Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba się. Mógłby być jak dla mnie na gumie

 

 

Witam

Nie jestem pewny ale pisalismy do siebie w sprawie Breitlingów chodziło o modele avenger seawolf steel a super avenger i chyba tego drugiego pan ma lub miał jezeli tak to chciałbym skosultować na temat tych modeli moj adres [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nadszedł czas na kolejną opinię.

Otóż przez 10 dni zegarek zrobił -24 sekundy :)

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony i pod wrażeniem dokładności tego mechanizmu.

 

Po dotarciu, przy ogólnej tendencji mechanizmów do jednak śpieszenia się niż późnienia oczekuję odchyłki dobowej rzędu +1sek. No ale to się jeszcze zobaczy.

 

Znalazłem za to kolejne niedociągnięcie w wykonaniu. Otóż pod samym deklem, zaglądając przed szkiełko, można dostrzec trzy podłużne nacięcia. Nacięcia jak nacięcia, koperta ta jest wykorzystywana w kilku typach zegarków, więc pewnie służą do zamocowania innego typu mechanizmów. Ale to co się dzieje wokół tych nacięć to po prostu masakra. Nierówno wycięte, niedoszlifowane, a z jednego sterczą wręcz opiłki, które mam nadzieję nie wpadną za jakiś czas w mechanizm.

Zrobiłem nawet zdjęcie, choć niewiele na nim widać:

post-8390-0-90903900-1331638994.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Ja rozumiem, że Omega to to nie jest. Ale mimo wszystko mogli się ciut bardziej postarać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sawic jaki masz model stenka? niech reszta kolegow tez sprawdzi :):):):) .....ja nie moge bo juz jest w drodze do augsburga

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sawic jaki masz model stenka?

Nav B-Uhr II 44mm z ręcznym naciągiem.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się taki ich "urok"

Mam taki sam model jak sawic i żebym nie poczuł się niedoceniony u mnie są takie same nacięcia.

I mam tu na myśli nie ich występowanie ale efekt wizualny.

Nic z nic co prawda nie sterczy ale chirurgicznej czy też szwajcarskiej jakości tu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec sprobuje wyjasnic, ze te naciecia sa potrzebne do podtrzymania mechanizmu :D

pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez Doradca Steinhart Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec sprobuje wyjasnic, ze te naciecia sa potrzebne do podtrzymania mechanizmu :D

pozdrawiam wszystkich

 

może Pani wytłumaczyć w jaki sposób..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec sprobuje wyjasnic, ze te naciecia sa potrzebne do podtrzymania mechanizmu :D

pozdrawiam wszystkich

ale kolegom chodzi o to jak są "wykończone" a nie po co są :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż pod samym deklem, zaglądając przed szkiełko, można dostrzec trzy podłużne nacięcia. Nacięcia jak nacięcia, koperta ta jest wykorzystywana w kilku typach zegarków, więc pewnie służą do zamocowania innego typu mechanizmów.

 

 

no wiec sprobuje wyjasnic, ze te naciecia sa potrzebne do podtrzymania mechanizmu ;)

pozdrawiam wszystkich

 

No chyba inaczej mojej powyższej odpowiedzi nie da się zinterpretować ;)

 

 

Nie żebym żałował, że kupiłem ten zegarek i zaraz miał się rzucać z mostu z tego powodu. Jest fajny, jakościowo niezły, podoba mi się.

Po prostu wszyscy zachwycają się nad jego zaletami, a nikt nie wchodził na temat wad, więc postanowiłem wtrącić swoje trzy grosze ;)

 

 

A tak już odbiegając od tematu to jednak brakuje mi trochę funkcjonalności jakie mają divery. Bo i popływać z nim można było, i datownik był, i czas odmierzyć się dało. Szkoda, że ten klubowy taki mały bo byłby dla mnie w sam raz.

 

No i co do mechanizmu to mam zegarek już ponad 2 tygodnie a nie zrobił jeszcze nawet minuty odchyłki. Wynik zacny. Nakręcam co 24 godziny, nie sprawdzałem jaką ma rezerwę chodu.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy szał zakupów co prawda opadł ;) kto miał kupić kupił. Ja dopiero w tej chwili zdecydowałem się na Steinharta Aviaton na Unitasie i w związku z tym mam kilka pytań.

Czy ma ktoś może jakiś namiar na Panią Anię, bo niestety na maila podanego w tym temacie nie odpowiada?

Czy zamawialiście przez stronkę i pisaliście po polsku?

Czy udało się Wam uzyskać jakiś rabat od cen podanych na ich stronie - wiadomo rabat mała rzecz a cieszy :D ?

Czy w sprawie ewentualnego rabatu można się kontaktować z Panią Anią a jeśli tak to jak...bo pm nie dochodzą a na maila nie odpowiada?

Chyba tyle...początek drogi a pytań dużo :)


Złodziejem jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pani Ania odpowiada, a że również i żackie życie prowadzi, to trochę trzeba poczekać ;)

Spokojnie wystarczy przekaz wiadomości za pośrednictwem KMZiZ.

