Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

 

I jeszcze jedno po nakręceniu go na maxa ( około godziny 17-stej) przy FAKTACH ( tzn.19-stej) pokazywał mi....20.05!!!?- ale powiedzcie że mu przejdzie!!!

Foty zamieszczę jutro w pełnej jego okazałości.

Jak tam wasze sie sprawują chłopaki?

 

Pani Aniu.......jeszcze raz dziękuję ( i za autograf na zamówieniu:-)

 

Jeżeli w ciągu 2 godzin zrobił 3 to nawet nie masz co liczyć, że sam się wyreguluje. Niestety będziesz musiał jeszcze poczekać, aby nacieszyć się zegarkiem bo w tej chwili pozostaje tylko serwis. Przykro mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie pocieszyłeś krystek- więc teraz zobaczymy jak wygląda usługa posprzedażna w steinharcie. a miało być tak pięknie....

jak sądzicie co może być przyczyną: wada mechanizmu, regulacja, lub coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie dobrze ;) ale mam nadzieję, że to pierwsze koty za płoty :)

 

Ślij maila do Steinharta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie pocieszyłeś krystek- więc teraz zobaczymy jak wygląda usługa posprzedażna w steinharcie. a miało być tak pięknie....

jak sądzicie co może być przyczyną: wada mechanizmu, regulacja, lub coś innego?

 

Z serwisem nie ma problemu . Przyjedzie do Ciebie kurier DPD i zabierze zegarek na koszt Steinharta . U mnie powrót zegarka po 2 tygodniach, w stanie dalej średnio zadowalającym ale tego tematu postanowiłem więcej nie poruszać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Idź do zegarmistrza, niech popatrzy na balans i stwierdzi co jest nie tak. Może się tylko namagnesował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maila już posłałem- elvvis wytłumacz mi tylko stwierdzenie "w stanie dalej średnio zadawalającym"- to znaczy co byłeś zadowlony z reklamacji czy też nie? nie jest to jakaś zabójcza kasa ale nikt za darmo mi też nie daje 360e.

opisywałeś ten wątek z reklamacją na forum? Jeżeli tak puść linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maila już posłałem- elvvis wytłumacz mi tylko stwierdzenie "w stanie dalej średnio zadawalającym"- to znaczy co byłeś zadowlony z reklamacji czy też nie? nie jest to jakaś zabójcza kasa ale nikt za darmo mi też nie daje 360e.

opisywałeś ten wątek z reklamacją na forum? Jeżeli tak puść linka

 

Był wątek , dłuuuuugi , i w sumie nie wiem dlaczego zniknął z forum , pewnie był przedawniony . W skrócie , pierwszy egzemplarz miał rysę na tarczy i krzywą koronkę , balans miał luzy i lekko stukał . Zegarek odesłałem i przyszedł nowy z krzywą koronką i dalej stukającym balansem . Pisałem mejle ale ostatecznie już nie było propozycji naprawy tylko zwrot pieniędzy ;) . Zrezygnowałem bo zegarek mi się podoba i tak mu o to te mankamenty pozostały. Koniec tego tematu , nie chce wszczynać nowej burzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki mathu i elvvis za odpowiedź. Pani Ania już się ze mną kontakotwała- mam dwie opcje: oddać do regulacji do lokalnego zegarmistrza( a w olsztynie jest ich tylu co wody na pustyni) lub odesłać bezpośrednio do nich. Pytanie co z gwarancją jak oddam do jakiegoś mistrza lokalnego? Czekam na odpowidź Ani.

 

A można przyśpieszyć proces rozmagnesowania jakimś domowym sposobem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

dzięki mathu i elvvis za odpowiedź. Pani Ania już się ze mną kontakotwała- mam dwie opcje: oddać do regulacji do lokalnego zegarmistrza( a w olsztynie jest ich tylu co wody na pustyni) lub odesłać bezpośrednio do nich. Pytanie co z gwarancją jak oddam do jakiegoś mistrza lokalnego? Czekam na odpowidź Ani.

 

A można przyśpieszyć proces rozmagnesowania jakimś domowym sposobem ?

 

Idź do dobrego zegarmajstra, bo najpewniej włos się skleił i tyle. 5 minut roboty. Szkoda słać paczkę w jedną i druga stronę. Ja miałem to samo z Seiko Sumo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki mathu i elvvis za odpowiedź. Pani Ania już się ze mną kontakotwała- mam dwie opcje: oddać do regulacji do lokalnego zegarmistrza( a w olsztynie jest ich tylu co wody na pustyni) lub odesłać bezpośrednio do nich. Pytanie co z gwarancją jak oddam do jakiegoś mistrza lokalnego? Czekam na odpowidź Ani.

