Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

tak, tak wiem.....ale czasami to jest tak z kobietami - wszyscy mówią ZOSTAW!NIE RUSZAJ! ONA JEST ZŁA!- a ty co.......umawiasz się z nią i nie patrzysz co ludzie powiedzą :D

chyba że się rozejrzę gdzieś w necie za używką.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek już jest po konsylium - werdykt:

Wszystko ok

:D

no to super- a ja chyba jakiś "trefny" jestem; najpierw sklejony włos, teraz ta tarcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-68339300-1331637277.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepiękny!!!- a fotę robiła chyba twoja żonka? - bo jakość jak z katalogu.

 

może się wkrótce zbierzemy w większą ilość osób i coś z tym wymyślimy ( zakup maiestersinger-ów)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fota znaleziona u wujka googlowskiego :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super- a ja chyba jakiś "trefny" jestem; najpierw sklejony włos, teraz ta tarcza...

 

Powiem szczerze - zamówiłem zanim trafiłem tu na Forum na przypadki Twoje i kilku innych osób.

Kierowałem się innymi opiniami oraz materiałami z netu. Widziałem m.in jeden filmik na YT.

Gdybym poczytał o Twojej akcji to bym się mocno zastanawiał i jak by to się skończyło to nie wiem.

A tak jestem zadowolony i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, to ja chyba też przysiąde z lupą nad swoim :)

 

Ostatni weekend spędziłem na szkoleniu z dala od domu i od Stenka ... dziś nie mogłem się doczekać żeby go na łapkę wsadzić ... jak dzieciak normalnie :D

 

Orion gratuluje Stenka i witam w naszym gronie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orion, gratuluje gustu i pięknego zegarka :D no i oczywiście witamy w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim powitaniu to nie pozostaje mi nic innego jak schować dumę w kieszeń i pokazać swoje "szpiegowskie" zdjęcie Steiniego.

Nie mam ani takich umiejętności ani sprzętu aby pochwalić się zdjęciami takimi jak co niektórzy.

Ale co tam - daję co mam.

:D

 

post-33333-0-15093200-1331637380.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze Michał? nie wiem, która "przypadłość" dręczy steinharta ( ale myślę o niedbalstwie głównego wykonawcy ze CH a stenek bierze jak leci nie patrząc na szczegóły);

nie sądzę żebym zakupił jeszcze coś u stenka- jakoś tak w pewnym stopniu szkoda mi jest wywalić ileś tam kasy ( obojętnie jaka to kwota) i zastanawiać się co tym razem będzie nie tak. dodam że życie szybko zweryfikuje działalność stenka na rynku ( brak zamówień lub ich znaczący spadek).

 

teraz mam "oku" meistersingera perigraph-a:). ale już się naczytałem otym jak to wygląda kontakt z firmą- podobno żenada w 100%- i mam zagwozdkę- bo zegar mi strasznie podoba.

 

boli co ? Tak samo mnie to bolało rok temu , tym bardziej ,że jestem studentem , na zegarek odłożyłem ze stypendium. Tak więc sobie powiedziałem NIGDY WIĘCEJ :D . Jest tyle innych firm z pięknymi zegarkami , a ja nie mam siły i czasu na użeranie się z niedoróbkami firmy która stara się już kilka lat wybić na rynek. Dopóki nie poprawią kontroli jakości nie wchodzą w krąg moich zainteresowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, a dlaczego poprostu nie wymienisz na nowy model? jezeli masz wade na tarczy to powinieneś najnormalniej w swiecie odesłać zegarek i zażądać nowy egzemplarz. Napewno ci wymienią ze wzgledu na to ze nie chcieliby (tak mysle) pozostawić za sobą smrodu tym bardziej na tematycznym forum.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michał.....może i zgłoszę się do Ani- przerażają mnie tylko wysyłki, terminy oczekiwania, a na końcu okaże się że zdaniem producenta "czepiam się"...nie przeskadza mi to aż w takim stopniu.

spróbuję uchwycić to na zdjęciach i umieszczę na forum - podzielcie się swoimi opiniami. zdam się na wasze zdanie nt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boli co ? Tak samo mnie to bolało rok temu , tym bardziej ,że jestem studentem , na zegarek odłożyłem ze stypendium. Tak więc sobie powiedziałem NIGDY WIĘCEJ :D . Jest tyle innych firm z pięknymi zegarkami , a ja nie mam siły i czasu na użeranie się z niedoróbkami firmy która stara się już kilka lat wybić na rynek. Dopóki nie poprawią kontroli jakości nie wchodzą w krąg moich zainteresowań.

