Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

i tyle w temacie. jestem prawdziwie zadowolony z zegarka. siemka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Powoli przekonuję się do mesza. Chociaż, nie chyba jednak jeszcze się nie przekonałem ;)

Niemniej posty edytujemy, a nie wklejamy jeden pod drugim :P Bo będzie krucho...


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, coraz bliżej jestem podjęcia decyzji o zakupie Mariny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz- dopiero? :P Przeca od dawna wiesz, że to kozak zegarek i dziwię się że jeszcze nie nabyłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo ładny. Powoli przekonuję się do mesza. Chociaż, nie chyba jednak jeszcze się nie przekonałem :P

Niemniej posty edytujemy, a nie wklejamy jeden pod drugim :P Bo będzie krucho...

 

przyjmuje połajanke aczkolwiek nie mam pojęcia jak to robić gdy pojedyncze zdjęcie waży ok 420 kilo i brak możliwości załączenia więcej niż jednego w jednym poście (limit 500 k), ale będę pracował nad zagadnieniem ;)

Edytowane przez TATOOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muisz zamieszczać zdjęcia na zewnętrznym serwerze, np imageshack i wstawiać tylko odnośnik do zdjęcia poprzez funkcję "dodaj grafikę", która jest w tabelce nad pisanym postem.


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szanowni koledzy, piszę ten post powodowany pewnym rodzajem przyzwoitości. Zanim dokonałem zakupu zwiedziłem masę lokalizacji internetowych gdzie zamieszczone są częstokroć rozległe opisy wybranych modeli, opracowania krytyczne odnośnie marek zegarkowych itp. Jako ciekawostkę podnoszę także to, że trafiłem nawet na forum i blog pewnego Filipińczyka, który popełnił niezwykle jakościową recenzję właśnie mojej mariny. Chce zaznaczyć, że moja konstatacja nie ma na celu obrażania nikogo a jeśli się jakiś anonimowy krytykant obrazi to w gruncie rzeczy będzie fajnie. Ma na celu natomiast dostarczenie w miarę zobiektywizowanego poglądu w sprawie właśnie tego zegarka. Absolutnie nonsensowne argumenty dotyczące tego, że steinharty głośno cykają, są mizernej jakości, są czystym przejawem naśladownictwa rolexa - jeśli chodzi o wspaniałą większość diverów czy też, bell&rossa jeśli chodzi o linie aviation - są dziełem pryszczatych pokwitających mitomanów i konfabulatorów, którzy tworzą tzw. fakty internetowe - czyli rzeczywistość, która jest mniej warta aniżeli truskawka w środku sezonu. Są to poglądy w tej samej linii co opinie o ciemnym jak tyłek borsuka - wizjerze nikona d50, kiepskich możliwościach terenowych nissana patrola etc.- mają wspólny mianownik - są pisane przez osoby, które nie miały nawet okazji wyrobić sobie opinii bo nigdy tych rzeczy zwyczajnie nie używały. Oczywiście - jeżeli ktoś zajmuje się wsłuchiwaniem w tupot mrówek po ramie swojego łóżka to będzie mu przeszkadzał nawet własny oddech, jeżeli utrzymuje, że zakres podobieństwa do tzw wyższych marek jest zbyt ordynarny - to niech kupi rolexa lub bell&rossa. Tak się składa, że akurat bell&rossa miałem i mogę potwierdzić wysoką jakość wykonania, lecz jestem jednocześnie zwolennikiem otrzymywania wartość adekwatnej do uiszczonej zapłaty. Tak na marginesie pragnę tę opinię wzmocnić swego rodzaju porównaniem - jeśli założyć (czysto teoretycznie i statystycznie), że zarabiamy średnio 2500 miesięcznie i pracujemy 40 godzin tygodniowo- czy sądzicie że ci co zarabiają 250.000 miesięcznie - pracują sto razy więcej lub sto razy lepiej ? Zapewne niektórzy tak lecz w znakomitej większości to pozory lepszej jakości i tak zwane wielkie nic zwane bezikiem z grzywką. Na zakończenie tego i tak dość przydługiego posta, którego zapewne zbyt dużo osób nie przeczyta - chcę powiedzieć, że steinhart wg mnie to dość przyzwoita firma, która w mojej ocenie rozumie w niewynaturzony sposób kwestie value for the money. Zdaje sobie sprawę, że przez poziom wyceny i przyjęty benchmark nie staną się marka luksusową - ale nie sądzę aby mieli takie aspiracje i w gruncie rzeczy mam to w d*p.e. Z pewnością staną się marką kultową - posiadającą ogromne grono zwolenników - nienaciągniętych na swój łupieżczy marketing - klientów. Podtrzymuje swój wcześniejszy pogląd, że ludzie którzy kierują się przy wyborze zegarka - w pierwszej kolejności jego marką a nie urodą i tym czymś co nawet trudno nazwać - są zwyczajnie nieszczęśliwi.

 

Pozdrawiam,

Michał.

Edytowane przez TATOOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wszyscy tutaj w tym temacie, mamy podobne zdanie co do zegarków Steinhart, w tej cenie ciężko znaleźć równie ciekawe dla oka, dobrze wykonane czasomierze. Natomiast krytykanci zawsze się znajdą, choćby z czystej złośliwości. Dla mnie Steinhart nie wiele odbiega jakościowo od Stowy, której zegarki miałem możliwość użytkować, a cena jednak sporo niższa. Co do rolexa, coż prestiż kosztuje, mając Steinharta na ręce nie zdobędziesz "uznania" na spotkaniu biznesowym, a z rolexem już tak...


Złodziejem jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Łukasz- dopiero? :angry: Przeca od dawna wiesz, że to kozak zegarek i dziwię się że jeszcze nie nabyłeś :(

 

Lechu już dwa czasomierze opchnąłem, by dobić do Mariny, ale muszę jeszcze kaski uzbierać, a mam też inne wydatki :(

 

Limitka teraz na pierwszym miejscu :D

 

Tatool zgadzam się z Tobą w 100%. Jak zobaczyłem po raz pierwszy swojego Nav-B Chrono, to mnie powaliło. Jakość świetna :)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka jest jak najbardziej priorytetem! Tej drogi się trzymajmy :angry: U mnie obecnie również, a inne zegareczki kuszą, oj kuszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syriusz black- kiedy zamawiałeś swoją marinę? ja jakoś w pażdzerniku zeszłego roku i moja ma numer 341.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bodajże w lutym i miałem 467. Wydaje mi się jednak, że Gunter po prostu poskładał 500 egzemplarzy i wysyła do klientów biorąc pierwszą lepszą z półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a ja myślałem że tak jakoś wyjatkowo to wszystko przebiega.. że niby tak z jakimś "patosem" a to jak w sklepie :(

......posmutniałem. zamówię jeszcze jedną tylko z rzymskimi ineksami może "boska" ręka Guntera weźmie nr.001 :angry:

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że tak jakoś wyjatkowo to wszystko przebiega.. że niby tak z jakimś "patosem" a to jak w sklepie :(

......posmutniałem. zamówię jeszcze jedną tylko z rzymskimi ineksami może "boska" ręka Guntera weźmie nr.001 :angry:

 

 

Ja Marine kupowałem z marcu. Poproś o nr 000 tak jak u mnie w Silverze :(


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tej :

 

post-5518-0-44721400-1331846405.jpg

 

Wpadła mi jakaś jej fotka w oko i mam dylemat :angry:

 

Szczególnie podba mi się ta długa sekunda

 

No i to jej nocne świecenie

 

SteinhartMarineBUhr5L.jpg

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekunda jest hipnotyzująca, pięknie wygląda na chronometrycznej tarczy. Jedyne co mi w tym zegarku PRZESZKADZA to świecenie właśnie...w jakimkolwiek ciemniejszym pomieszczeniu taka świecąca patelnia nie wyglądałaby ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tej :

 

Znośny, ale te indeksy w kształcie "karo" w ogóle moim zdaniem niepotrzebne.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz- wskazówka faktycznie jest piękna ale "świecący naleśnik"....jakoś mi nie podchodzi.

w nocy by to wyglądało jakbyś światła nie zgasił.....nie zaśniesz.weż marinę..."będzie Pan zadowolony"; w przyszłym tygodniu będę w SZC- jak chcesz to zajadę , przymierzysz, ponarzekasz......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Pawle super sprawa ;) Daj znać wcześniej dam Ci namiary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.chcialbym takze pokazac swego steinhart'a.

enjoy ;)

 

post-23060-0-31360000-1331846830.jpg

Edytowane przez hajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajs gratuluję, kawał czołgu. zrób nadgarstkowe i "tyłeczek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I napisz od razu kolegom jaki masz nadgarstek, bo są wątpliwości co do rozmiarów tego zegara. A poza tym to gratuluje! Świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.