Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Łukaszu, na stronie steinhart.de jest mesh stalowy

Na chwile obecną pisze Artikel ausverkauft

 

Wiesz coś może na temat jego dostępności? Kiedy będzie? I czy można kulturalnie u Ciebie kafen machen :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesh jest w produkcji, może na koniec kwietnia się pojawi. Nie ma go w ofercie od listopada :(

 

Kaffee trinken, so natürlich :)

 

W powyższej zapraszam na PW ;)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dotarl, musze powiedziec ze na zywo wyglada lepiej niz na zdjeciach, a i rozmiar jak na moja reke idealny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o10tej odebralem zegarek hehe, moze wieczorem uda sie zobic jakies zdjecia, ale im dluzej sie na niego patrze tym bardziej mi sie podoba, nawet sekundnik do ktorego mialem objekcje wydaje sie ok na zywo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie dowiedział się dokładniej co sądzisz i obejrzał ładne fotki. Jak już pisałem jestem zainteresowany zegarkiem ale czekam na jakieś "szersze" info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko informacyjnie powiem, że pierwsza partia Premium została wyprzedana. Kolejna dostawa spodziewana jest na koniec maja. Choć podobno, może to się przesunąć nawet na lipiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, podobnie jak Kolega RAF7 stałem się od dziś szczęśliwym posiadaczem Nav B-Uhra Premium. Super, że załapałem się na pierwszą partię. Mogę powiedzieć, że do jakości wykonania zegarka nie mam najmniejszych zastrzeżeń, jest świetny.

Serdeczne dzięki Łukaszu :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to kolega carlito1 powiedział... nie uwierzymy do czasu aż zobaczymy :)

Ciekaw jestem jak ma sie ta wersja w porównaniu do SLD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu sa zdjecia :), przepraszam za marna jakosc.... nie mam doswiadczenia w fotografowanu.

post-44644-0-10692300-1364506147_thumb.jpg

post-44644-0-56360300-1364506151_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c.d. w nadgarstku mam ok 17.5-18cm - pewnie ktos zapyta :) Z poczatku wydawal mi sie za wielki ale po jakims czasie doszedlem do wniosku ze jest w sam raz. Bardzo pozytywne wrazenia, puki co kilka godzin na reku. Dzieki Łukaszu :)

post-44644-0-73342600-1364506185_thumb.jpg

post-44644-0-01445000-1364506190_thumb.jpg

Edytowane przez RAF7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zdjęcia już są, to ode mnie pozostaje tylko dodać, że mój jest taki sam, z wyjątkiem koloru mechanizmu, który jest srebrny :D

Postaram się o fotki w święta, będzie więcej czasu.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekam, zwłaszcza na zdjęcia mechanizmu, bo powiem że złoty mi nie leży (przynajmniej w stalowej kopercie)

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny! Tylko ten złoty werk nie pasuje, wygląda to trochę tandetnie, zdecydowanie lepszym wyborem byłby srebrny. Pozatym małym mankamentem naprawdę mi się podoba, jest to jeden z najładniejszych pilotów wśród zegarków. Gratuluję.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu :) Mnie sie podoba wlasnie na zasadzie kontrastu, pozostale kolory troche sie zlewaja z kolorem koperty, a tu jest duzy kontrast. Ale jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemy dogodzil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dornbluth & Sohn też jest złoty pod deklem, mimo, że koperta srebrna.

Bardzo dobrze, że Steinhart robi ten mechanizm w 3 kolorach. Złoty według mnie wcale nie jest tandetny, po prostu komuś taki się właśnie podoba, więc świetnie, że jest wybór.

Ja zastanawiałem się między srebrnym, a antracytowym, ostatecznie uznałem, że jest to obojętne, dlatego zamówiłem taki, który był dostępny od ręki :).


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że Dornbluth też tak ma, to Dornbluth jest jakimś wyznacznikiem czy jak? :) Tak jak kolega napisał, rzecz gustu, najważniejsze, że właścicielowi się podoba.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, wydaje mi się, że Mirek nie napisał tego w znaczeniu, że Dornbluth jest wyznacznikiem. Wydaje mi się, że wręcz popiera Twoją opinię, że każdy ma inny gust, podał tylko przykład :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza z tym, bardzo fajny zegarek i to byłoby na tyle :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprostujcie mnie jesli jestem w błędzie.

Wersja premium od wersji silver edition różni sie w zasadzie tylko zdobieniem werka? Czy czymś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu :) Mnie sie podoba wlasnie na zasadzie kontrastu, pozostale kolory troche sie zlewaja z kolorem koperty, a tu jest duzy kontrast. Ale jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemy dogodzil :D

 

Popieram. Jak nie lubię złotych kopert tak złoty mechanizm to coś innego :) Szczerze mówiąc wydaje mi się najciekawszy właśnie ten złoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka obowiązkowych zdjęć nowego nabytku, bo jak wiadomo bez zdjęć się nie liczy ;)

 

img3059v.jpg

 

img3070i.jpg

 

img3065ta.jpg

 

img3049t.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek - Pogratulowac nowego nabytku. Zdjęcia jak zwykle świetne. Jakość przy tej cenie - rewelacja.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Wyglądają ładnie.:)

Najładniejszy w/g mnie ten ze złotym werkiem.:),czyli taki jak....mój.:)

Dokładny.Plus 1 sek/na dobę(jak dotąd)

Czekam na następne nowości ze stajni Steinharta :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.