Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi


IMG_20210227_170737_255.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam  posiadacza modelu Marine na Unitasie z okolic Łodzi. Chciałbym przymierzyć tą kopertę do swojego nadgarstka korzystając z życzliwości właściciela.

Z góry dzięki.

 

 

Edytowane przez kacperek993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predzej znajdziesz kogos z pilotem a z tego, co kojarze koperty wymiarowo w Marine 44 i B-Uhr 44 przy manualnym naciagu (Unitas / ST1) sa takie same: 44 mm srednicy i 14,2 mm wysokosci.

 

https://www.steinhartwatches.de/de/marine-uhren/marine-chronometer-44-arabisch.html

 

https://www.steinhartwatches.de/de/fliegeruhren/nav-b-uhr-44-handaufzug.html

 

Jesli idzie tylko o przymierzenie na szybko jak to bedzie wygladalo na nadgarstku powinno zadzialac ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to są te same koperty, więc do przymiarki może być zarówno Marine albo B-uhr. Wszystko jedno.
P.s.
Ja nie mam


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Szukam  posiadacza modelu Marine na Unitasie z okolic Łodzi. Chciałbym przymierzyć tą kopertę do swojego nadgarstka korzystając z życzliwości właściciela.
Z góry dzięki.
 
 
Zamów i jak coś oddasz, masz na to 14 dni

Zapraszam

A żeby nie było, że OT

IMG_20210309_201244_324.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
 
Ma może ktoś z was Seiko turtle i Steinhart Ocean 44? Chciałbym zobaczyć na zdjęciach porównanie wielkości obu zegarków, żółwia mam ale wydaje mi się, że Ocean 44 jest od niego większy i na moją wychudzoną rękę będzie za duży...
 
Z góry dzięki.
Czy jeszcze chcesz takie porównanie kopert? Turtle i B- uhr 44 (koperty takie same)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.IMG_20210310_212335_406.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.03.2021 o 07:49, kacperek993 napisał(-a):

Witam.

Szukam  posiadacza modelu Marine na Unitasie z okolic Łodzi. Chciałbym przymierzyć tą kopertę do swojego nadgarstka korzystając z życzliwości właściciela.

Z góry dzięki.

 

 

 

jak widać poniżej w pewnych przypadkach przymiarka Mariny to nie jest zły pomysł

 

IMG_0948.JPG

IMG_0949.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, gibbons napisał(-a):

jak widać poniżej w pewnych przypadkach przymiarka Mariny to nie jest zły pomysł

 

Jest na granicy jak dla mnie, o ile pilot by mogl przejsc o tyle marina dla mnie wyglada lepiej mniejsza.

Pamietaj o efekcie przeklamywania przez obiektyw przy takim planie, zawsze warto zrobic dodatkowa fotke na tle calej sylwetki.

 

Pozostaje zbierac na Stowe Marine 36 lub 40 mm :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2021 o 08:18, Miszkolc napisał(-a):

Taki przyjechał emoji2.png ale musi jeszcze popracować pare lat nad wyglądem emoji6.png

 

graty, bardzo fajny model.

może być szybciej z tą patyną. jeśli nie chcesz stosować doświadczeń chemicznych i celem jest osiągnięcie tylko naturalnej patyny to proponuję wystawiać zegarek jak najdłużej na świeże powietrze (parapet, itp). oczywiście gdy nadejdą cieplejsze dni. moja skrzynka z brązami od późnej wiosny do wczesnej jesieni wietrzy się nocami na parapecie. w dzień odpuszczam bo nie ma mnie w domu i nie panuję nad nasłonecznieniem. nie chcę aby zegarki nagrzały mi się do 50 stopni na słońcu. już kiedyś popełniłem taki błąd. wlazłem z gorącym zegarkiem do wody i jebło uszczelnienie


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze założyłeś, że nie chcę przyśpieszać procesu jajkami i amoniakiem. Chcę aby zmieniał się naturalnie.
Z tego samego powodu nawet solarów nie wystawiam na bezpośrednie słońce.
Na dniach ma przyjść Zelos z brązu. Z tym, że jak.się orientuję, to stop.tzw. morski. Ciekawie będzie.obserwować jak się zmieniają. Oczywiście jeśli zostanie.
Pomyśł z wustawianiem na zewnątrz działa tylko w miastach. Dla porównania u mnie miedziane opierzenie i rynny po 13 latach zmieniły kolor na ciemny, a w Gdańsku.na zielony.

Jak zapewne się domyślasz, najłatwiej byłoby mi go kąpać w wodzie z Bałtyku" ale po awarii Czajki musiałbym go dużo dezynfekować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziwie, ze na stale tego rozmiaru nie wprowadza, 200 sztuk w butiku sie wyprzedalo na pniu. Zobaczymy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia, pełnego koloru

IMG_20210320_120323.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49,8 mm



Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, SIRLUKE1 napisał(-a):

49,8 mm

emoji6.png

Dzieki. Jakies ciekawe promki są moze?
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart nie ma rabatów. Zapraszam na priv.

Łukasz

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi stary model, w nowym wydaniu
FB_IMG_1616846647315.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.