Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej marinie koronka też też bez "stygmatu" -ale z nim czy bez? nie widzę aż tak wielkiej różnicy

Lukasz -super że jesteś zadowolony; zegar- tez o nim myślałem...ale ja jestem trochę przewrażliwiony na punkcie użyteczności ( nie korzystam z chrono;-). Naprawdę fajny "budzik"- dawaj jeszcze piękną sesję.

p.s. jak ty możesz spać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale mizianie mam na pstrykniecie palcem a kuriera z zegarkiem za prawie 10 tys zl nie zawsze :)

[/q

 

żona nie czyta forum!!!!?a jak czyta......to martw się sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja już swojego A GMT także mam :) Odebrałem sobie osobiście i od wczoraj noszę go na łapie :)

Jest bardzo faaaaaajny :D Narazie brak uwag negatywnych....jestem zadowolony w pełni ;)

 

Musiałem co prawda zrobić (u zegarmistrza bardzo fachowo) dodatkową dziurkę no ale gdy ma się niecałe 17 w łapie to :D

Jedyne co to czuję że jest mi "cieplej" w rekę bo to jednak spory pasek 24.

Powiem szczerze, że koronka w realu to cud miód i orzeszki....pikna :D

W ogóle cały jest niezwykłej urody, i wykonanie, i szczegóły. Tylko napis Swiss Made jakiś taki mikro wielkości :) (nie jestem szpanerem napisów ale prawie go nie widać :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście fotki zamieszczę niebawem....postaram się jeszcze dziś. Ale co najważniejsze w tym wszystkim to to, że proporcje wielkości do mojej ręki okazały się akceptowalne :D:)

 

Sirluke gratuluję pięknego zegara. Choć ja osobiście nie przepadam za chronografami bo tej funkcji nie używam (pawel chyba też o pragmatyźmie codziennym wspominał ;) ) ale bardzo fajnie wygląda i wierzę ze będziesz z niego zadowolony. Jestem ciekaw jakie odchyłki zanotujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadzasz go delikatnie między ucho a pasek i rozchylasz sprezynke w teleskopie... no i gotowe ;)

 

Albo lepiej przyjedz do mnie to ci to zrobie :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Carlito za zaproszenie....ale tym razem nie skorzystam :)

Wiem, że to powinno być banalnie proste ale nie chcę swego cuda na początku "naszej znajomości" porysować :D

Czyli co, imbusem odkręcam boczne śrubeczki i od wewnątrz...ale imbusa za Chiny tam nie wcisnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa Ty masz srubki, to co innego. Jeszcze prosciej. Odkrecasz srubke wyjmujesz ją, wyciągasz tulejke (wałeczek czy teleskop jak wolisz) i gotowe.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęcia bedę nalegał z taką samą czętotliwością ja sirluke/pino.....chłopaki ociągacie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia będą już wkrótce pawel ;):)

 

Kurcze od 13.11 godz.12 (wg Polskie Radio sygnał CUM ) do 15.11 godz.9 przyśpiesza mi 20 sek. Niby nie dużo ale dwa dni 20 sek to też nie mało..Czy to się "ułoży"?? czy warto biec do zegarmistrza na regulacje?? :)

 

Jakie Trebor odchyłki ma Twój?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pino22 daj mu czas sie dotrzec.poczekaj z 2-3 miesiace i jesli nadal bedzie mial takie odchylki to idz na regulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jak zreszta wiecie kilka zegarkow roznych firm i wszystkie maja odchylki nie wieksze niz 4-5 sekund. Tylko Steinhart ma okolo 20. Ale mnie to osobiscie za przeproszeniem zwisa - taki juz urok automatow ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się po urlopowej nieobecności.

Widzę, że sporo się dzieje w temacie.

 

Zapomniałem Łukasz, że też przyczaiłeś się na "czarnuszka" - uważaj na krawędź bezela, u mnie już pojawiły się "srebrne" ślady użytkowania ;) .

A poza tym mój zegarek przeżył urlopowy wyjazd i w przeciągu 3 tygodni przyspieszył o 25 sekund, więc jak na razie rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Mój na Unitasie robił +15s dziennie, przy czym było to dokładnie tyle każdego dnia, więc po regulacji powinien chodzić jak złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pino22 daj mu czas sie dotrzec.poczekaj z 2-3 miesiace i jesli nadal bedzie mial takie odchylki to idz na regulacje ;)

No to nie wpadam w popłoch i czekam i obserwuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtku mój jest srebrny ;)

 

Mistrzem fotografii nie jestem :) To wina oświetlenia :)

 

Niedługo porobię foty, jakoś ostatnio nie mam kiedy :)

 

Dziś dotarło nowe ubranko od Nick555, przy okazji pochwalę pracę kolegi, i już myślę nad kolejnym zamówieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez on jest za duzy na Ciebie ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

uważaj na krawędź bezela, u mnie już pojawiły się "srebrne" ślady użytkowania

Poczekaj jeszcze pare miesiączkow to nie poznasz własnego zegarka. Nie chce Cie martwic ale nie kupiłbym czarnego pvd. Będziesz żałował.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.