Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jak w Steinharcie zobaczą "swoje" dzieło w postaci Twojej tarczy, to bez problemu przyjmą reklamacją.

 

Trzymam kciuki za pomyślne załatwienie sprawy - poniekąd czuję swego rodzaju odpowiedzialność za Twój zegarek :)

 

Co do nowości to w zakładce News pojawiła się oferta na Tritona 300 m ze srebrnym bezelem. Nie ma ich w zakładce zegarków do nurkowania

 

Może są to jakieś poprzednio oferowane modele ?

 

W każdym razie zegarek otrzymujemy z dwoma paskami z gumą i skórą rekina z przeszyciem kontrastową pomarańczową nicią. Mechanizm to ETA 2824-2, szerokość 45 mm. Szkło szafirowe. Cena 580 euro + przesyłka.

 

Link do strony tych zegraków, poniżej zdjęcia

 

1589019114Triton_orange_doppelt_nacht.jpg2136275111Triton_black_doppelt_nacht.jpg

 

 

Czy te divery są jeszcze w sprzedaży ? na stronie producenta ich nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przecież jest napisane na stronie producenta, że modele wyprzedane. Pozostaje więc rynek wtórny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się jak to jest z wodoszczelonością pilotów Steinharta. Rozumiem, że nie są wodoszczelne, pytanie natomiast brzmi dlaczego? Czy to przejaw potrzeby odwzorowania historii kiedy nie było odpowiednich technologii czy też może jest jakiś inny powód, np. koszty produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , ostatnio podjąłem działania w celu zakupu zegarka tej marki - dokładnie Tritona 30 ATM , ale jak przeczytałem ten wątek , to jest za dużo niedociągnięć w zegarkach tej marki , pomijając korzystną cenę .

 

Już nie wiem co o tym sądzić :mellow: Zegarek z wyglądu jest OK , ale nie które opinie klubowiczów mnie odstraszają.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , ostatnio podjąłem działania w celu zakupu zegarka tej marki - dokładnie Tritona 30 ATM , ale jak przeczytałem ten wątek , to jest za dużo niedociągnięć w zegarkach tej marki , pomijając korzystną cenę .

 

Już nie wiem co o tym sądzić :mellow: Zegarek z wyglądu jest OK , ale nie które opinie klubowiczów mnie odstraszają.

 

pozdrawiam

takie życie- nawet w mercedesach mogą zrobić "chałę" a w chińczyku może nie być ani jednej "skuchy". ja mam i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się jak to jest z wodoszczelonością pilotów Steinharta. Czy to przejaw potrzeby odwzorowania historii kiedy nie było odpowiednich technologii czy też może jest jakiś inny powód, np. koszty produkcji?

 

Historia tu nie ma nic do rzeczy.

Lotnik to zegarek do noszenia na "co dzień" w odróżnieniu od "nurka".

Koszt też gra pewną rolę.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Tritona 30 ATM ?

nie tritona- marine; chodzi mi bardziej o "przykre przypadki" że coś nie wyjdzie tak jak na zdjeciu reklamowym :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może kilka słów opinii o nowym nabytku, czyli Ocean 1 Black.

 

 

 

 

U mojego dokładność dobra, +1 do 2 sek/d. Śrubki w bransolecie też ok, a błyszcząca zapinka mi się podoba, do plusów zaliczam jeszcze piękną powłokę antyrefleksyjną. To pierwsze ogniwo bransolety przy zegarku miało być wykonane lepiej, to prawda. Superluminowa - Seiko to nie jest, ale bywa też gorzej. U mnie też, jak dotychczas, wielkie zadowolenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturze o niedociagnięciach pisze się więcej niż o plusach :mellow: Ja mam Stenka Nav-B Chrono i jak dotej pory (już dwa miechy) z łapy nie schodzi. Jest genialny, taki jaki miał być, nie rozczarował mnie nawet w 1% :)

 

Triton 30m jest myślę wart uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Łukasza, wśród kilku moich czasomierzy jest Nav B-Chrono II black (między innymi dzięki Łukaszowi :mellow: ) i właśnie ten zegarek noszę najczęściej. Jest świetny, zarówno pod względem jakości wykonania, wyglądu, jak i dokładności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dotarł mój pierwszy Stenek - Nav B-Uhr II ! Wysłany wczoraj, dzis juz jest! I jak tutaj narzekać? :) Jak tylko dotrę do domu podziele sie z wrażeniami :)

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już siły na fotki ale pierwsze wrażenia są naprawdę BARDZO pozytywne i właściwie nie ma się do czego przyczepić. Zegarek wygląda jak małe dzieło sztuki - perfekcyjnie! Jakość wykonania naprawdę powala! Jutro napiszę więcej :)

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i czekam na foty B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się , jaki jest rozmiar samego szkła w Tritonie 30ATM ?

 

Jego poprzednik był sprzedawany z bransoletą , jak myślicie : bedzie dostępna bransoleta z tym modelem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym jakiegoś Oceana czy ......

 

Nie ma ktoś?


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A użytkował juz ktoś Tritona 100ATM?

 

pozdr


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo sie zastanawialem i chyba zapadlem na Nav B Uhr II. Jest ktos z 3miasta badz okolic z takim czasomierzem? Chcialbym, o ile to mozliwe, przymierzyc.


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie użytkownika kaczor76

Poszukuję używanego w bdb/idealnym stanie Steinharta Ocean One Black na stalowej bransolecie w graniach 600-800zł.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie użytkownika kaczor76

Poszukuję używanego w bdb/idealnym stanie Steinharta Ocean One Black na stalowej bransolecie w graniach 600-800zł.

;)

Buehehehehhe.

 

No sory, ale nie mogłem się powstrzymać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nowy taki kosztuje jakieś 1300-1400PLN

Po 2. Kurcze, już ze 3 lata handluje na Allegro różnymi sprzętami i jestem przekonany, że generalnie rzeczy używane w idealnym stanie są warte jakieś 60-70% wartości katalogowej, w bdb stanie jakieś 40-60, a w dobrym jakieś 30-40%.

 

Masz rację, przesadziłem z tym dolnym progiem 600zł, mea culpa. Natomiast 800zł za stan bdb(ryski na bransolecie i kopercie) i 1000zł za używany, około półroczny w stanie idealnym to chyba nie jest kuriozalna kwota Twoim zdaniem?

Zatem 800-1000zł za stan bdb-idealny Steinhart Ocean One Black(mam na myśli w 100% czarny) lub srebrny z czarną tarczą i bezelem.

 

Już więcej nie będę zaśmiecał tego tematu.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.