Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nieładny. Zegarek "reklamówka".


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nieładny. Zegarek "reklamówka".

 

Mam takie samo skojarzenie. Wygląda jak ordynarna reklamówka firmy oponiarskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki bardzo ładne jak i ten ostatni Le Mans zgodzę się , że napisy trochę psują efekt ale i tak jest niezle szkoda tylko , że te zegarki są tak drogie jak na moją kieszeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze zobaczyłem ze te napisy pokryte są luminowa , nie bardzo wiem po co , fajna koncepcja wg. mnie zepsuta przez ten napis.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak po za tym to Apollon chrono ma trzy bezele w komplecie do samodzielnej wymiany

czy też należy zamówić konkretna wersję???

znalazłem bowiem coś takiego:

Bezel: 1. stal szlachetna 2. prawdziwy brąz 3. stal szlachetna z powłoką DLC

ops mam problem

może ktoś wie??

Edytowane przez frondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad zakupem i mam pytanie - czy w tritonie 30 atm są normalne teleskopy do bransolety? Na zdjęciach widać jakby imbusowe śrubki, więc jak to z tym jest? A jeśli śrubki, to czy istnieje możliwość ich samoczynnego odkręcenia się i zgubienia zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach mi się podoba ale jak w realu by wyglądał to już ciężko powiedzieć.

Gdyby kosztował np. 300zł. to kupiłbym bez zastanawiania ale ponad 2k to zbyt duże ryzyko jak dla mnie.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad zakupem i mam pytanie - czy w tritonie 30 atm są normalne teleskopy do bransolety? Na zdjęciach widać jakby imbusowe śrubki, więc jak to z tym jest? A jeśli śrubki, to czy istnieje możliwość ich samoczynnego odkręcenia się i zgubienia zegarka?

Nie ma normalnych teleskopów- to jest cieniutki pręt lub tulejka, z obu stron ma wewnętrzny gwint i do niego są właśnie imbusowe śrubki wkręcane.

Możliwość odkręcenia niby jest i nawet niektórzy o tym pisali- ale podobno nawet jeśli się rozkręca to tylko na początku, gdy jest na połączeniu zbyt ciasno.

Natomiast ja miałem 2 tritony i w żadnym nie miałem tych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku z Le Mans było tak :

 

dostałem rendery od Guntera - blee coś Ty chłopie wymyślił, jedynie wskazówki fajne,

 

zobaczyłem zdjęcia - hmm no lepiej to wygląda, nawet zaczynam wierzyć w niego,

 

otrzymałem do sklepu - wow, nie no spoko jest. guma sie świetnie układa. Napis na bezelu pasuje do całości. Tarcza z włókna węglowego nadeje od spodu fajny, glęboki efekt. Koperta pięknie wykonana. Naprawdę nosiłbym :)

 

Muszę w końcu czas znaleźć i pstryknąć parę fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dniem dzisiejszym dołączam do grona Steinhartowców z Oceanem One Black (Ceramic bezel) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to nowe Marine i jest bardzo ciekawe. Szczególnie tarcza z delikatnym szlifem słonecznym.

 

Paski super, zaraz musze do sklepu wrzucić :D

 

Ja ze swojej strony również szykuje niespodziankę zegarkową wspólnie z Gunterem, ale to chyba przyszłość :D

 

Więcej kiedyś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu dokonałem zakupu B-Uhr DLC na UNITAS 6497. Jest to mój pierwszy mechanik i jestem naprwdę zadowolony z tego werku jak i zachwycony samym designem Steinharta.

 

photokly.jpg

 

Ciekawi mnie tylko jedno. Zegarek ściągałem z niemiec i jestem ciekaw czy mogę zegarek na gwaracje oddać w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancje realizuje bezpośrednio Augsburg :)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wystawiłem mojego stenka na aledrogo.. kupiony w lipcu u kolegi SIRLUKE1 w pełnym komplecie ocean 1 z cermicznym bezlem... zapraszam do licytacji pasjonatów tej manufaktury...


---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nowa Marinka od Steinharta. Dedykowana z założenia Paniom, choć i Panowie pewnie zakupią :)

 

1677946206marine38_01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, dlaczego piszesz, że dedykowana Paniom? Z tego co się zorientowałem na Waszej stronie to nie ma w Stenku linii damskiej. Chodzi Tobie o wielkośc koperty, bo to jest chyba ten model o śr. 38mm? Oj, jeszcze wielu facetów nosi tak małe zegareczki a jego design wg mnie bardziej będzie do nich przemawial niż do Pań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Już jakis czas temu nosiłem się z zamiarem abycia Stenka ale jak to w życiu bywa nie wyszlo. Co jakiś czas jednak zaglądalem na stronkę, nawet wstepnie kontaktowałem sie z Sirluke no i na nowo zapalałem chęcia nabycia zegarka tej marki. Poniewaz nie lubię zbyt udziwnionych zegarków a do tego rozm. 44 mm leży u mnie idealnie wybór padł na Marine Chronometr II Rome lub Nav B Uhr automatik 44 mm. Poniewaz moge pozowlic sobie tylko na jedne a oba mi sie bardzo podobaja i nie potrafie sie zdecydowac prosze Was o pomoc, który lepszy. Byc może ktos mial do czynienia na żywo z oboma ( w szczegolności to prośba do Lukasza)i wskaże "+" i "-" każdego z nich.

Ponadto jak obecnie jest z ich jakościa wykonania, czy nadal pojawiaja się niedociągnięcia, o ktorych pisano na poczatku tego wątku a jeżeli tak czy dotycza któregos z tych modeli jak obecnie jest to załatwiane. Aha, no i czy mozna liczyc na jakis rabat na Stenka czy tylko ten darmowy pasek. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Tritona na bransolecie - czy waga (prawie 240 gram) jest dla was odczuwalna? Ja mam go od kilku dni i zauważyłem, że odkąd go noszę to bark mam jakby bardziej obciążony. Czy odczuwaliście coś podobnego, czy można się do tego przyzwyczaić. Do tej pory nosiłem na nadgarstku 130 gramowy zegarek i było ok. Mam nadzieję, że okres adaptacji będzie krótki, w przeciwnym razie trzeba będzie zrezygnować ze stali na rzecz kauczuku lub jakiegoś paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.