Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Dawniej STEINHARTOWO ;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7521 odpowiedzi w tym temacie

#21 elvvis

elvvis
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 28 październik 2010 - 22:59

I jeszcze jedno po nakręceniu go na maxa ( około godziny 17-stej) przy FAKTACH ( tzn.19-stej) pokazywał mi....20.05!!!?- ale powiedzcie że mu przejdzie!!!

yyy no to chyba nie przejdzie , przecież to godzina do przodu ;) :)

Użytkownik elvvis edytował ten post 28 październik 2010 - 23:00

• 0

#22 pawel007

pawel007

takich trzech jak nas dwóch to ani jednego

• Użytkownik
  • 3127 postów

Napisano 29 październik 2010 - 08:34

chyba jest mała masakra- wczoraj "zsynchronizowałem" marinę o godzinie 24-tej. Teraz jest 9.30 a marina pokazuje...13.30!!! . 4 godziny do przodu!!!! Regulować samemu czy też poradzić się Ani co z tym fantem zrobić?Wina mechanizmu?
  • 0

#23 elvvis

elvvis
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 29 październik 2010 - 08:54

chyba jest mała masakra- wczoraj "zsynchronizowałem" marinę o godzinie 24-tej. Teraz jest 9.30 a marina pokazuje...13.30!!! . 4 godziny do przodu!!!! Regulować samemu czy też poradzić się Ani co z tym fantem zrobić?Wina mechanizmu?

nic samemu nie kombinuj , może podczas przesyłki "lekko" się rozregulował albo jeszcze coś innego . Skontaktuj się z nimi , zegarek jest do odesłania i regulacji .
  • 0

#24 Gość_mathu_*

Gość_mathu_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2010 - 08:54

Przyjrzyj się uważnie balansowi.
  • 0

#25 pawel007

pawel007

• Użytkownik
  • 3127 postów

Napisano 29 październik 2010 - 09:03

przyjrzeć się i naco zwrócić szczególną uwagę? chodzi, kręci....więcej wskazówek
  • 0

#26 Krystian

Krystian
  • Użytkownik
  • 6468 postów

Napisano 29 październik 2010 - 09:04

I jeszcze jedno po nakręceniu go na maxa ( około godziny 17-stej) przy FAKTACH ( tzn.19-stej) pokazywał mi....20.05!!!?- ale powiedzcie że mu przejdzie!!!
Foty zamieszczę jutro w pełnej jego okazałości.
Jak tam wasze sie sprawują chłopaki?

Pani Aniu.......jeszcze raz dziękuję ( i za autograf na zamówieniu:-)

Jeżeli w ciągu 2 godzin zrobił 3 to nawet nie masz co liczyć, że sam się wyreguluje. Niestety będziesz musiał jeszcze poczekać, aby nacieszyć się zegarkiem bo w tej chwili pozostaje tylko serwis. Przykro mi ;)
  • 0

#27 pawel007

pawel007

• Użytkownik
  • 3127 postów

Napisano 29 październik 2010 - 09:10

no to mnie pocieszyłeś krystek- więc teraz zobaczymy jak wygląda usługa posprzedażna w steinharcie. a miało być tak pięknie....
jak sądzicie co może być przyczyną: wada mechanizmu, regulacja, lub coś innego?
  • 0

#28 SIRLUKE1

SIRLUKE1

Vulnerant omnes, ultima necat

• Użytkownik (no_required_posts)
  • 2598 postów

Napisano 29 październik 2010 - 10:00

No to nie dobrze ;) ale mam nadzieję, że to pierwsze koty za płoty :)

Ślij maila do Steinharta.
  • 0

#29 elvvis

elvvis
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 29 październik 2010 - 10:04

no to mnie pocieszyłeś krystek- więc teraz zobaczymy jak wygląda usługa posprzedażna w steinharcie. a miało być tak pięknie....
jak sądzicie co może być przyczyną: wada mechanizmu, regulacja, lub coś innego?

Z serwisem nie ma problemu . Przyjedzie do Ciebie kurier DPD i zabierze zegarek na koszt Steinharta . U mnie powrót zegarka po 2 tygodniach, w stanie dalej średnio zadowalającym ale tego tematu postanowiłem więcej nie poruszać .
  • 0

#30 Gość_mathu_*

Gość_mathu_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2010 - 10:05

Idź do zegarmistrza, niech popatrzy na balans i stwierdzi co jest nie tak. Może się tylko namagnesował.
  • 0

#31 pawel007

pawel007

• Użytkownik
  • 3127 postów

Napisano 29 październik 2010 - 10:07

maila już posłałem- elvvis wytłumacz mi tylko stwierdzenie "w stanie dalej średnio zadawalającym"- to znaczy co byłeś zadowlony z reklamacji czy też nie? nie jest to jakaś zabójcza kasa ale nikt za darmo mi też nie daje 360e.
opisywałeś ten wątek z reklamacją na forum? Jeżeli tak puść linka
  • 0

#32 elvvis

elvvis
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 29 październik 2010 - 10:19

maila już posłałem- elvvis wytłumacz mi tylko stwierdzenie "w stanie dalej średnio zadawalającym"- to znaczy co byłeś zadowlony z reklamacji czy też nie? nie jest to jakaś zabójcza kasa ale nikt za darmo mi też nie daje 360e.
opisywałeś ten wątek z reklamacją na forum? Jeżeli tak puść linka

