Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Toffer

Problem z Casio Edifice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

Od niedawna jestem posiadaczem zegarka Casio z serii Edifice. Mam z nim jeden problem. Pomimo tego, że ustawiam rano np. wczoraj dobrą datę to dzisiaj nadal ją wskazuję. Czy moglibyście poradzić co należy zrobić ? Ustawić o jakiejś konkretnej godzinie ? W instrukcji jst napisane tylko żeby wystrzegać się zmiany daty miedzy 19:00 a 1:00...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem.Od paru dni posiadam Casio EDIFICE EF-521D 7A. Rano ustawiłem datę i dzień tygodnia a chyba koło południa wskazówki zaczęły pokazywać następny dzień. Innym razem ustawiłem date ok 14:00 a po północy data sie nie zmieniła.

Czy to może mieć związek z p.m , a.m ?

Czy najpierw przestawić zegarek o 12 godzin do przodu i wtedy zmienić datę?

zegarek jest analogowy

 

Dziękuje za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy to normalne, że data zaczyna zmieniać się po 23 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, pozwole się dołączyć do tematu ponieważ nie chcę otwierać nowego wątku. Zostałem posiadaczem zegarka casio EF-129d ,jestem w fazie testu i mogę go jeszcze zwrócic. Jak to wygląda z datą w tym zegarku, czy tak samo trzeba przestawić zegarek o 12 godzin? bo mi też dzień tygodnia się nie przestawia ani dzień miesiąca (nie bardzo to rozumiem, jeśli można by było krok po kroku wyjaśnić jak to działa , mam instrukcje ale jest bardzo kiepsko opisana:) . Jeszcze jedno pytanko, czy zegarek będzie rozruźniał to , że w jednym miesiącu jest 30 dni a w innym 31? bo czytałem, że trzeba to ustawiać ręcznie? :( pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli data zmienia się w południe, po prostu przestaw zegarek 12 godzin do przodu.

 

W przypadku krótszych miesięcy trzeba oczywiście datę zmieniać ręcznie, ale tę operację przeprowadza się raptem 5 razy w roku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.