Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Pożegnalne zdjęcia Mariny. Na plus piękna tarcza, jakość nadruków, fajny Unitas. Wskazówki barwione chemicznie - też pozytyw. Niestety, nowszy model chyba mu ustępuje.

 

Po zrzuceniu przeze mnie 16 kg wagi, zegarek zrobił się zwyczajnie za duży. I nie chodzi o 44 mm średnicy, lecz o jego grubość - ponad 14 mm.

 

2.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie lubię odkrytych dekli, bo zwykle nie ma czego oglądać, ale ten jest wyjątkiem.

Nie wiem czy nie nosiłbym co jakiś czas deklem do góry ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, miałem przez kilka dni (w naprawie), fajnie leży, ale nie było chemii (mogłem odkupić w dobrej cenie). No i ja to w sumie preferuję brąz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam to wzornictwo sprzed, co najmniej, 170 lat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z tym nie zgodzić, kształt i kolor wskazówek jest obłędny, no i Twoja to Rzymianka, IMO fajniejsza wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo przemawiają do mnie dwa modele Steinhart'a. Triton i Ocean 2 premium (pierwszego wyobrażam sobie z dodatkową bransoletą w stylu engineer'a również dostępną na stronie internetowej). Niestety w Austrii w której mieszkam nie ma z tego co widzę żadnego przedstawiciela oferującego te zegarki. I tu pojawia się moje pytanie: czy znalazł by się posiadacz któregoś z tych zegarków w okolicy Graz-u kto byłby tak miły i pozwolił pomacać i przymierzyć takie cudeńko?

Na święta wybieram się odwiedzić rodzinę więc jeżeli jest sklep który posiada na stanie te zegarki to prosił bym również o namiar (Trójmiasto lub Suwałki).

 

Z góry dziękuję i życzę miłego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tritona Bronze możesz pomacać u mnie. Zapraszam do 3 City.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Thomas666 napisał(-a):

Tritona Bronze możesz pomacać u mnie. Zapraszam do 3 City.

To jak się sprawa nie rozwiąże wcześniej to skontaktuję się pod koniec roku, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś obecnie dostępną wersję Marine - 42mm? https://steinhart-zegarki.pl/pl/p/MARINE-CHRONOMETER-42-WHITE-ROMAN/539

Widzę że koperta się zmieniła, wersja 44mm wyjątkowo mi nie leżała - wygląda też jakby koronka była bardziej dopracowana niż w większej wersji... ktoś ma może i podzieli się opinią?

Rozglądam się za czymś z unitasem -

W dniu 1.12.2022 o 09:51, Istvan napisał(-a):

A ja uwielbiam to wzornictwo sprzed, co najmniej, 170 lat. :)

Mam tak samo - lubię "dojrzałe" wzornictwo - może nie aż z przed 170 - ale na pewno starsze ode mnie :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to może ja napiszę pierwszy post od lat ;) Zakochałem się w Nav B-Uhr 44. I teraz tylko krótkie pytanie. Chcę zamówić bezpośrednio ze strony Steinhart. Czy jest jakaś możliwość otrzymania rabatu? Czy jako Klub "mamy" tam kogoś? Zna ktoś patent, czy i jak można zbić cenę? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak większość mikrobrandów ceny są liczone z mniejszą marżą i na rabat bym raczej nie liczył. 500€ za Unitasa w fajnym jakościowo wykonaniu to nie jest jakaś nierealistyczna cena wg mnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Zihuatanejo napisał(-a):

Zakochałem się w Nav B-Uhr 44.

Sugerowałbym zamówić w miejscu który przyjmuje zwroty ;)

 

DSC03064.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy zamawialem ze strony Steinharta, bez zadnych problemow.

Swego czasu byl na forum przedstawiciel marki na Polske ( @SIRLUKE1 ).

Ostatnio sie chyba nie udziela, mozna probowac kontaktu przez strone:

https://steinhart-zegarki.pl/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona mi wczoraj kupiła na Allegro Steinhart military 47 mm. Po świętach już powinien być.
Nie mogę znaleźć informacji o tym modelu, na ile on jest wodoszczelny?
Wszystkim życzę wesołych świąt i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Zaenczkowski napisał(-a):

Przedwczoraj dostałem paczkę. Niestety zegarek różni się od tego co widziałem na zdjęciu, jest trochę inny kolor.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/steinhart-military-47-mm-eta-unitas

Nie sugeruj się zbytnio kolorami na zdjęciach widzianych na monitorze - monitor przekłamuje z reguły w jedną albo drugą stronę...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.