Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Smyczek a bardzo Ci się spieszy z zakupem ?

 

Bo może przy okazji limitacji podepniemy paru chętnych na inne modele.

 

Na mechanizmach się nie znam, co do jakości to kup jak coś nie będzie grało Gunter chętnie pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirluke a ile trzeba by czekać , bo ja też chętnie zanabedę pilota a jeśli ma być taniej to czemu nie skorzystać :D

 

pozdr. Mirek

 

Smyczek a bardzo Ci się spieszy z zakupem ?

 

Bo może przy okazji limitacji podepniemy paru chętnych na inne modele.

 

Na mechanizmach się nie znam, co do jakości to kup jak coś nie będzie grało Gunter chętnie pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pewnie trochę by trzeba, zanim nasz projekt dojdzie do końca to trochę potrfa. Nie wiem 2 - 3 m-ce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie będę kupował za jakieś 14 dni,

 

Uświadomiłem sobie jednak jedną ważną sprawę - mój nadgarstek to 17,5 - 18cm a to spory zegarek a więc nie wiem czy sie zdecyduję,

 

Zerkne jeszcze na zegarki o wielkości 44mm - jest fajny Marine,

 

Pozdrawiam,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz spokojnie, ja mam też 17,5 cm i Nav B Chrono 44 mm jest idealny B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ile Triton ma "lug to lug"?


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

55mm.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz... :angry:


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też tak myśle :angry:

 

Najlepsze będzie to jak ludzie się napalą na wspaniały projekt naszych projektantów a się okaże, że uszy będą wystawać po za nadgarstek. Nie oszukujmy się panowie, do takiego zegarka trzeba mieć łape.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś, nie narzekaj - ja ze swoimi 17,5 cm wchodzę w to :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Lechu, jak założysz, to koniecznie cyknij fotę, chętnie popatrzę :angry:


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pociesza... Ale ja mam też taką witkę...


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bydlak, ale on nie ma być do koszuli, tylko na wakacje do luźnego stroju. Nosiłem Aeronavigatora, 47mm i było ok, to z tym też będzie. Poza tym jak wiemy wiele fotek przekłamuje rzeczywiste rozmiary zegarka, bo są robione w niewałaściwy sposób ;) Tym się pocieszam :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No sam nie wiem, na CW jest fotka na 21cm łapie... :angry:

Edytowane przez Spinner

SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena bazy z pewnością będzie atrakcyjniejsza. Wyjściowo Triton kosztuje 425EUR. Nasz po przeróbkach (które niestety kosztują) powinien kosztować max 450EUR, ale dajemy sobie rezerwę w postaci tych 50EUR. Cena ostateczna, podkreślam, nie jest jeszcze ustalona - to tylko widełki. Nie powinna być jednak wyższa od 500EUR.

Mamy możliwość modyfikacji tarczy, wskazówek, bezela, koronki, dekla, najpewniej także paska. W grę wchodzi też wersja DLC przy zainteresowaniu 15 osób (będzie tam taka sama tarcza i wskazówki jak w stali, różnić się będzie tylko kopercina).

 

Projekty są niesamowite- przejrzyj wątek ogólny od strony 10 czy jakoś tak- właściwie prawie na każdej coś ciekawego ;) Z pewnością wybierzemy baaardzo "funowy" zegarek, taką mam nadzieję. No i oczywiście pomarańczka się znajdzie :angry: Mariusz888 pokazywał ciekawą, być może wrzuci ją do swojej ankiety, bo ma sporo zwolenników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena bazy z pewnością będzie atrakcyjniejsza. Wyjściowo Triton kosztuje 425EUR. Nasz po przeróbkach (które niestety kosztują) powinien kosztować max 450EUR, ale dajemy sobie rezerwę w postaci tych 50EUR. Cena ostateczna, podkreślam, nie jest jeszcze ustalona - to tylko widełki. Nie powinna być jednak wyższa od 500EUR.

Mamy możliwość modyfikacji tarczy, wskazówek, bezela, koronki, dekla, najpewniej także paska. W grę wchodzi też wersja DLC przy zainteresowaniu 15 osób (będzie tam taka sama tarcza i wskazówki jak w stali, różnić się będzie tylko kopercina).

 

Lechu-zapomniałeś dodać, że będziemy robili wersję GMT z podobno lepszym werkiem niż wersja bazowa (nie znam się dlatego piszę podobno). Zegarek nie jest mały ale na pewno nie jest potworem dla kulturystów. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak, ale już Spinerkowi telefonicznie szczegóły podałem :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśle :angry:

 

Najlepsze będzie to jak ludzie się napalą na wspaniały projekt naszych projektantów a się okaże, że uszy będą wystawać po za nadgarstek. Nie oszukujmy się panowie, do takiego zegarka trzeba mieć łape.

 

Michał ja mam takie 17,5 i mój "hamburger", Stenek i Aero leżą świetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 i Triton bedzie ok, jestem tego pewien. 44mm Nav leży idealnie i nawet wizualne (duża tarcza) nie wydaje mi sie zbyt wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rzeczywiście takie czekanie na zegarek jest dramatyczne. zamówiłem, mam numer przesyłki i... muszę czekać. A juz chciałbym go mieć !


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies wiadomosci na temat nowego Aviator Chrono:

164675d1286981340t-steinhart-aviation-chrono-aviation-chrono.jpg

Czy ujrzy swiatlo dzienne, a jesli tak, to kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko Gunter się odezwię zapytam o ten zegar ... świetny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie WOW!!! Drugie - gorsze. Za dużo, za mało czytelnie, misz-masz. Ale to rzecz gustu. Gdyby ograniczyć ilość ozdobników - wg mnie byłoby to cudeńko.

Za to paseczek - już teraz jest cacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUrcze mi właśnie ten misz-masz bardzo sie podoba - sroka chyba jestem :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy nowy jestem, znaczy świeżak.

mam oczywiście upatrzone 2 steinharty i dylemat wyboru - czyli uczucie które wszystkim z forum jest bardzo znane.

 

napisałem na info steinharta 3 dni temu i ciągle nie otrzymuję odpowiedzi, biorąc pod uwagę wręcz ich legendarną solidność w komunikacji - trochę jestem zdziwiony.

wiecie może co się tam dzieje ?

 

pozdrawiam wszystkich entuzjastów marki.

Edytowane przez TATOOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.