Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz jeść stejki a nie te małe kanapeczki!

Nie ma lipy!

 

:)


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) i bedziesz prawie jak Hardcorowy Koksu

 

Stejki i taki przyrząd (może być jedna sztuka), oraz +20kg masy i jakoś to będzie, biceps triceps nie da szybkiego efektu:

 

post-33863-0-70105200-1331839394.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stejki drogie... Mam takie zabaweczki i powerballa też. +20kg przy moich 180cm 110kg żywej masy. Do samolotu się nie zmieszczę, ale może warto się poświęcić dla dużego pilota...? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee no 180cm i 110kg, to chyba musisz być cienkiej kości i grubawy jeżeli 47mm wydaje się ogromne. Oczywiście nawet na dużym człowieku to będzie duży zegarek, ale taki właśnie ma być, pozostaje kwestia psyche :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 110 to bym ważył z tymi dodatkowymi 20 kilogramami. Teraz podchodzę do 90kg, ale gruby nie jestem. Ciężko jest masę mięśniową budować :) Dobra starczy już o mojej budowie, bo jeszcze bana wyłapię. Ale cóż nudzi mi się w pracy, a do rana daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, właśnie przeszedłem przez procedurę zakładania subkonta walutowego w pkobp i mam gotowość operacyjną do złożenia zamówienia. biorę tzw romka maryne który ma wprawdzie 44 mm ale z racji moich dość istotnych gabarytów 193 cm, 131 kg, 20 cm w garści - będzie robił za subtelnego garniturowca. osobiście jestem zwolennikiem wymiarowania względnego - tzn w odniesieniu do cech osobniczych czyli wymiarów. doprawdy groteskowo wyglądają gigantyczne buksiaki pokroju uboatów na cherlawych nadgarstkach i subtelne garniturowce na wielkich łapskach. (osobiście przymierzałem jednego z vacheronów patrimony i pomimo niezaprzeczalnej urody wyglądał na mnie słabo - za malutki, mój prezes jest tzw antygigantem i wygląda w nim dziarsko)Dla przykładu załączam zdjęcie mojego visodate'a który ma 39,9 mm. sorry za jakość. Pozdrawiam.post-37504-0-57905800-1304186457_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej było zalogować się na Paypal ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i prościej, w związku z tym drożej :) , bandyckim stawkom przeliczeniowym dla walut mówię stanowcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stenek pokazał dziś stary model w nowym wydaniu :)

 

NAV - B CHRONO 47 MM BLACK

 

1654262990nbc_black_01.jpg

 

Więcej tutaj na stronie Stenka :)

 

Uwielbiam wszelkiego rodzaju "all black", więc ten strasznie mi się podoba, tylko rozmiar troszkę nie na moją łapkę :)

 

Smaczku dodają mu białe wskazówki :)

 

 

SIRLUKE !!

 

Ty masz dobre informacje, na stronie Steinharta pokazuje mi że Silver LE jest wyprzedany, czy to znaczy że już koniec z tym zegarkiem??? chciałem go niebawem kupić , czy ich już nie będzie w sprzedaży??

 

Jestem zaniepokojony !


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wyprzedany :)

 

Limitacja pewnie się nie powtórzy :)

 

Przypomnij mi się w poniedziałek na PW, zapytam Guntera czy coś mu zostało :)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wyprzedany :(

 

Limitacja pewnie się nie powtórzy :(

 

Przypomnij mi się w poniedziałek na PW, zapytam Guntera czy coś mu zostało :lol:

No to niedobrze, dam znać.

 

 

pzdr


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zamówienie poszło, jak przyjdzie to go zaprezentuje. powiedziałem im że mnie bardzo stresuje wysyłka kurierem - poprosiłem aby go opakowali jak małego bobasa ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tatool to czekamy na foty :)

 

Pamiętacie tego Aviatorka ?

 

354521-aviation-chrono-teaser-164675d1286981340t-steinhart-aviation-chrono-aviation-chrono.jpg

 

A więc dziś rozmawiając z Gunterem wspomniałem o nim i dowiedziałem się, że wchodzi do produkcji pod koniec maja :)

 

W sprzedaży spodziewany w połowie czerwca, Gunter powiedział mi, że cena ma kształtować się gdzieś pomiedzy 800 a 850 euro.

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol: Malynowy , kozacki , ile gruby ? :D

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na stronie Stenka i na Youtube pojawił się bardzo fajny filmik reklamujący AVIATION GMT AUTOMATIC

 

Jak Wam się podoba, moim zdaniem nie odbiega jakością od filmów reklamowych "poważnych" marek zegarkowych. Ma bardzo fajny klimat, no i ta muza ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=BJz3I7brrxE

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z klimacikiem, bardzo fajny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ostatnio interesuje właśnie ten model:

STEINHART "Marine Chronometer II PREMIUM arabisch"

 

Mam pytanie, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi w sieci - jaka wodoszczelność jest tego modelu?

 

Chciałbym się dowiedzieć czy w opinii bardziej zaawansowanych userów w tej cenie i jakości jest alternatywa? Jeśli tak to jaka (jeżeli to inne marki to mam nadzieję, że nikogo nie urazi fakt, że nazwy innych marek pojawią się w temacie steinhartowo)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo lata kamera. Lepsze byłyby wolniejsze najazdy i dłuższe zatrzymanie się na detalach. A zegarek świetny. Wiem, bo mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że wodoszczelność tego modelu jest żadna czyli 30m. Miałem wersję ze standardowym wykończeniem mechanizmu i jakości nie można niczego zarzucić. Za jego konkurentów uchodzą Archimede Deck Watch (sporo cieńszy, ale mechanizm wygląda jak z kawałka blachy), ew. nieco droższa Stowa Marine automatic (sporo mniejsza i niższa, centralna sekunda, ETA 2824, data). Ty jednak poszukujesz wersji premium więc jedyny konkurent w podobnych pieniądzach i o zbliżonym designie to Stowa Marine Original. Cena podobna, ale Unitas u Stowy znacznie uboższy. Brałbym Steinharta ;)

Ew. można się rozejrzeć za Eberhardem Traversetolo. Jest również w wersji białej, nawet u nas na bazarku ktoś aktualnie chce sprzedać w dobrych pieniądzach ;) Moim zdaniem jest mniej urodziwy od wersji czarnej, ale jeśli Tobie się spodoba to... :)

Co do zadawania pytań w tym wątku o innych markach to nie ma co się wstrzymywać- Steinharty wydają mi się na tyle porządnymi zegarkami, że spokojnie można je porównywać z innymi markami, bez wstydu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jedyny konkurent w podobnych pieniądzach i o zbliżonym designie to Stowa Marine Original. Cena podobna, ale Unitas u Stowy znacznie uboższy.

Ubogi Unitas? :rolleyes:

 

post-29235-0-66526100-1331841719.jpg

 

post-29235-0-20058500-1331841721.jpg

 

Oczywiście Steinhart też w porządku :P


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu tu muszę, się z Mirkiem zgodzić :rolleyes:

 

Dopiero Stenek w wersji premium dorównuje mechanizmowi w Stowie. Różnica jest w zasadzie chyba tylko jedna. Stowa ma zdobienie w pasy genewskie, a u Stenek w pasy genewskie ułożone po okręgu.

 

Oba mają Unitasa z glucydurem i regulację mechanizmu w formie "szyi łabędzia"

 

Stenek jest tylko delikatnie tańszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam jedno pytanie - oczekuję przesyłki ze Steinhart interesuję mnie to czy mogę zostać zaskoczony przez nasze służby celne jakąś dodatkową atrakcją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.