Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, to byś już chyba wiedział :(

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest, ostatnia limitacja z serii Anniversary - ST 10 z mechanizmem ST-1

 

362728481ST.10_01.jpg

 

Ciekawostka to pasek od firmy MEVA. Pod tą nazwą kryje się jedna z pracownic Guntera, która szyje również własne paski :)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej wygląda "dupka". tarcza rzeczywiście trochę dziwna. Zmieniliby parę detali i mógłby wyjść fajny watch :)

Edytowane przez proki1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny!!! a napewno oryginalny projekt ku uciesze wszystkich którzy zarzucają marce Steinhart 'wtórne wzornictwo". Kolejne fotorelacje dadzą większy pogląd o nim niemniej na tą chwilę: piękny mechanizm, ciekawa designerska tarcza. Good job!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mają symbolizować te trzy paski, a'la rzymska III na godzinie 10tej?

Adidasa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaciekawił. "Na szczęście" już wyprzedany B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny!!! a napewno oryginalny projekt ku uciesze wszystkich którzy zarzucają marce Steinhart 'wtórne wzornictwo". Kolejne fotorelacje dadzą większy pogląd o nim niemniej na tą chwilę: piękny mechanizm, ciekawa designerska tarcza. Good job!

No rzeczywiście...post-29995-0-24184300-1418597775.jpg

Wymyślili sami...post-29995-0-58051700-1418597835_thumb.jpg

 

Zdjęcia zapożyczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście...attachicon.gifimage.jpg

Wymyślili sami...attachicon.gifimage.jpg

 

Zdjęcia zapożyczone.

 

miałem na myśli  STEINHART "ST.10....",a podobieństwo serii OCEAN ONE do rolex'ów to osobna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zgłaszam do klubu. Używka Steinhart NAV B-UHR 44mm. Kupiona od chłopaka, który wziął ją od Łukasza dokładnie rok temu. Stan 9/10, a że wzięta w dobrej cenie, to banan nie schodzi z buzi.

 

1555414_845517968834272_8335334212775601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k_urczak "lekko" za duży chyba, c'nie???  :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje Ci się, kwestia zdjęcia. Też robię takie zdjęcia tego zegarka na swoim nadgarstku, to wiem ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Steinharty są wielkie i do tego uszy nie ułatwiają użytkowania na mniejszych nadgarstkach.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K_urczak gratuluję nabytku

 

mnie nie przeszkadza użytkowanie mojego pilota przy nadgarstku 17,5 - kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie dołączam do klubu Steinharta. Na zdjęciu mój nowy nav b uhr 44 mm. Nadgarstek 18,5.
Co do samego zegarka - miłość od pierwszego wejrzenia, długo poszukiwana i w końcu jest! ;)

 

Steinhart Nav B-Uhr 44 mm

Edytowane przez se7en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Steinharty są wielkie i do tego uszy nie ułatwiają użytkowania na mniejszych nadgarstkach.

No kwestia uszu jest tutaj dość istotna - mam zegar w tej kopercie i przez spory czas nie mogłem się przyzwyczaić a pomimo że nadgarstek mam w okolicach 20cm to zegarek wydawał mi się za duży... a to przecież tylko 44mm :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieram go jako przesadnie dużego. Składa się na to pewnie kilka czynników:

* owszem, 44mm w wydaniu steinhart-a w związku z prostymi uszami i sporym l2l jest większe niż normalne 44

* zegarek jest gruby, co dodatkowo potęguje odczucie

* tak duże odstawanie jak na moim zdjęciu nie jest widoczne na żywo, to tylko kwestia perspektywy

* miałem, a dokładnie cały czas mam klocka kwarcowego Invicty, więc jak dla mnie Steinhart jest mały :)

 

Podsumowując: Dla mnie jest idealny :) na tyle duży, że odbieram go jako kawał solidnego sikora na ręku, a cały czas jest wygodny podczas użytkownia 12+ godzin dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.