elvvis na szczęście u mnie nie ma takiej "demolki" jak u ciebie. ale masz rację troszkę "kłuje w boku" że są niedoróbki. a innych firm z zegarkami jest sporo - to fakt. ale czasami jak człowiek upatrzy sobie coś to "nie ma zlituj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was chłopaki nie rozumiem, dlaczego nie żądacie wymiany zegeraków? Ty elvvis to juz masz temat przedawniony ale Paweł, no prosze Cie! rusz tyłek i pisz do nich ze jestes nie zadwolony a wszystko komentuj tutaj na forum żeby każdy widział jak sie Steinhart zachowa. Jestem wstanie zrozumiec ze na iles tam sztuk trafi sie felerny, to normalne nawet u drozszych wykonawcow, wazne jest jakie bedzie podejscie sprzedawcy do klienta ! Jezeli chca byc profesjonalistami i za takich sie uwazaja to powinni natychmiastowo wymienic ci zegarek i dac jakiegos boonusa za poniesione straty moralne. Nie odpuszczaj bo jak odpuscisz to dalej beda miec w czterech literach dokladna kontrole jakosci i wciaz beda wysylac w swiat takie buble. Nie moge zrozumiec jak mozna wyslac komus zegarek nie sprawdzajac go wczesniej :D gdzie tu profesjonalizm? :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie zniechęciliście do zakupu pierwszego Stenka. Właśnie na dniach miałem składać zamówienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito- ja na pewno nie odpuszczę ( nie jestem typem człowieka, który płaci i "gniecie beret"). chcę tylko najpierw wysłać zdjęcia do Ani i załatwić to w sposób normalny. Mam nadzieję że nie będę musiał robić dymu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc tu foty jak mozesz.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweł , podobnie jak Ty miałem opory co do reklamacji , ale koledzy na forum mocno parli więc zdecydowałem się działać , kontakt z Panią Rolnad był bardzo dobry w ciągu 2 tyg miałem nowy ,"prawie idealny" zegarek w domu. Jednak druga reklamacja tak gładko nie przebiegała , bo już nie chciano mi pomóc w wymianie czy naprawie , a tylko proponowano zwrot kaski.

 

Nie poddawaj się w tej sprawie bo jak pisze carlito tak być nie może. Ciągle wszyscy piszą "młoda marka" , "dopiero się rozpędzają", "może im się zdarzyć" ,no ale litości, w taki sposób sukcesu nie osiągną . Dziwi mnie to , że Gunter mając świadomość jak często ludzie odsyłają mu zegarki z drobnymi wadami nie zaangażuje ludzi do sprawdzenia jakości przed wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście popieram postawę, że o swoje trzeba dbać.

Oczywiście na spokojnie podpierając się dowodami w postaci zdjęć.

Można dopuścić jak to było napisane powyżej pewien margines błędu w produkcji - nawet samochody za xxx tyś mają wady.

Dlatego najważniejsze jest to w jaki sposób podchodzi to tego typu zgłoszeń Sprzedawca ponieważ bardziej świadczy to czasami o nim niż to jakie zegarki sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wrzucam foty ( niestety nie mam dobrego obiektywu):

-zwróćcie uwagę na fotkę "stenek wżery" ; wspomniane "kwiatki" zaczynają się od 57 min i są do końca minuty 4.

- widać również brak równomierności w ilości farby na cyfrach ( 12-stka wygląda jakby miała wieczną ospę:-)

proponuję foty otworzyć w oryginalnym rozmiarze ( krowiasty jest ale można zobaczyć więcej).

nie udało mi uchwycić wspomnianej "blizny" na tarczy od nieumiejętnogo dobrania papieru ( zbyt niska gradacja, dzięki czemu widać "krechę")

dajcie znać co o tym sądzicie.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6823bc07dbf4f75.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5c4de22dbf35095.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/689ef1780bc95320.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś sugestie koledzy?

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Paweł za cholere tego nie popuscil ! juz takim jestem czlowiekiem ze musze miec wszystko tip top i jakbym mial jakas ospe na zegarku to odrazu bym do nich pisal...

 

Nie zwlekaj !!!

 

ps niech kazdy dokladnie oglądnie swoje stenki.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wrzucam foty ( niestety nie mam dobrego obiektywu):

-zwróćcie uwagę na fotkę "stenek wżery" ; wspomniane "kwiatki" zaczynają się od 57 min i są do końca minuty 4.

- widać również brak równomierności w ilości farby na cyfrach ( 12-stka wygląda jakby miała wieczną ospę:-)

proponuję foty otworzyć w oryginalnym rozmiarze ( krowiasty jest ale można zobaczyć więcej).

nie udało mi uchwycić wspomnianej "blizny" na tarczy od nieumiejętnogo dobrania papieru ( zbyt niska gradacja, dzięki czemu widać "krechę")

dajcie znać co o tym sądzicie.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6823bc07dbf4f75.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5c4de22dbf35095.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/689ef1780bc95320.html

 

Ja bym podesłał te linki na ten adres:

[email protected]

 

I to od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ani już poszło...czekam.

dzięki - ale mam pecha....trzeba było zastanowić się nad archim....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem dużego zgryza przy wyborze.

Najpierw zachorowałem na Combata 07 Glycine.

Ale jak go zobaczyłem "na żywo" to trochę mi przeszło. Niby ok, a jednak...

Tym bardziej, że zobaczyłem nowego Base 22 - ten to jest kozak.

Tylko jego cena trochę jak dla mnie zbyt wysoka.

 

Wtedy przez przypadek znalazłem tu na forum zestawieni zegarków do 1,5k.

Wybierałem wtedy pomiędzy Archimede i Steinkiem.

Wygrały wrażenia estetyczne i na szczęście po otrzymaniu przesyłki mi nie przeszło.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.