Ja zamówiłem towar już po akcji grupowej i wszystko było bardzo dobrze zorganizowane.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, cóż ciężko się czeka ;) i ciężko myśleć o czymś innym jak już się człowiek nastawi na zakup. A czy ktoś może posiada Aviatona na Unitasie i mógłby wrzucić fotki jak leży na ręce z podaniem obwodu nadgarstka? Byłbym wdzięczny, co prawda jest coś w temacie ale mało widać.

Edytowane przez marbyt

Złodziejem jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marbyt wszyscy zamawiali przez PayPal. Piszesz tam jaki model przesyłasz kaske i czekasz. Pani Ania na pewno odpisze. Parę strn dalej są zdjęcia Aviationa GMT kolegi Pino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem od Pani Ani maila, że nie może się juz udzielać na forum (została poproszona przez naszych modów).

 

Mam pytanie do Was drodzy moderatorzy ... dlaczego Pani Ani nie wolno wypowiadać się na forum ? ? ?

 

Zakładam, że jest to kwestia zapisu w regulaminie.

 

Proszę o odpowiedź

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem bardzo ciekaw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są fotki, ale na nich ten zegarek wygląda na dość niedopasowany do ręki :) a kolega Pino sam mówi że fotka wyszła dość dziwnie i nie odzwierciedla prawdy. Co do kontaktu z Panią Anią, doczekałem się odpowiedzi B) i teraz pozostaje dogadać szczegóły. Zresztą mam problem bo po głowie mi chodzą dwa zegarki i chyba nigdy nie zdecyduje się który wole B) czyli Aviaton czy TRITON 100 ATM, TRITON 100 ATM czy Aviaton i tak cały czas ... :) najchętniej zamówiłbym oba ale to zostałoby chyba źle odebrane przez małżonkę :)


Złodziejem jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

prowadzenie działalności reklamowej podlega regulacjom , w tej chwili trwają takowe z użytkownikiem Doradca ...czyli Panią Anią .

 

Oprócz tego prośba o unikanie wstawianią danych Pani Donaty R. , która apeluje po raz kolejny o nieużywanie Jej imienia i nazwiska .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Pani Ania nie prowadzi i nie prowadziła kampanii reklamowej. Sama z siebie nie agitowała do zakupów zegarków firmy w której pracuje. Wydaję mi się, że jedynie odpowiadała rzeczowo na pytania zadawane przez forumowiczów (pomoc w zakupie), związane z produktami marki Steinhart.

 

To już prędzej mnie można by posądzić o agitację (grupowy zakup, pokazywanie nowości).

 

Jeśli agitowaniem i promocją jest rzeczowe pisanie o zegarkach danej marki, to to forum jest jedną wielką maszyną promocyjną.

 

Uważam, że było by dobre dla forum, gdybyśmy mieli własnie jak najwięcej forumowiczów, pracowników w firmach zegarkowych. Moglibyśmy otrzymywać od nich informacje z pierwszej ręki, najbardziej rzeczowe.

 

I na końcu czy kwestia zakazu dotyczy również innych osób czy tylko Pani Ani. Może wystarczy, że Pani Ania zmieni swojego Nick'a ?

 

Czekam na odpowiedź Szanownych Moderatorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to aby być fair , względem reklamodawców , którzy płacą za zamieszczenie reklam.

Zapewne zmiana nicka wraz z trzymaniem się zasad na zasadzie - doradztwo tak , reklama nie , pozwoli na osiągnięcie consensusu.

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu!

Pozdrawiam pięknie, niezależnie od nicka, jaki Pani teraz wybierze :)

Fajnie byłoby, gdyby więcej przedstawicieli producentów było na forum. Rozmowy w sprawie zakupów byłyby przyjemniejsze :blink:, a i wydaje się, że kontakt jest szybszy i bardziej rzeczowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to aby być fair , względem reklamodawców , którzy płacą za zamieszczenie reklam.

Zapewne zmiana nicka wraz z trzymaniem się zasad na zasadzie - doradztwo tak , reklama nie , pozwoli na osiągnięcie consensusu.

 

Rozumiem, że profesjonalni sprzedawcy płacą. I jak najbardziej powinno to dotyczyć również Steinharta, z tym, że Pani Ania nie namawiała nikogo na zakup, tylko doradzała.

 

W 100% zgadzam się z druga cześcią Pana wpisu Panie Dariuszu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle niuanse.

W stylu:

"Wiemy jak jest ale na wszelki wypadek proszę się "przefarbować" żeby płacący się nie czepiali".

 

Tylko, że moim skromnym zdaniem po to chyba powstał KMZiZ - aby dzielić się informacjami i doświadczeniami.

A gdzie znaleźć - przynajmniej teoretycznie - lepsze informacje niż u źródełka ?

Nie mówiąc już o tym, że podział na tematy pozwala zarówno uniknąć mnożenia tych samych pytań jak i szukającym informacji na ich szybsze odnalezienie.

Tak więc proponuję nie kombinować i pozwolić ludziom na swobodną rozmowę.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązała się w dniu wczorajszym sprawa mojej reklamacji ze stenkiem ( wadliwie wykonany cyferblat). cała akacja trwała tydzień- tarcza wymieniona w znakomitym stanie, nie ma rys na deklu' kontakt z Anią -super. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze sposobu rozwiązania sprawy. Z czystym sumieniem mogę polecić kontakt z "doradcą" ;) ; obsłyuga posprzedażna- super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.