 

A można przyśpieszyć proces rozmagnesowania jakimś domowym sposobem ?

 

jeszcze raz bardzo mi przykro! Postaramy sie jak najlepiej rozwiazac problem.

domowych sposobow bym odradzala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był wątek , dłuuuuugi , i w sumie nie wiem dlaczego zniknął z forum , pewnie był przedawniony . W skrócie , pierwszy egzemplarz miał rysę na tarczy i krzywą koronkę , balans miał luzy i lekko stukał . Zegarek odesłałem i przyszedł nowy z krzywą koronką i dalej stukającym balansem . Pisałem mejle ale ostatecznie już nie było propozycji naprawy tylko zwrot pieniędzy :) . Zrezygnowałem bo zegarek mi się podoba i tak mu o to te mankamenty pozostały. Koniec tego tematu , nie chce wszczynać nowej burzy.

 

pierwszy raz slysze o tym, ale chyba dlatego, ze kiedys mnie na forum nie bylo i ta historia zdazyla sie zanim jeszcze bylam w firmie.

 

przykro mi z tego powodu, nie wiem co to byl za zegarek,dlatego nie moge nic wiecej na ten temat powiedziec :D

 

mimo to mam nadzieje, ze zegarek sie dobrze nosi?!

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc robię tak: ide do zegarmajstra i "podpowiem" mu przyczynę takiego działania zegarka ( sklejony włos ew. namagnesowany zegarek) jeżeli nie to nie poskutkuje -przesyłam do stenka.

Pani Aniu- nie bedę nic robił na własną ( atym bardziej własną;-) rękę. Stosuję się pani wskazówek. Jeżeli dam radę to może nawet jeszcze dziś podjadę do zegarmajstra. To jest zegarek.....ma prawo coś się zepsuć czy rozregulować. Mam tylko pytanie pani Aniu czy przed wysyłką sprawdzaliście Państwo jego chód itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc robię tak: ide do zegarmajstra i "podpowiem" mu przyczynę takiego działania zegarka ( sklejony włos ew. namagnesowany zegarek) jeżeli nie to nie poskutkuje -przesyłam do stenka.

Pani Aniu- nie bedę nic robił na własną ( atym bardziej własną;-) rękę. Stosuję się pani wskazówek. Jeżeli dam radę to może nawet jeszcze dziś podjadę do zegarmajstra. To jest zegarek.....ma prawo coś się zepsuć czy rozregulować. Mam tylko pytanie pani Aniu czy przed wysyłką sprawdzaliście Państwo jego chód itp.?

 

 

wszystkie zegarki przed wysylka zostaja sprawdzone.

Dziekuje za wyrozumialosc.

To czekam na info moze juz dzisiaj :D.

Edytowane przez Doradca Steinhart Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do dobrego zegarmajstra, bo najpewniej włos się skleił i tyle. 5 minut roboty. Szkoda słać paczkę w jedną i druga stronę. Ja miałem to samo z Seiko Sumo.

dzięki jash za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elvvis z tego co pamietam ten watek to pisales tez o krzywym napisie "steinhart" byl zdecydowanie nie na srodku. Dobrze pamietam?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek się za szybką ucieszył- zobaczymy co powiedzą lokalni zegarmajstry na przypadłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz slysze o tym, ale chyba dlatego, ze kiedys mnie na forum nie bylo i ta historia zdazyla sie zanim jeszcze bylam w firmie.

 

przykro mi z tego powodu, nie wiem co to byl za zegarek,dlatego nie moge nic wiecej na ten temat powiedziec :D

 

mimo to mam nadzieje, ze zegarek sie dobrze nosi?!

pozdrawiam,

To było za kadencji Pani Donaty R. ( MOD MODE -Próśba o usuniięcie danych osobowych ) Chyba ta Pani miała mnie już dość i w naszej ostatniej wspólnej wymianie mejli dała mi jasno do zrozumienia żebym dał już sobie spokój. Prawdopodobnie źle zinterpretowała moją opinię na temat całego zamieszania wokół tego zegarka. Nie szkodzi , ja już zapomniałem o sprawie. Zegarek nosi się bardzo dobrze, dalej się podoba i mechanizm chodzi jak trzeba.

 

 

Elvvis z tego co pamietam ten watek to pisales tez o krzywym napisie "steinhart" byl zdecydowanie nie na srodku. Dobrze pamietam?

