsze , żona lub dziewczyna czy chłopak powiedzą Ci że rozmiar ma znaczenie

Rolex nie ma w ofercie czarnego DLC. Różne mechanizmy i co najważniejsze , żona lub dziewczyna czy chłopak powiedzą Ci że rozmiar ma znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości krytyki polityki marki X czy Y lekko zakrawa śmiesznością. Skutkuje ewolucją forum (czyli miejsca wymiany myśli, poglądów etc.)  w stronkę do zamieszczania fotek i komentarzy typu "gratki" i emotikonki. Naprawdę tego chcemy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Chyba ma coś podobnego
 
]b30b03930a8045c59e7e4089e5338b6a.jpg&key=aec33b8539ee7eb22550078b9b175f69f72d41c4352c8033e19dba6357f85583 

To tuning tej firmy ddee4cc126b44ef6fd9ff306ae52a549.jpg
Brak możliwości krytyki polityki marki X czy Y lekko zakrawa śmiesznością. Skutkuje ewolucją forum (czyli miejsca wymiany myśli, poglądów etc.)  w stronkę do zamieszczania fotek i komentarzy typu "gratki" i emotikonki. Naprawdę tego chcemy ? 

A Ty z np. z żoną latami wałkujesz jakiś temat
Może poczytaj wątek od początku Ameryka już odkryta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oficjalnej ofercie nie ma, to sa wszystko modyfikacje aftermarketowe, czy to Bamford czy Black Venom.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mroova napisał:

Brak możliwości krytyki polityki marki X czy Y lekko zakrawa śmiesznością. Skutkuje ewolucją forum (czyli miejsca wymiany myśli, poglądów etc.)  w stronkę do zamieszczania fotek i komentarzy typu "gratki" i emotikonki. Naprawdę tego chcemy ? 

 

Nie chodzi o żaden "knebel". Większość opinii można wyrazić na wiele sposobów. Są też odpowiednie miejsca i czas. Pisania rzeczy w rodzaju "nie szanuję tej marki" w Klubie MIŁOŚNIKÓW (!) ;) Steinharta nie uważam za sposób na kulturalne i pełne szacunku dla innych wymienianie opinii. Jasne, spotkałem się już z sytuacjami, na przykład, takimi, że w sklepie firmowym Levi's ktoś wziął do ręki parę spodni, pomacał i wypalił "na całą japę" tak, że w sklepie aż ściany zadrżały: "JPRDL, ale gówno!". Tego również nie uznałem wówczas za racjonalną i kulturalną krytykę oferty firmy Levi's.  

 

Zwróć jednak, jeżeli możesz, uwagę, że - pomimo różnicy opinii (być może) w tej kwestii, nadal rozmawiamy. Nie jest więc z tą możliwością wyrażania opinii aż tak źle. A że są różne? Front Jedności Narodu mamy za sobą i chyba się nie do końca sprawdził. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.