Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje pierwszego Stenka <_<

 

Świetnie na tym pasku wygląda, ale myślę, że dopiero na Nick'owym nabierze uroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć, że prześledziłem cały temat i troszkę mnie przestraszyliście powtarzającymi się problemami z zegarkami Steinharta. Na dniach chciałem zamówić ręcznego Nav B-Uhr II 44 mm (F0306), ale teraz się zastanawiam. Wcześniej wymieniłem kilka maili z panem Gunterem i jestem zaskoczony świetnym podejściem, ale czy wypada zapytać o jakość? Jeszcze jedno, nie rozumiem dlaczego do zegarków z czarnymi blatami na siłę wciska się brązowe paski? Jeżeli zdecyduję się na zakup to chyba z innym paskiem...

 

edit

 

No właśnie - jaka jest wasza opinia o paskach z klamrą, jak poniżej:

 

1890946448nr.160-b%C3%BCffel.jpg

 

Czy może bezpieczniej byłoby zdecydować się na klasyczny oem???:

 

235990480baender_087.jpg

 

Po prostu nie chciałbym, żeby ten "deploy" okazał się za wąski. Możecie doradzić?

 

...

 

No i wyszło na to, że jednak napaliłem się na ten zegarek :blink:

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny blat + czarny pasek = flaki z olejem. Kiedyś to zrozumiesz :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pani Aniu wszystkiego co naj ... :blink:

 

 

 

 

A przy okazji, pojawił się i zniknął :blink:

 

Wersja limitowana do 20 szt.

 

1155634600machrogra_elg_01.jpg

 

Szkoda, że to kolejny wtórny design. Tym razem zaczerpnięto z projektu Jorga Schauera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, żadna nowość, Steinhart to już taka marka - odgapowiczow :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot musi być w brązie :blink:


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jaka jest wasza opinia o paskach z klamrą, jak poniżej:

 

1890946448nr.160-b%C3%BCffel.jpg

 

Za wąski do 44mm. Uwierz mi, wiem co mówię bo miałem dokładnie ten zestaw.

 

Jest u nich chyba jakiś pasek cały 22mm, który też ma klamerkę. Poszukaj dobrze.

 

Ja najarałem się na nowego divera, ale po dłuższym zastanowieniu wziąłem klasycznego Ocean 1, bo GMT mi do niczego nie potrzebne, a czasem używałem minutnika na bezelu jak miałem innego divera więc już wolę to niż czas GMT.

Jak dojdzie to zarzucę jakimś zdjęciem, ale chyba Steinhart zrobił sobie długą przerwę świąteczną bo przelew poszedł prawie 2 tyg. temu a przesyłki dalej nie ma.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zapięcie bierz pasek pod klamrę. Ja mam croco od Stenka z zapięciem motylkowym i nie zdaje egzaminu. zamówiłem pasek u Nick'a, zakładam klamrę i jest miodzio.

 

Co do jakości to śmiało, opisane przypadki nie są regułą.

 

Oczywiście wrzuć foty jak już kupisz :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zapięcie bierz pasek pod klamrę. Ja mam croco od Stenka z zapięciem motylkowym i nie zdaje egzaminu. zamówiłem pasek u Nick'a, zakładam klamrę i jest miodzio.

 

Co do jakości to śmiało, opisane przypadki nie są regułą.

 

Oczywiście wrzuć foty jak już kupisz :)

A oczywiście wrzucę :)

 

Coś mi się wydaje, że jeżeli zdecyduje się na Stenka to wezmę pasek z zestawu (ciemny brąz) plus dodatkowy czarny ze zwykłą klamrą. Przy okazji pytanie - nie orientujecie się czy paski Steinharta mają klamerki czy też trzeba dokupić odpowiednią?

 

Np. tutaj na zdjęciach są bez klamerek:

 

235990480baender_087.jpg

 

A tutaj klamerki do kupienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamrę otrzymasz jedną przy zegarku, skręcaną. Paski maja opis w ofercie, czy są z klamra czy bez, najczęściej są bez :)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zrezygnowali z poprzedniej koronki, szkoda. Choc tak naprawde ich rozumiem - byla poprostu nie wygodna.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, ale tak pozatym to fajny zegar, przyznasz ?

 

Na deklu oznaczenia jak w Stowie i Laco <_<

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, ale tak pozatym to fajny zegar, przyznasz ?

 

Na deklu oznaczenia jak w Stowie i Laco <_<

Rzeczywiście Łukasz, podoba mi sie - nawet bardzo :P jest zrobiony na styl starych pilotów co mnie osobiście urzeka, choć szkoda że w tytanie i znow 47. Zastanawiam sie czy faktycznie takie olbrzymy im sie tak dobrze sprzeadja skoro wciąż je produkują? No bo nie oszukujmy sie, ilu ludzi tu na forum jest z np taką łapką jak moja? 5-7% ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mógłby być w satynowej kopercie i jakieś 42 - 44 mm. Poza tym fajowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Steinhart wrócił dopiero dziś do pracy po przerwie świątecznej. Rano otrzymałem maila, ze moje zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Przypomnę tylko, ze zamówienie złożyłem 1 stycznia ;). Podpadł mi troszeczkę Gunter ;) Na watchuseek ludzie też narzekają, ze tyle im przyszło czekać na zegary, niektórzy od Gwiazdki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracia Steinhartowcy, my w równoległym wątku wciąż czekamy na Archimede (grupowy zakup) i tam poszło zamówienie na początku grudnia. Że nie wspomnę o tych co zamówili Stowę. A Wy byście tak szybko chcieli ;)

Pójść do salonu i kupić zegarek z wystawy każdy może, ale za to my jesteśmy wyjątkowi ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa ;) Wyczekany lepiej smakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru robić tu jakiegoś ambasadora, ale u nas na czeskim forum jest człowiek, który ma sklep inetrnetowy z tymi zegarkami i mnóstwo modeli jest dostępnych zaraz, bez czekania. Ceny identyczne lub podobne jak w Niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bohush, wielkie dzieki za info. Musze poczytac z ciekawosci to forum. A tak nawiasem pisząc toś czech czy polak? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bohush, wielkie dzieki za info. Musze poczytac z ciekawosci to forum. A tak nawiasem pisząc toś czech czy polak? :D

 

 

;) Czech, ale mieszkam tuż za granicą, blisko Cieszyna, a tutaj prawie wszyscy po polsku rozumiemy, a niektórzy trochę więcej się nauczyli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witamy, już w międzynarodowym towarzystwie ;)

 

A idzie coś ugrać w tym sklepie ?

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witamy, już w międzynarodowym towarzystwie ;)

 

A idzie coś ugrać w tym sklepie ?

 

Ugrać to znaczy obniżka ceny? Bo znów nie wszystko rozumiem ;)

Nie wiem czy da się coś ugrać, to już raczej wprost do właścisiela, bardzo rozsądny człowiek i moim zdaniem już parę ludzi stąd kupiło u niego zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bohush, przedewszystkim gratuluje umiejetnosci władania polskim jezykiem - jest perfekt ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.