Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

taaa, faktycznie jak się jeszcze dołoży do tego większą kasę za międzynarodowy transport plus chyba ewentualne cło (?) to polski sklep wychodzi znacznie korzystniej:]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś wie gdzie można zobaczyć zegarki Steinharta w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś wie gdzie można zobaczyć zegarki Steinharta w Warszawie?

Było już o tym kilka stron temu - tylko u posiadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. No cóż, może na jakimś podstoliku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś wie gdzie można zobaczyć zegarki Steinharta w Warszawie?

 

z tego co mi wiadomo to nigdzie w sklepie - jedynie sie z forumowiczem jakims umówic:]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos pokazac model aviation gmt lub zwykly na reku? Najlepiej jesli ma to z ciemnobrazowym paskiem.

 

Chodzi o zdjecia :)

Edytowane przez ooo00ooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozliwe sa jakies lepsze ceny do osiganiecia, niz te podane na stronie?


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli uwazasz, ze to okazyjna cena?


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k za taaaki zegarek to... niezła cena w porównaniu, że konkurencja daje słabsze mechanizmy do podobnych modeli


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, ja sie az tak nie znam... Dla mnie to dosyc drogo, jak za te marke.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrz nie tylko na markę ale na parametry, mechanizm, materiał z jakiego jest wykonany. etc.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz racje.

Niemniej jednak, za marke sie placi i to duzo.

 

Poza tym, Deep Blue z tym samym mechanizmem, kosztuje 4700PLN, wiec faktycznie, cena wydaje sie OK.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.steinhart...50-pcs,376.html

 

Widzieliscie to cudo? I jaki stosunek jakosc/cena... :D

 

Moze ogarniemy podobny projekt? :)

Ten zegarek od jpoczątku do końca to kopia bezczelna TH Grand Carrera i to nie tylko od przodu, ale też dekiel.

Za te pieniądze nie jest warta swojej ceny... JAk i żadnej innej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto to w takim razie kupuje i czy w ogóle kupuje ? :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek od jpoczątku do końca to kopia bezczelna TH Grand Carrera i to nie tylko od przodu, ale też dekiel.

Za te pieniądze nie jest warta swojej ceny... JAk i żadnej innej.

Wygląda na to, że raczej "inspiracją" ;) był Chopard: http://forums.watchu...rds-576474.html

Chyba, że wcześniej Chopard czerpał od Taga Heuera ;). Tak, czy inaczej projektant się nie wysilił.

Zdaje się jednak, że projektantem nie była w tym przypadku firma Steinhart, lecz: "members of the Grand Prix project".

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

 

Kolejna podroba Steinharta:

http://www.aramar.nl...aid=515&lang=EN

Uwazam, ze zupelnie przebrali miare, i ze jesli "firmy" nie mozna wyzucic na czarna liste marek wirtualnych to jako czlonowie forum powinnismy ja przynajmniej bojkotowac.

W tym przypadku chyba również niezupełnie jest tak jak piszesz. Ten model został zaprojektowany przez zespół jakiegoś tam "Aramara" (nie wiem co to, wygląda na jakieś holenderskie forum) i wykonany przez Steinharta.

Cytat ze strony aramar.nl:

The watches you will find here are designed by the Aramar team and built by Steinhart. On the casebacks there are also an exclusive Aramar logo design.

 

Nie usprawiedliwiając niektórych innych poczynań Steinharta, wydaje się, że w obu powyższych przypadkach nie można mieć do firmy zastrzeżeń.

To tak jakby ktoś rzucał na Steinharta gromy za dizajn naszego Aquariusa.

 

P.s.

Aczkolwiek jest i druga strona medalu. Klient przynosi mi projekt, wprawdzie własny, ale łudząco przypominający inny znany produkt i zleca produkcję według tego projektu. Czy ja bym chciał sygnować to własnym nazwiskiem? No nie wiem...

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s.

Aczkolwiek jest i druga strona medalu. Klient przynosi mi projekt, wprawdzie własny, ale łudząco przypominający inny znany produkt i zleca produkcję według tego projektu. Czy ja bym chciał sygnować to własnym nazwiskiem? No nie wiem...

 

I tu jest pies pogrzebany ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna podroba Steinharta:

http://www.aramar.nl...aid=515&lang=EN

Uwazam, ze zupelnie przebrali miare, i ze jesli "firmy" nie mozna wyzucic na czarna liste marek wirtualnych to jako czlonowie forum powinnismy ja przynajmniej bojkotowac.

Nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka!

 

ps. czy mozna podrabiac podrobke? ;)

 

Ten zegarek od jpoczątku do końca to kopia bezczelna TH Grand Carrera i to nie tylko od przodu, ale też dekiel.

Za te pieniądze nie jest warta swojej ceny... JAk i żadnej innej.

A jak zapytalem pare watkow temu, czy to dobra cena, to mnie uswiadamiano, ze tak, bo to przeciez TAKI zegarek...

Ja juz nic nie rozumiem... :(

;)

Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek jest i druga strona medalu. Klient przynosi mi projekt, wprawdzie własny, ale łudząco przypominający inny znany produkt i zleca produkcję według tego projektu. Czy ja bym chciał sygnować to własnym nazwiskiem? No nie wiem...

 

Ty jeszcze masz jakieś ale... ja się tego wypieram


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. czy mozna podrabiac podrobke?

 

Wyglada na to ze producent celuje w przejscie do historii nie tylko jako wykonawca podrobek ale takze podrobek podrobek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ktos robi cos podobnego do innych to nie oznacza ze robi podrobki. Mechanizmy jak i wykonanie sa na bardzo dobrym poziomie. Osobiscie uwazam ze nie jest to podrobka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.