Dzięki Carlito umknął mi ten 'szczegół' :) . To prawda , stempel Steinharta na koronce leży praktycznie na jej obwodzie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy paweloo7 co s załatwił.. swoją drogą to na prawdę ogromny pech, a z drugiej strony być może ogromne zaniedbanie S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy paweloo7 co s załatwił.. swoją drogą to na prawdę ogromny pech, a z drugiej strony być może ogromne zaniedbanie S.

Wiele osób się nad tym głowiło i to nie tylko na naszym forum (WUS) . Sprawa ciekawa , felerów było wiele , wszystko zawsze kończyło się pomyślnie , chociaż niektórzy rezygnowali po jakimś czasie. Wam życzę szczęścia i radości z nabytków , gdyby tylko ta kontrola jakości lepiej funkcjonowała ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie trochę martwi mimo wszystko. Uważam, że takie pomyłki, przy dość nie wielkiej ilości sprzedaży nie powinny mieć miejsca. Ja generalnie nie mam powodów do narzekań. Jestem bardzo zadowolony. Odpukać. Myślę, że pan Gunter powinien bardziej przyłożyć się do kontroli wyrobów. Traci wiele takimi akcjami. Sam jestem obserwatorem wielu forów internetowych i rzeczywiście gros osób jest zniechęconych. A może należałoby zrezygnować ze Swiss Made na rzecz Made in Germany i przejąć pieczę nad produkcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdybyscie pogrzebali wiecej zanim kupiliscie zegarek to byscie wiedzieli ze problemow ze Steinhartami byla cala masa i nie pisze tutaj o naszym forum.

 

Ja na szczescie mam 2 bezbledne egzemplarze :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery to informacji na temat Steinharta zbierałem sporo i jak napisałeś, nie tylko na naszym forum. Problemów było co nie miara, fakt, ale wielu też pisało, że po woli się kończą.. Je zdecydowałem się na Steinego tylko dlatego, że Stowa team zrobiła mnie lekko mówiąc, w "ciula". Wybrałem więc absolutnie rewelacyjny kontakt ze Steinhartem w przeciwieństwie do steku kłamstw ze strony Stowy za każdym razem i w każdym mailu. Pisałem już gdzieś, że wyboru dokonałem bardzo dobrego. Specjalistą, ani tym bardziej wielkim znawcą zegarków nie jestem, z tej racji nie potrafię dostrzec tej różnicy w wykonaniu zegarków obu brandów. Jak dla mnie Steinhart, którego jestem posiadaczem jest absolutnie rewelacyjny. Co do Stowy i ich polityki cenowej, to uważam, że historia historią, ale taki Flieger w połączeniu z Eta 2824 tak sie ma do historii jak brzydko mówiąc gówno do pączka. Przepraszam. Stąd mój wybór, doskonały choć nieco wymuszony. A teraz meritum.. Martwi mnie trochę sytuacja, w której za chwilę dobry kontakt i świetna obsługa klienta nie wystarczą, kiedy okaże się, że jest tyle pomyłek. Gdzieś tam po cichu każdy z nas kupując Steinego ma nadzieję, że za jakiś czas będzie to zacna i szanowana marka. Myślę, że Pan Gunter, też ma podobne nadzieje i plany. Ale nie tędy droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tak jak napisales problemy z zegarkami Steinhart sie powoli koncza. Pozyjemy zobaczymy. Mam nadzieje ze to prawda bo to calkiem fajne zegarki a nawet wiecej niz tylko fajne.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tak jak napisales problemy z zegarkami Steinhart sie powoli koncza. Pozyjemy zobaczymy. Mam nadzieje ze to prawda bo to calkiem fajne zegarki a nawet wiecej niz tylko fajne.

 

U mnie bardzo powoli :) :) . Ku mojemu zaskoczeniu jakieś kilka tygodni temu odkryłem na tylnym szkle rysę :) :) . Nie maj pojęcia skąd?, jak? , gdzie?, kiedy? . Zegarek nie ma praktycznie żadnych rys na kopercie , ciągle go chronię i zwracam na niego uwagę a tu taki zonk :D . Gdzieś musiałem coś przeoczyć i prawdopodobnie przejechać nim po jakiejś powierzchni przy odkładaniu , ale nie pomyślałbym , że zrobię kiedykolwiek rysę na szafirze , a tym bardziej na deklu? . Zaiste magiczne zdarzenie . Wniosek : jestem totalnym pechowcem jeżeli o chodzi o Steinharta , od początku niefart :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.