Był wątek , dłuuuuugi , i w sumie nie wiem dlaczego zniknął z forum , pewnie był przedawniony . W skrócie , pierwszy egzemplarz miał rysę na tarczy i krzywą koronkę , balans miał luzy i lekko stukał . Zegarek odesłałem i przyszedł nowy z krzywą koronką i dalej stukającym balansem . Pisałem mejle ale ostatecznie już nie było propozycji naprawy tylko zwrot pieniędzy ;) . Zrezygnowałem bo zegarek mi się podoba i tak mu o to te mankamenty pozostały. Koniec tego tematu , nie chce wszczynać nowej burzy.
  • 0

#33 pawel007

pawel007

• Użytkownik
  • 3127 postów

Napisano 29 październik 2010 - 10:34

dzięki mathu i elvvis za odpowiedź. Pani Ania już się ze mną kontakotwała- mam dwie opcje: oddać do regulacji do lokalnego zegarmistrza( a w olsztynie jest ich tylu co wody na pustyni) lub odesłać bezpośrednio do nich. Pytanie co z gwarancją jak oddam do jakiegoś mistrza lokalnego? Czekam na odpowidź Ani.

A można przyśpieszyć proces rozmagnesowania jakimś domowym sposobem ?
  • 0

#34 Pani Ania

Pani Ania
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 29 październik 2010 - 10:35

:D

Użytkownik Doradca Steinhart Watches edytował ten post 29 październik 2010 - 10:45

• 0

#35 Jash

Jash

Ponczek

• Użytkownik
  • 10489 postów

Napisano 29 październik 2010 - 10:38

dzięki mathu i elvvis za odpowiedź. Pani Ania już się ze mną kontakotwała- mam dwie opcje: oddać do regulacji do lokalnego zegarmistrza( a w olsztynie jest ich tylu co wody na pustyni) lub odesłać bezpośrednio do nich. Pytanie co z gwarancją jak oddam do jakiegoś mistrza lokalnego? Czekam na odpowidź Ani.

Idź do dobrego zegarmajstra, bo najpewniej włos się skleił i tyle. 5 minut roboty. Szkoda słać paczkę w jedną i druga stronę. Ja miałem to samo z Seiko Sumo.
  • 0

#36 Pani Ania

Pani Ania
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 29 październik 2010 - 10:39

jeszcze raz bardzo mi przykro! Postaramy sie jak najlepiej rozwiazac problem.
domowych sposobow bym odradzala.
  • 0

#37 Pani Ania

Pani Ania
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 29 październik 2010 - 10:45

Był wątek , dłuuuuugi , i w sumie nie wiem dlaczego zniknął z forum , pewnie był przedawniony . W skrócie , pierwszy egzemplarz miał rysę na tarczy i krzywą koronkę , balans miał luzy i lekko stukał . Zegarek odesłałem i przyszedł nowy z krzywą koronką i dalej stukającym balansem . Pisałem mejle ale ostatecznie już nie było propozycji naprawy tylko zwrot pieniędzy :) . Zrezygnowałem bo zegarek mi się podoba i tak mu o to te mankamenty pozostały. Koniec tego tematu , nie chce wszczynać nowej burzy.

pierwszy raz slysze o tym, ale chyba dlatego, ze kiedys mnie na forum nie bylo i ta historia zdazyla sie zanim jeszcze bylam w firmie.

przykro mi z tego powodu, nie wiem co to byl za zegarek,dlatego nie moge nic wiecej na ten temat powiedziec :D

mimo to mam nadzieje, ze zegarek sie dobrze nosi?!
pozdrawiam,
  • 0

#38 pawel007

pawel007

• Użytkownik
  • 3127 postów

Napisano 29 październik 2010 - 11:00

więc robię tak: ide do zegarmajstra i "podpowiem" mu przyczynę takiego działania zegarka ( sklejony włos ew. namagnesowany zegarek) jeżeli nie to nie poskutkuje -przesyłam do stenka.
Pani Aniu- nie bedę nic robił na własną ( atym bardziej własną;-) rękę. Stosuję się pani wskazówek. Jeżeli dam radę to może nawet jeszcze dziś podjadę do zegarmajstra. To jest zegarek.....ma prawo coś się zepsuć czy rozregulować. Mam tylko pytanie pani Aniu czy przed wysyłką sprawdzaliście Państwo jego chód itp.?
  • 0

#39 Pani Ania

Pani Ania
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 29 październik 2010 - 11:06

więc robię tak: ide do zegarmajstra i "podpowiem" mu przyczynę takiego działania zegarka ( sklejony włos ew. namagnesowany zegarek) jeżeli nie to nie poskutkuje -przesyłam do stenka.
Pani Aniu- nie bedę nic robił na własną ( atym bardziej własną;-) rękę. Stosuję się pani wskazówek. Jeżeli dam radę to może nawet jeszcze dziś podjadę do zegarmajstra. To jest zegarek.....ma prawo coś się zepsuć czy rozregulować. Mam tylko pytanie pani Aniu czy przed wysyłką sprawdzaliście Państwo jego chód itp.?

wszystkie zegarki przed wysylka zostaja sprawdzone.
Dziekuje za wyrozumialosc.
To czekam na info moze juz dzisiaj :D.

Użytkownik Doradca Steinhart Watches edytował ten post 29 październik 2010 - 11:11

• 0

#40 pawel007

pawel007

• Użytkownik
  • 3127 postów

Napisano 29 październik 2010 - 11:10

Idź do dobrego zegarmajstra, bo najpewniej włos się skleił i tyle. 5 minut roboty. Szkoda słać paczkę w jedną i druga stronę. Ja miałem to samo z Seiko Sumo.

dzięki jash za podpowiedź.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych