Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Kup Pan, będziesz Pan zadowolniony :)

 

Technicznie nie odpowiem, co do jakości był bym spokojny :P

 

Zegarek bardzo ładny, nie wiem czy wiesz, ale jest to klon modelu Rolex'a Explorer'a II

 

RX1655EXPLORER-01.jpg

 

 

tak, "Steve McQueen Explorer" :) o klonach nie chce się wypowiadać, bo ostre dyskusje w tym temacie już miały miejsce na forum. To chyba nic złego wzorować się na najlepszych.

W takim razie zamawiam.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie Steinharta pojawil sie Nav. B-Uhr II vintage titanium 44mm, ktorego wczesniej nie widzialem, strasznie mnie do niego ciagnie, cena bez Vat-u bardzo przystepna


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie Steinharta pojawil sie Nav. B-Uhr II vintage titanium 44mm, ktorego wczesniej nie widzialem, strasznie mnie do niego ciagnie, cena bez Vat-u bardzo przystepna

 

Nie jesteś sam :P IMO baaardzo fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przeoczyłem go ;) Bardzo fajna ma sekundę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie Steinharta pojawil sie Nav. B-Uhr II vintage titanium 44mm, ktorego wczesniej nie widzialem, strasznie mnie do niego ciagnie, cena bez Vat-u bardzo przystepna

Dokładnie, czekałem na takiego w 44mm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, co sądzicie o tej limitce, poniżej:

 

BlackSea12_3584874_2023215.jpg

 

Więcej TUTAJ

 

Wcześniej o ile pamiętam już Eugene o tym projekcie wspominał.

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świetny projekt- bardzo spójny projekt i arcyciekawy dekielek z syrenką :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ta syrenka, aczkolwiek założę się że jakby była na innym diverku to by na bank stwierdzono że jest "odpustowa" albo zalatuje tuningowymi tatuażami . :)

 

Zegarek ładny, elegancki.

 

W mordę sobie pluje psia krew, cholera mać, że mi nie wyszło z Aquariusem :)

Na bank nie prędko coś w tym stylu powstanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mordę sobie pluje psia krew, cholera mać, że mi nie wyszło z Aquariusem :)

Na bank nie prędko coś w tym stylu powstanie :)

??? Przecież są jeszcze wolne "stalówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw płacisz ?50 zaliczki, reszta pewnie za kilka miesiecy.

 

Wiesz, wszystko mozna znalezc w odpowiednim wątku. Na pewno wiesz jak i gdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo zainteresował mnie STEINHART TRITON 30ATM i mam dwa pytania:

1. Czy mój nadgarstek zniesie 45mm przy 17.5cm?

2. Jak to jest z ceną? Na stronie jest 425 eur z 19% vatem. Czy przy transporcie do Polski bede musiał zapłacić jeszcze nasze 23% + cło?

 

Ewentualnie jeszcze podoba mi sie STEINHART OCEAN Forty-Four GMT BLACK (44mm) tylko on troszke taki Rolexowaty ale fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To zależy. Ja mam podobny nadgarstek i źle to nie wyglądało, wg mnie troszkę ten model ma za długie uszy, ale ujdzie.

 

2. Cena - 425 Euro ewentualnie plus koszty transportu. żadnego cła i podatku. Z kosztami transportu możesz negocjować :) Od momentu zamówienia , po kilku dniach jest u Ciebie. Płatność najlepiej poprzez PayPal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, "Steve McQueen Explorer" :) o klonach nie chce się wypowiadać, bo ostre dyskusje w tym temacie już miały miejsce na forum. To chyba nic złego wzorować się na najlepszych.

W takim razie zamawiam.

Dzięki

 

No bo to zależy kto się "wzoruje" :) I czy jest "przywieszka" :)

 

Stfraw - ten projekt jest genialny, jak tylko na niego wpadłem kilka tygodni temu zakochałem się - bardzo spójny projekt i elegancki nurasek... Dekielek z syrenką lipny ale z BlackSea jest git... :)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie.

W TRITON 30ATM jest jakiś skórzany pasek z gumową powłoką. Czy można w nim pływać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zapisać się na naszą Forumową limitkę Steinharta?


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że zdecydowanie lepiej. Aquarius będzie mieć lepszy mechanizm, dodatkowy moduł GMT, wypasiony zestaw dodatków, niepowtarzalny dizajn i indywidualny numer. A wszystko w cenie różniącej się o zaledwie 25 jurków.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy są zapisy?

 

Na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał, jedyny "problem" to, że trzeba wykazać się odrobiną cierpliwości :)


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Pan Aquariusa :)

 

Tak jak napiasał Mirek, same korzyści :)

 

Aha i jeszcze może dojdzie w dobrej cenie bransoleta :)

 

Wciąz nie mam informacji o jej cenie, ale poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zamowilem nowego Nav. B-Uhr II vintage titanium 44mm i dostalem juz e-maila o przyjeciu zamowienia; teraz uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam.....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PustyRZE- do Aquariusa będzie w zestawie pasek gumowo-skórzany do pływania (+ możliwość dokupienia bransolety jak pisał Łukasz). Cena skalkulowana na atrakcyjnym poziomie więc jeśli jesteś zainteresowany to spokojnie możesz się zapisać, zostało kilka sztuk w stali (DLC - nakład wyczerpany). Realizacja podejrzewam na jesieni, ale imo warto bo zestaw na bogato :)

Jeśli się zdecydujesz to zaklep sobie w wątku zapisowym numerek (liczy się kolejność zapisów w wątku, nie na PM). Jak wrócę z wywczasu za dwa tygodnie to podam dane do zrobienia przedpłaty (50EUR). Jeśli Ci się spieszy, zagadaj z SIRLUKE1 (Łukasz), powinien dać Ci indywidualny kod zapisu, bo również je posiada.

 

Tutaj możesz sprawdzić wolne numery i zapisać się na "Stalówkę": http://zegarkiclub.pl/forum/topic/59504-edycja-limitowana-steinhart-ii-tura-zapisow-stal/

 

Tutaj można więcej poczytać o samym projekcie: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/55550-edycja-limitowana-steinhart-dyskusja-ogolna-sugestie/

 

Robert- Ty mi tutaj nie wyskakuj z jakimś Nav-B, tylko się na Wodnika zapisuj, bo 4 sztuki zostały i później będzie płacz i zgrzytanie zębów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.