Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, kupie se go :) dajcie ktoś jeszcze zdjecia czarnego mechanizmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czarny mechanizm to jakas powloka czy stal barwiona jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia Mirek :)

Zegarek wyglada na prawdę bardzo dobrze.

Można prosić o jakieś zdjęcia nadgarstkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe fotki.

Na nadgarstkowe musicie poczekać, aż dojedzie Toshi Strap, a to trochę potrwa. Standardowy pasek jest na mnie za długi, brakuje mu dziurek :(, widocznie był projektowany na większe łapy, tak od 18,5 cm.

 

img3074uz.jpg

 

img3083wq.jpg

 

img3085iy.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajowski- graty Mirosuaw!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Nav-b jest obłędny! Bardzo podoba mi się ten wzór. Czuję, że Steinhart osuszy mój portfel szybciej niż myślałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swieci pieknie :) gratulacje.

Bylbym szalenie szczesliwy jakby jakas specialna/ limitowana edycje aviatorow wydali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedna fotka od frontu.

 

img3090ns.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Zegarek b. sympatyczny, dobrze wykonany.W przypadku mojego egzemplarza-naprawdę dokładny.

Nie bardzo pasuje mi tylko ten pasek.:((

Może dlatego,że nie lubię tych zwężających się(z "uskokiem").Sprawia to wrażenie oszczędzania

na materiale-skóra.:))

Ale to oczywiście kwestia gustu.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, pasek jest chyba najsłabszym elementem całości, brak mu akcentu w postaci jasnej nici, zwężenie też nie wygląda najlepiej.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

I jeszcze jedna sprawa nieco mnie dziwi...

Dlaczego Steinhart,na kopertach "swoich" zegarków nie wybija nr. referencyjnego albo przynajmniej kolejnego numeru z linii produkcyjnej.

Każda porządna firma swoje zegarki tak oznacza.Jeżeli 2 forumowiczów zabawi się oglądaniem swoich Steinhartów(w wersji premium), to po chwili

mogą nie wiedzieć, który zegarek jest ich własnością.:))

Niby "mała rzecz" a wcale nie cieszy.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Steinhart,na kopertach "swoich" zegarków nie wybija nr. referencyjnego albo przynajmniej kolejnego numeru z linii produkcyjnej.

 

Na moim Nav B-Uhr II jest wybity numer na kopercie we "wnęce" uszu do paska pod indeksem 6.


"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Na Nav B-Uhr-są jakieś numerki(laserek.)

W wersji premium-nie ma nic.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Zygmuncie, słuszna uwaga, przekażę Gunterowi :)

 

Mnie również zdziwił fakt braku numeracji serii Premium. Zwykłe NAV B są numerowane.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Bardzo mnie to zdziwiło.Przecież w ramach gwarancji,kiedy dostaną kilka zegarków,nie będą wiedzieli do kogo

który odesłać.:((

Poza tym to jest "imię i nazwisko" zegarka.Przypisane tylko do niego.

A Szwajcarzy są zwykle skrupulatni.

Coś zawiodło.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dołączyłem do szacownego grona posiasaczy Steinharta :-) Zanabyłem na forumowej giełdzie forumowego Aquariusa i już nie mogę się doczekać jak do mnie dojdzie… poqinien być w czwartek.

Mam do Was pytanie, czy ktoś z Was nosił lub nosi podobnego Stenka na szerpkim pachu z podkładką, np PATTINI? Chętnie bym zobaczył fotkę jak takie połączenie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Dopóki nie wyjaśni się sprawa związana z brakiem jakiejkolwiek numeracji zegarków

Nav.B-Uhr w wersji premium,to przyznam,że moje zufanie do firmy,zdecydowanie spadło.:(

W końcu,to nie małe dziecko, znalezione w "oknie życia" bez imienia i nazwiska,a zegarek za znaczną

kwotę.

Nie wyobrażam sobie szwajcarskiej firmy,która nie zleca producentowi kopert wybicia kolejnych numerów.:((

Jak widzę na forum,już pojawiły się anonsy odsprzedaży tych zegarków.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę na forum,już pojawiły się anonsy odsprzedaży tych zegarków. :(

Czuję się wywołany do tablicy, dlatego chcę wyjaśnić, że chęć sprzedaży z mojej strony nie ma żadnego związku ani z brakiem numeracji, ani nie wynika z jakichkolwiek uwag do jakości wykonania zegarka. Na temat jakości tego Stenka już pisałem i podtrzymuję opinię, że zegarek wykonany jest naprawdę na wysokim poziomie.

Wystarczy wspomnieć, że w centrali Steinharta żadna z wersji nie jest w tej chwili dostępna, rozeszły się jak ciepłe bułeczki :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź ze strony Guntera w kwestii numeracji, jest taka, że faktycznie nie są numerowane i nie będą.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

@zygmac

chyba trochę cię poniosło

Nic mnie nie poniosło.Zwyczajnie kojarzę fakty.

We wcześniejszych modelach |Nav.B-Uhr były numery(też nie wytłoczone w fabryce werków,a dosyć amatorsko-niesymetrycznie- wygrawerowane laserem)

Nie odnoszę się do jakości zegarka.Bo z wierzchu-nic mu nie można zarzucić.Tak samo, jak... oglądając doskonałe podróby Rolexów, czy Omeg-też nie można im bylo

zarzucić złego wykonania.:)) A otwierany przez zegarmistrza-też prezentował werk z dumnym napisem swiss made.

Wszystko tu się opiera na wiarze,że zegar jest zrobiony w Szwajcarii.A wiara ta opiera się na zapewnieniach i napisie na werku.:))

I tak to z tymi wierzeniami bywa.:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.