Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie nowa Marinka od Steinharta. Dedykowana z założenia Paniom, choć i Panowie pewnie zakupią :)

 

1677946206marine38_01.jpg

 

Hmm paniom ... myślę, że to ruch w dobrym kierunku te 38mm (w tym przypadku myślałem o panach) tylko szkoda że grubość nie jest np 10mm. Te 13mm to trochę grubo i do tego bez WR. Mi się podoba ale ja już swoje lata mam a kiedyś 38mm to był normalny męski rozmiar.. :)


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę, że Paniom, bo tak wynikało z moich rozmów z pracownikami Steinhart Watches :)

 

Oni liczą, że zegarek ten będą kupowć posiadacze Steinhartów swoim drugim połówkom. Oczywiście ja równiez jetsem zdania, że jest to Unisex i równiez podkreślałem to w rozmowach z nimi :)

 

Sam czasem noszę cośw rozmiarze 38 mm :)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Tritona na bransolecie - czy waga (prawie 240 gram) jest dla was odczuwalna? Ja mam go od kilku dni i zauważyłem, że odkąd go noszę to bark mam jakby bardziej obciążony. Czy odczuwaliście coś podobnego, czy można się do tego przyzwyczaić. Do tej pory nosiłem na nadgarstku 130 gramowy zegarek i było ok. Mam nadzieję, że okres adaptacji będzie krótki, w przeciwnym razie trzeba będzie zrezygnować ze stali na rzecz kauczuku lub jakiegoś paska.

Noszę Tritona 30ATM na bransolecie, Aquariusa też i w niczym mi nie przeszkadza waga tych zegaków.

Spróbuj może przez parę dni zakładać zegarek na drugą rękę i sprawdź czy drugi bark daje te same objawy :)

Moim zdaniem to raczej nie od zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@proki1971 - w moim odczuciu tylko Marine Rome ;)

steni_mar_nad2.jpg

Piękna ta rzymianka :) To na 90% będzie mój kolejny zegarek :D

Gdybyś się z nią chciał rozwieść to daj znać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę Tritona 30ATM na bransolecie, Aquariusa też i w niczym mi nie przeszkadza waga tych zegaków.

Spróbuj może przez parę dni zakładać zegarek na drugą rękę i sprawdź czy drugi bark daje te same objawy :)

Moim zdaniem to raczej nie od zegarka.

Wrzuciłem Tritona na kauczuk i już jest ok. Popróbuję z bransoletą wiosną. Możliwe, że to te jesienne chłody dały się bardziej kościom we znaki, niż ciężar zegarka :lol:

Edytowane przez nash3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu dokonałem zakupu B-Uhr DLC na UNITAS 6497. Jest to mój pierwszy mechanik i jestem naprwdę zadowolony z tego werku jak i zachwycony samym designem Steinharta.

 

photokly.jpg

 

Ciekawi mnie tylko jedno. Zegarek ściągałem z niemiec i jestem ciekaw czy mogę zegarek na gwaracje oddać w PL?

 

 

piekny ten sikor

 

zamiescilbys moze wiecej zdjec? Jak na rece wyglada? ma 47mm bez koronki prawda? jaki masz nadgarstek?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał do Sirluke1 ;) czyli oficjalnego dystrybutora steinharta na Polskę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Tritona na bransolecie - czy waga (prawie 240 gram) jest dla was odczuwalna? Ja mam go od kilku dni i zauważyłem, że odkąd go noszę to bark mam jakby bardziej obciążony. Czy odczuwaliście coś podobnego, czy można się do tego przyzwyczaić. Do tej pory nosiłem na nadgarstku 130 gramowy zegarek i było ok. Mam nadzieję, że okres adaptacji będzie krótki, w przeciwnym razie trzeba będzie zrezygnować ze stali na rzecz kauczuku lub jakiegoś paska.

Ciekawe zjawisko :D

Wyobrażam sobie, że jest to możliwe, jednak przyczyną może być nie tyle waga zegarka, lecz może raczej lekkie ale za to długotrwałe napięcie mięśni spowodowane świadomością (a może podświadome), że na ręce ma się kawał zegarka, w dodatku nowego :D

Pisałem najzupełniej poważnie :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nowa Marinka od Steinharta. Dedykowana z założenia Paniom, choć i Panowie pewnie zakupią :)

 

1677946206marine38_01.jpg

Wszystko ok tylko ta koronka mi sie nie podoba.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, macie pomysł gdzie mógłbym nabyć do swojego Ocean One (22 mm w uszach) podobnej bransolety (pięciorzędowej). Z tym, że koniecznie z maskownicami.

post-32396-0-66845600-1349545248_thumb.jpg

Ta na stronie Steinharta nie posiada (przynajmniej nie ma żadnej infomacji). A może jednak jest możliwość zamówienia maskownic?? Łukaszu, masz jakąś wiedzę na ten temat?? Dziękuję za każdą pomoc.

Edytowane przez bzykee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem nowym szczęśliwym posiadaczem oceana vintage military. bardzo fajny zegar za nie duże kobyloki .chwale sobie go już kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja wstawię fotki to pukniesz ze śmiechu ale na stronie steinharta jest wszystko dokładnie pokazane więc po co mam psuć obraz tego zegarka .zegarek na 48godzin idzie 6 sekund do przodu. takiego dokładnego jeszcze nie miałem a mialem już i tagi i omegę i bauma żaden nie był tak dokladny. sam jestem ździwiony.:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć jak wygląda na ręce.takto to ładnie się prezentują.jaki masz nadgarstek?ja mam 17,5cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tak tyle mam i leży jak w pysk strzelił jak będę miał czas to wrzucę jutro może coś z tego wyjdzie ale możesz śmiało brać.ja jeszcze myślę o sinie u1 ale ten to chyba będzie stanowczo za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykonanie 10/10 do niczego się nie można przyczepić chyba że czegoś nie widzę luma też ok. super po prostu taki tani rolex .ja tam myślę żeby sobie jeszcze fundnąć tego czarnego oceana dlc tak na zmianę bo jednak ten sinn trochę za duży jednak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u naszego łukasza prygiel ,,,,dodał jeszcze latarkę .nie jest to sure fire ale żonie do torebki w sam raz bardzo się cieszy.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.