Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, foti napisał(-a):

 

 

Zwykła eta albo selita serwisowana przez prawie każdego zegarmistrza (nie bateryjkarza).

 

Soprod A10-24.Ale mechanizm był ok.Tylko wykonanie koperty i uszczelnień na najniższym poziomie.Parował przy byle zachlapaniu.Nawet koronka odpadła.Ale temat zakończony.Nie mam go już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2022 o 20:15, cordi7 napisał(-a):

Opiszesz swoją przygodę czy zakończysz na upuszczeniu pary i odreagowaniu frustracji?

mój kierownik budowy mówi: mało wody dużo piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hejka , Czy ktoś z Was wie, czy w Ocean One Vintage GMT można wymienić bezel stalowy, a ważniejsze czy można go kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No hejka , Czy ktoś z Was wie, czy w Ocean One Vintage GMT można wymienić bezel stalowy, a ważniejsze czy można go kupić?


Odpowiem na swoje pytanie, kupić nie można, ale można wysłać cały zegarek na rewitalizacje do Stenka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

farbe możesz uzupełnić , najpierw czyścisz np zmywaczem do lakieru do paznokci a nastepnie kupujesz najtanszy czarny lakier, uzupełniasz a po wyschnięciu zdrapujesz wykałaczką nadmiar z bezela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Krygo napisał(-a):

:D Tadam! :D

 

 

Tadam co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Thomas666 napisał(-a):

Tadam co?

 

No po zabiegu Jarosława bezel musi wyglądać jak nowiutki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam silnie mieszane uczucia. Z jednej strony to mój ulubiony wzór zegarka i gdyby nie zrobili kompletnej kopii to może bym nawet się skusił. Ale takie kopiowanie "jeden do jeden" jakoś tak mnie odrzuca i jest niekomfortowe jakoś dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że jest to kopiowanie dawno nie produkowanych zegarków z zastosowaniem nowych materiałów. Ale wtedy to nie kopiowanie, tylko inspirowanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ocean 39 i nie jest to kopia 1:1,  co sobie cenie. W tym konkretnym przypadku (choc zegarka na zywo nie widzialem) na zdjeciach zegarek wydaje sie byc blizej oryginalu niz bym ja osobiscie chcial. Szkoda bo jakosc i relacja cena / jakosc w Stenku jest bezkonkurencyjna, czekam nadal na jakis ich wlasny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o OCEAN 39 VINTAGE GMT? 1675 nie jest produkowany od ponad 40 lat. Nawiązanie czy homage?

pepsi.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42

48A05A29-A176-473C-81DD-53D3C439D9CF.jpeg


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.